Rahatsız edici erkek muhabbetleri

burda ilk sorun bence sizin onun izni olmadan mesajlarını okumanız. bulmak isteyen çöpü bir şekilde bulur inancındayım ben. evli olduğum halde bir kez bile esimin mesajlarına bakmadım, instagram sifresini bilmem. sevgiliyken kendisi teklif etmisti paylaşmayı ama ben kabul etmedim. yaptığınız yanlış bence en başından.

mesajlara gelecek olursak.. erkek muhabbetleri hep böyle değil. en azından benim esimin cevresinde böyle bir sey yok. en fazla komik videolar atarlar birbirlerine. bunlar cinsel yönden gelişememiş erkek hareketleri bence. kaldı ki bu insanlar ilişki içerisinde olan insanlar. ilişki içerisindeyken sosyal medyada bir seye yükselip bir de bunu başkalarıyla paylaşmak normal değil. geyik muhabbeti böyle olmaz. bu başka bir sey.

Böyle gizli saklı olaylara normalde kızarım ama iyi ki öğrenmişsiniz. İlerde böyle bişeylerini yakalayıp üzülmek yerine şimdi en azından adamın tıynetini biliyorsunuz.
Her erkek aynı değildir, eşimin ve arkadaşlarının öyle goygoy yaptığını hiç görmedim.

Bunlar ergenlikte en geç 20lerin başinda birakilmasi gereken ortam ve sohbetler bana göre...
Bir çok kişinin de eşi, sevgilisi de ayni şeyleri yaptigi için normal "erkek muhabbeti" diyecektir.
Ben sevmiyorum ve normal gelmiyor.
Ben de normal görmüyorum ve erkek muhabbeti yeaaa denerek sulandırılıp normalleştirilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Kadınlar niye evliyken birbirine erkek fotoğrafı atıp offf yazmıyor? Gidin normal arkadaş çevresi olan efendi düzgün biriyle ilişki yaşayın bunu da postalayın

O değil de instagramda nerelerden hangi telefondan kaçta girildigine dair bir bölüm var ayarlarda. Onu silmenizi oneririm. Mesela samsung a bilmemkac istanbul kadikoy gibi. İp yazmıyor. Bir de bana mail geliyor başka ipden girildiginde. Mail olarak bildirimi açık ise maile girip onu da yok etmeniz lazım. Orda da şu saatte şu ipden surdan girildi diye yazıyor.

Merhaba 2.5 senedir güzel giden bir beraberliğim var, merakıma yenik düşüp yanlış olduğunu bile bile kendisinin instagram şifresini öğrendim kendi telefonumdan girdim bütün mesajlarını okudum.
Benimle tanışmadan önceki kızlarla muhabbetlerini erkek arkadaşlarıyla karı kız muhabbetlerini falan benden önce dedim kafama takmamaya çalışıyorum.
Ama bir kaç yakın arkadaşıyla hala kız muhabbeti yapılıyor bu insanlar evli, yani gerçek bi kadının muhabbeti değil de mesela dans eden bi kız atıyorlar birbirlerinine cevaplar offf tarzı, erkek arkadaşım bi yerde hikaye atıyor mesela arkadaşı merhaba hatunlar falan yazıyor, erkek arkadaşım güzel bir kadın fotoğrafı atmış bi arkadaşına arkadaşı sen bunlara bakmaya devam edersen daha çok bekar kalırsın yazmış. Onun dışında hep siyaset futbol gündem muhabbeti. Başka bir kadınla konuşması benden gizlediği bir şey de yok
Arattıgı sayfalara bakıyorum hiçbir şekilde abes bir şey yok,bana söylediği bir yalan yok.
Ama ben bu muhabbetlerden çok rahatsız oldum erkekler hep böyle şeyler mi konuşuyorlar aralarında evliler bile? Sorsam bir şekilde üste çıkacak onlar şaka öylesine yazılmış şeyler falan diyecek, her şakanın altında bir gerçek payı yok mu? Resmen takıldım kaldım adamın instgramında saatlerce aynı şeyleri okuyup duruyorum çok canım sıkıldı
İlişkisi olmayan birisi konuşabilir bu konuları erkekler arası ama onuda ergenler yapıyor çoğunlukla aslında. Çok ergence hareketler yaa. İlişkiniz varken hele ki uzun zamandır birliktesiniz bu tarz muhabbetlere dahil olmamalı. En azından size saygısından. Aynı şekilde erkek arkadaşınız sizin kız grubunda erkeklerin fotosunu atıp yorum yaptığınızı görse saygı duyup hoşuna gider mi mesela. Bazı evli erkeklerde yapıyormuş gruplarda gerçekten hoş değil. İrite edici

Evet instagtam şifresini ele geçirdiğimi günlerdir okuduğumu öğrenirse ilişkimiz bitme noktasına gelir.keske hiç girip okumasaydım bilmemek mutlulukmuş gerçekten
Eğer ciddi düşünüyorsanız yani evliliğe ilerleyen ciddi ilişkiniz varsa neden bitme noktasına geliyor ki kıytırık şifre sizden önemliyse bırakın bitsin ilişkiniz. İnstagram şifresi bide nedir yani

Merhaba 2.5 senedir güzel giden bir beraberliğim var, merakıma yenik düşüp yanlış olduğunu bile bile kendisinin instagram şifresini öğrendim kendi telefonumdan girdim bütün mesajlarını okudum.
Benimle tanışmadan önceki kızlarla muhabbetlerini erkek arkadaşlarıyla karı kız muhabbetlerini falan benden önce dedim kafama takmamaya çalışıyorum.
Ama bir kaç yakın arkadaşıyla hala kız muhabbeti yapılıyor bu insanlar evli, yani gerçek bi kadının muhabbeti değil de mesela dans eden bi kız atıyorlar birbirlerinine cevaplar offf tarzı, erkek arkadaşım bi yerde hikaye atıyor mesela arkadaşı merhaba hatunlar falan yazıyor, erkek arkadaşım güzel bir kadın fotoğrafı atmış bi arkadaşına arkadaşı sen bunlara bakmaya devam edersen daha çok bekar kalırsın yazmış. Onun dışında hep siyaset futbol gündem muhabbeti. Başka bir kadınla konuşması benden gizlediği bir şey de yok
Arattıgı sayfalara bakıyorum hiçbir şekilde abes bir şey yok,bana söylediği bir yalan yok.
Ama ben bu muhabbetlerden çok rahatsız oldum erkekler hep böyle şeyler mi konuşuyorlar aralarında evliler bile? Sorsam bir şekilde üste çıkacak onlar şaka öylesine yazılmış şeyler falan diyecek, her şakanın altında bir gerçek payı yok mu? Resmen takıldım kaldım adamın instgramında saatlerce aynı şeyleri okuyup duruyorum çok canım sıkıldı
Bence türkiyedeki cinsel baskılardan dolayı birçok erkek böyle. Hatta çok samimi ama gerçekten çok samimi bir kız arkadaş grubunuz varsa kızlar da böyle. Biz de gruba bazen yakışıklı erkek fotosu atıyoruz, yorumluyoruz. Hepimizin de sevgilisi var. Evet ben de böyle bir şey görsem çok çok çok kıskanırdım ama türk erkekleri kadın vücudundaki çatlak, selülit gibi şeylerin bile herkeste olduğunun farkında değil. Yani cinselliğe ve kadın bedenine çok uzaklar ve bunun sonucu da sapık dedeler gibi orta yaşta ergenlik oluyor. Çok uzattım ama bence bunun karaktersizce adice bir şey değil, arkadaş ortamında olabilecek bir şey olduğunu düşünmeye çalışın. Ve umarım hakkınızda hayırlısı olur

aşırı zor bişi değil aslında bu ya
sorarak öğrenecek hali yok
adamın google hesabını kendi telefonunda açtıysa insta şifresi google hesabındaki şifre yöneticisinde kayıtlıysa
hoop diye girmiştir zaten

bi diğer yöntem, şifremi unuttum yöntemini kullanarak şifre yenileme şeklinde şifre almak
adamın telefonuna sms'le şifre yenileme bağlantısı gider, o bağlantıyı kendine atar ve şifre yenileyerek hesaba girer
burda tabi kaşla göz arası adamın telefona gelen yenileme bağlantısını almak lazım

ya da deneme yanılma yöntemiyle bulmuştur. insanlar çok karmaşık şifreler kullanmazlar genelde de aynı şifreleri kullanırlar

İkinci yöntem için soruyorum: her erkek telefon şifresini vermez/ yada face id’sine sevgilisinin yüzünü eklemez.. ya yaptıranlara helal olsun.. :)

Bende hiç normal bulmuyorum bu muhabbetleri. Daha evli değilseniz ve ciddi bir yola doğru koyulacaksaniz çok iyi düşünün..

Evet instagtam şifresini ele geçirdiğimi günlerdir okuduğumu öğrenirse ilişkimiz bitme noktasına gelir.keske hiç girip okumasaydım bilmemek mutlulukmuş gerçekten
Asıl hesabın olduğu telefona bildirim gidiyor şu marka telefondan falanca yerden hesabına giren sen değilsen bunu bize bildir diye biliyor olabilir erkek arkadaşınız. Kızımin hesabi yok benim hesabımdan giriyor bazen video vs izlemek için anında bildirim geliyor

X