Rahimde perdeyle doğum yapan varmı

mrv080822

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2022
5
0
29
Arkadaşlar merhaba benim rahimde perde var parsiyel perde derin değil ameliyat olacakken hamile olduğumu öğrendim şuan 6. Haftadayım rahim perdesi olupta doğum yapan varmı varsa süreç nasıl dı lütfen yardımcı olurmusunuz

Arkadaşım doğumda perde olduğunu öğrenmişti bir sıkıntı olmamıştı. Bende vardı ama benim baya derindi rahim ağzına kadardı ben histeroskopi olmuştum oyüzden.

merhaba geçmiş olsun Bende de perde var benimki de derin tek seferde mi ameliyat oldunuz yoksa ikinci bir ameliyat gerekiyor mu doktor bana 2 ameliyat da olabilirim demişti de

Bende bugun muayne oldum.doktor rahimde perde var dedi ve yumrtaliginin 1 inde kist var dedi5 cm olcusunde. Perde ameliyatla alincakmdedi. 2vitamin yazdi hamilelik icin.hsg cektir dedi. Bu cuma gunu hsg cektircem anestezili.

Rahimde derin perde olduğu için 2 kez ameliyat oldum ve kızım oldu. Sıkıntılı süreç ama ameliyatlar çok rahat kısa bir işlem

Bende de perde vardı 2kez düşük yaptım bir doktor rahim filminden sonra perdeyi aldırmak şart dedi ama prof hayır bu sefer olucak bu o kadar engel değil dedi ve 3.de kucağıma aldım ve doktorum doğumda perdeyi alabildiği kadar aldığını söyledi

X