Revizyon ameliyatımı sonunda oluyorum

Bende o doktoru çok beğendim ama kötü yorumlarıda var bakmıştım ama gerçekten güzel burunlar yapıyor kalın derili hastalarda bile antalyada olması sorun birde o kadar popüler adamlar sorun çıkarsa ilgilenmez imajı veriyor bana.
Tüm yazdıklarına katılıyorum.İletişim benim için çok önemli.Bırak doktoru asistanlara bile ulaşamadıklarından şikayet ediyorlar.İkinci başarısız ameliyat ve doktorumla olan diyalogum beni her detaya dikkat eder hale getirdi.Umarım iyi frekansta birini bulabilirim.

Pastil kullan dedi doktorum antibiyotik zaten alıyorum ama bilmiyorum fayda etmedi yinede ekstra sırf onun için ilaç vermedi tuzlu suyla gargara yaptım günlerdir inanmayarak yapmadığım gargara işe yaradı valla 😂 Aklında bulunsun eğer böyle bi sorun yaşarsan direkt tuzlu suyla gargara yap
Tamam 😀

Ben burnumu gördüğüm ilk günden beri araştırıyorum maalesef.Çünkü bir önceki halinden kötü olduğu gün gibi ortadaydı.Ama diğer sorunlar gerçekten zamanla sinsi sinsi ortaya çıkıyorlar,O yüzden bekleyebildiğin kadar beklemek en iyisi.
Benim için tek sorun yaş.Çok ilerlesin istemediğim için uzun beklemek istemiyorum
Zaten burnunu ilk te beğenirsen oluyo sonra begeniyosun ilk te bu ne ya diye düşündüğünde o burunun en iyi hali o oluyo. Bende ilk ameliyat da atel çıkar çıkmaz zerre beğenmedim sonradan haklı çıktım zaten

Zaten burnunu ilk te beğenirsen oluyo sonra begeniyosun ilk te bu ne ya diye düşündüğünde o burunun en iyi hali o oluyo. Bende ilk ameliyat da atel çıkar çıkmaz zerre beğenmedim sonradan haklı çıktım zaten
Ben ilk ameliyatımda doktorun yanında aynaya iki dakikalık bakmayla beğendim aslında.Sonra arabaya indik.Dikiz aynasında tekrar baktım ve şurda sağ kanatta bir şey var görüyor musunuz dedim yanımdakilere.Atel izi gibi keskin bir çizgi vardı.Atelin izidir dedim ama bir türlü geçmedi çünkü o şekilde yapılıp bırakılmış.Birde büyüktü hala.Çok uğraşılmamış gibiydi.
Zamanla şişlikler indikçe ön profili hiç gözüm tutmadı.
Şimdi o haliyle yaşayabilirdim diyorum çünkü ilkini biraz sevdiysem de ikinci halinden nefret ettim.
Kesinlikle haklısın ilk görünce Wow demiyorsan bitti o iş .Zarifleşiyor ama asla iyi bir burun olmuyor.

Kesinlikle atıcam kuzum 🥰 İçimden dedimki oh be sonunda ne istediğimi anlayan biri o kadar güzel bi duyguymuş ki o kadar acıya katlandığına değmesi tarif edemiyorum. Ben şey bekliyodum atel çıktığında şiş olabilir sakın moralini bozma bi kaç ay geçmeden umutsuzluğa kapılma diye telkin ediyodum kendimi bide üstüne hocam otursun biraz daha bekle daha güzel olacak dedi hiç problem değil böyle de kalabilir yani 😁 Ama şunu anladım bi doktorun vicdanlı olması o kadar önemliymiş ki. Adam içime sinmeden ameliyatı bitirmem diyo şundan daha güzel ne güven verebilir ki. Siz siz olun doktorunuzu tecrübeli seçin özellikle revizyon konusunda
Ay daha yeni gördüm ameliyat olduğunu. Sanki ben ameliyat olmuş gibi mutlu oldum 😊 Sonunda içine sinen bir doktor bulduğun için çok sevindim, darısı bizim başımıza diyelim 🤪

Ay daha yeni gördüm ameliyat olduğunu. Sanki ben ameliyat olmuş gibi mutlu oldum 😊 Sonunda içine sinen bir doktor bulduğun için çok sevindim, darısı bizim başımıza diyelim 🤪
Yaaa çok tatlısın teşekkür ederim darısı inşallah başına canım 😍🥰🥰 Evet sonunda doğru doktoru buldum ameliyat oldum burnumu gördüm çok sevdim içim rahatladı çektiğim acıya değdi diyelim 😅

Çok iyiyim kuzum bugün bandı çıkardım çok yağlandı artık burnumda devasa bi sivilce çıkmış onu temizledim yıkadım burnumu şiş filan ama olsun deyip bide fotoğraf çektim 😂
Sicaktanta cok yaglaniyor. Cikolata findik fistik cekirdek cipsde cok yapar eger yiyorsan 😂
Iyi sevindim iyi olmana. Banada göndersene bi bakim 😍

Ameliyat sonrası burnumun üzeri aylarca baloncuk baloncuk yağlanıyordu.Üç dört ay kadar devam etti.Burun ne oluyor bana diye tepki veriyor sanırım:KK66:

Sicaktanta cok yaglaniyor. Cikolata findik fistik cekirdek cipsde cok yapar eger yiyorsan 😂
Iyi sevindim iyi olmana. Banada göndersene bi bakim 😍
Yok anacım çekirdek yıllardır yemem cildim kendi yağlı cips vs öyle şeyler tuketsem cildim mahvoluyor 😣 Göndereyim canım benim

Canım çok geçmiş olsun umarım istediğin gibi olmuştur 🌼 Var mı ağrın sızın? Hastane de misin hâlâ?
Teşekkür ederim canım dün sabah oldun akşam çıktım hastaneden bugün de üç saat yol geldim eve inanılmaz ağrım oldu gelince eziyet oldu resmen tamponlar çok baskı yaptı bu geçiyor mu canım?

X