Rinoplasti burun estetiği için en iyi doktoru bulmak istiyorum.

Ben cok takintiliyim. Eski burnum cidden kötü olsa yine içim yanmaz. Birde elimin altında İnternet var neden daha detaylı araştırıp daha gerçekleri goremedim kendimi sucluyorum benim burnuma sahip 10 kişiden belki 6 7 si ameliyati tercih bile etmezdi. Ben cidden malım. Kahroluyorum ölmek istiyorum her dk Allaha yalvarıyorum
Merhaba, doktorunuzu bana da iletebilir misiniz mesaj ile..

Ince deriliyseniz yapar zaten onu hepsi yapıyor.Baslarda beğeniyordum yorumlarımda var,sonra 2 revizyonunu gördüm vazgeçtim,baya kotuler.Guzel sonucları, hasta izniyle paylasir sayfasında,az begendiklerini de koymaz. Her doktor en güzel sonuçlarını paylaşır ki döngü devam etsin.Benim burnum mükemmel oldu,doktor mükemmel demek saçma çünkü kalın derili ve zayıf kıkırdaklı burunlarda başarı başarıdır. Özellikle revizyona girecek olanlar kendini riske atamıyor malesef. Fiyatları da çok değişken ...birine 30 digerine 85bin fiyat verdiğini duydum gidenlerden. Ikisi de ilk ameliyat ve ayni hafta fiyat aldilar. Bazilari da burnum mukemmel diyor,ozelden oncesi sonrasi atiyor,burun vasat. Revizyon hastaları daha çok araştırma yaptıkları için neyin ne olması gerektiğini çok daha iyi biliyor ve minimal bir hataya dahi göz yumamıyor. Hic reklam yapmayan doktor zaten sosyal medya kullanmaz,hepsi reklamını yapiyor.Sayfasına koyduğu her foto reklami yani
Burun estetiği konusunda bilgili görünüyorsunuz şuanda revizyon için doktor arıyorum acaba bana önerebileceğiniz doktor var mıdır ve siz ameliyat oldunuz mu süreciniz nasıldı

Ben burun ameliyatı oldum Orhan beye geçen sene okadar iyi bi doktor ki gerçekten tavsiye ediyorum ozamanlar ucreti de iyidi sadece şişlik ödem oldu ne morarma ne sararma hicbisey olmadı çok ilgiliydi ama Ücreti sorun etmiyorsan kesinlikle ali kavuzluya gitmelisin
Yaklaşık 1.5 yıl önce iyi Google yorumlarına aldanarak Op. Dr. Ali Kavuzlu ya erkek arkadaşım ameliyat oldu ve ameliyattan sonra burnundan kemik parçası çıktı, burnunun iskelet yapısı bozuldu ve nefes alamaz duruma geldi.
Burnun sağ ve sol tarafi asimetri oldu.

Burnunu eski haline geri getirebilmek için profesörlerin kendi aralarında yeteneklerinden övgüyle bahsettiği Op. Dr.Ferruh Bingül hocayı buldum ve Op. Dr. Ali Kavuzlu'nun düzeltemediği hataları düzeltti. Revizyon ameliyatında kulaktan kıkırdak aldı, burnun içine yerleştirdi erkek arkadaşımın burnu aklındakinden bile daha güzel oldu.
Ben burun ameliyatı oldum Orhan beye geçen sene okadar iyi bi doktor ki gerçekten tavsiye ediyorum ozamanlar ucreti de iyidi sadece şişlik ödem oldu ne morarma ne sararma hicbisey olmadı çok ilgiliydi ama Ücreti sorun etmiyorsan kesinlikle ali kavuzluya gitmelisin

Tebrik ederim sizinle konuşmuştuk süreci. Her şeyin içinize sinmesine mutlu oldum. Mesut Kaya çok iyi bir doktor bence de.

Ben de Serdar Başer'e olmuştum. Sizinle aynı psikolojik evrelerden geçtim desem yeridir. İlk 5 gün burnum çok büyük diye korkmuştum. Meğer tampondanmış. Sonra tampon çıkınca ben de memnun oldum gayet burnumdan. İnsanların kendini hemen üzmemesi bu konuda önemli. Gün geçtikçe daha da güzel olacak inanın. Benim hala şişlikler inmeye devam ediyor. Burun ucum kalın derili olduğu için orada şimdi şişliklerim var hala. Ama her gören burnumu çok beğeniyor. Bu da beni mutlu ediyor :)

Bu arada serdar bey ve mesut bey aynı teknikleri kullandığı için söylüyorum. İlk başta burun ucu çok sert olacak. Endişelenmeyin. 3 aya oynamaya başlıyor. Eskisi kadar oynak değil ama olmaması daha iyi bence. O zaman burun ucumuz düşerdi zaten. Ama gayet sağa sola alta ve üste oynuyor. 3 4 aydan sonra oynamaya başladı sanırım.

Yeni burnunuz ile mutluluklar :)
Özelden en azından sadece burnunuzun resmi atabilir misiniz? Ben doktorlarla görüştükçe biraz hayalkırıklığı yaşamaya başladım açıkçası, kalın deriliyim diye pek sıcak bakmıyorlar. Serdar başeri özellikle merak ediyorum, burnunuzun resmini görebilirsem çok mutlu olurum

X