Saç Kesim Şekilleri saçlarımı kisa kestirdim nasıl şekillendirebilirim yardim kızlar

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Buraya konu açmak için illa herkesin hayatında kaos, kan, ter, gözyaşı mı olması gerekiyor ya. Büyük küçük derdini paylaşıyor insanlar, üzerine fikir alışverişi yapıp sohbet ediyoruz. ne bu kaos merakı 🤫
konu sahibini başka üyeyle karıştırdım sonra da hatırladım.yürüme engelli bekar memur genç bir kadın kendisi.istediği kuaföre gidemediğini de söyledi ulaşım açısından.bu da bir sorun evet haklısınız.zaten bdv ye uygun olmayınca mune taşıyor konuyu

konu sahibini başka üyeyle karıştırdım sonra da hatırladım.yürüme engelli bekar memur genç bir kadın kendisi.istediği kuaföre gidemediğini de söyledi ulaşım açısından.bu da bir sorun evet haklısınız.zaten bdv ye uygun olmayınca mune taşıyor konuyu
Bdv ye uygun bir konu bence ama aynen mune hemen müdahale ediyor zaten

Ben yıkıyorum saçlarım sağlıklı görünüyor .zaten yıkamasam gözüme uyku girmez 🤭pis hissederim kendimi.ayni şekil oğlumda hergun yıkanır saçları gayet saglikli
saçın beslenmesi için dibinde kendi yağı kalmalı ama.o yüzden 1 gün ara verip yıkamak lazım karpuz

morfose nin süt şampuanı da güzel.indirimde 16 tl ye aldım.valla o pahalı şampuanlardan daha iyi geldi saçıma.boşa para vermişim yıllarca onlara.milk shake köpüğü de öyle.gratiste satılan inecto saç serumu da efsanedir.boyutu küçük ama saç şekillendirme de çok işe yarıyor.

Eklentiler

• IMG_20210929_005056.jpg
    IMG_20210929_005056.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 32
X