Sadece fikir bekliyorum

Gerçekten bir çocuk yok zaten ortada asla da alet etmem çocuğum olsa bu tür şeylere ben sadece öyle bir yalan söyleyip bana yaptıklarını anlasınlar istiyorum
Olmayan çocuk da alet edilmez. Cahil cühela hareketler bunlar. Değmeyen birine ömür emanet etmeye kalkmışsınız. Yolunuza bakın.

Bir yanım onu istiyor diğer yanım da intikam almak istiyor , teşekkür ederim fikriniz için
Gerçekten o kaosa falan hiç gerek yok. Bunların ne olduğunu anlayıp boşanma yoluna girmenize şükredin. Hatta boşanınca kurban kesin çocuk olmadan böyle bı aileden kurtulduğunuz için.

Diğer konuma da aynı yorumu yapmıştınız hatırladım, bahsettiginiz kişiyi gerçekten bilmiyorum ama bu olaylar kabullenmesi zor olsa da gerçek ve bunu benim gibi yaşayan insanlar var maalesef
Ablacim,aynı yorumu kopyalayıp yapıştırdım zaten.
Aynı konuyu açtığın için aynı şeyi yazıyorum.
Zaten 2 gün olmadı sen bu konuyu acali.
Bari aynı başlık altından güncelleyerek devam etseydin 🤷

İngizlice biliyoruz diyelim ucundan.Yani bana saçma geldi 2 bacinin abinin kapısında dikilmesi,soyunurken odaya girmesi..
Bu olsa olsa benim dediğim gibi olur.

Ingilizceyle alakasini anlamadim ama fake hikaye olmayabilir cok değişik tipler var. Annesiyle uyuyan filan olmuyordur diyemem.

Ingilizceyle alakasini anlamadim ama fake hikaye olmayabilir cok değişik tipler var. Annesiyle uyuyan filan olmuyordur diyemem.
Şimdi ingilizce bilmesen,karşıdaki kişiye seslenildiginde mevzuya ayamazsin.
Normal bir cinsel neşriyat gibi gelir.
Ayrımını yapamazsın.
Burdaki üyelerin,hatta daraltayim evli üyelerin hangisinin gorumcesi abisi yada kardesi soyunurken odaya girmiştir.
Hatta daha daraltayim,evli ve karısının yanındayken bunu yapan kaç tane gorumce vardır.
Bu ailecek birbirimizi çok seviyoruz yada ayrimiz gayrimiz yok değil.
Bu bildiğiniz sapıklık yahut uydurma..

Selamlar arkadaşlar beni daha önceki konumdan tanıyanlar vardır bilmeyenler için özet geçeyim, 1 yıllık evliyim ve eşimle ailesi dışında hiç problemi olmayan biriyim , eşimin ailesi tam bir sapık görumcelerim sürekli abilerini banyo yaparken kapıda bekler , ben abilerine sarılsam üstüme yürürler, kayinvalidem eşimin iç çamaşırına kadar kendi seçer alır , görumcelerim sürekli bizde kalmak istiyor ve benim onlarla aynı şekilde giyinmek zorunda olduğumu ne yaparsam onlara haber verip izin almam gerektiğini belirtiyorlar ve 1 yıllık evliliğin daha 1. ayında çocuğumuz olmuyor diye laf çıkarttılar ve eşim de ağzını açıp tek kelime etmiyor , beni savunmuyor , yüzüme karşı seni istemiyoruz o bizim abimiz senin hiçbir şeyin değil diyorlar ve ben artık boşanmak istiyorum ama giderken öyle bir şey yapmak istiyorum ki bu zamana kadar bana ettiklerini çeksinler, aklıma birçok şey geliyor ama günah olur mu diye de korkuyorum sizce ne yapayım?
Hiç bulaşma bu tarz insanlar pislik yapar. İntikam falan olayına girme kendini kurtar.Yarın boşanma davasında karşına çıkarırlar.

Palu ailesi 2 😂 insan canı çok yanınca yakarak gitmek istiyor benimki de o hesap
Ahlak değerleri belli olan insanlarla uğraşma bence . B*k etrafa sacilirken bir şekilde sana da sıçrayabilir. Kastettiğin ensest ilişki durumu varsa ve bunu ortaya dokersen sonu ölüm bile olabilir . En güzeli bu manyaklardan sessizce kurtulman

Şimdi ingilizce bilmesen,karşıdaki kişiye seslenildiginde mevzuya ayamazsin.
Normal bir cinsel neşriyat gibi gelir.
Ayrımını yapamazsın.
Burdaki üyelerin,hatta daraltayim evli üyelerin hangisinin gorumcesi abisi yada kardesi soyunurken odaya girmiştir.
Hatta daha daraltayim,evli ve karısının yanındayken bunu yapan kaç tane gorumce vardır.
Bu ailecek birbirimizi çok seviyoruz yada ayrimiz gayrimiz yok değil.
Bu bildiğiniz sapıklık yahut uydurma..
Bende cevap vereyim ortada ensest yoksa böyle bir durum söz konusu olamaz. Ben annemin yanında üstümü değiştirmiyorum

Selamlar arkadaşlar beni daha önceki konumdan tanıyanlar vardır bilmeyenler için özet geçeyim, 1 yıllık evliyim ve eşimle ailesi dışında hiç problemi olmayan biriyim , eşimin ailesi tam bir sapık görumcelerim sürekli abilerini banyo yaparken kapıda bekler , ben abilerine sarılsam üstüme yürürler, kayinvalidem eşimin iç çamaşırına kadar kendi seçer alır , görumcelerim sürekli bizde kalmak istiyor ve benim onlarla aynı şekilde giyinmek zorunda olduğumu ne yaparsam onlara haber verip izin almam gerektiğini belirtiyorlar ve 1 yıllık evliliğin daha 1. ayında çocuğumuz olmuyor diye laf çıkarttılar ve eşim de ağzını açıp tek kelime etmiyor , beni savunmuyor , yüzüme karşı seni istemiyoruz o bizim abimiz senin hiçbir şeyin değil diyorlar ve ben artık boşanmak istiyorum ama giderken öyle bir şey yapmak istiyorum ki bu zamana kadar bana ettiklerini çeksinler, aklıma birçok şey geliyor ama günah olur mu diye de korkuyorum sizce ne yapayım?
Eşiniz duş alırken kapıda mı bekliyorlar 😂😂😂 daha neler

X