Sadece fikir bekliyorum

Evet ben de gidişimin etki yaratmayacagini biliyorum o yüzden şunu düşündüm, bir cocuk çok istiyorlar hatta çocuk olunca onlar bakacakmis o derece boşanma olaylari biterken hamileyim diye yalan söyleyeceğim çünkü bir bebeğin vebaline bile isteye giremem haliyle sirf bebek olacak diye gidişim bir etki yaratacak sonra da biraz zaman geçince bebeği sizin yüzünüzden düşürdüm diyip vicdan azabı birakmak istiyorum onlara
önceki konuna da yazdım kuzum, bırak bunları koca desen koca değil aile desen aile değil. yalanın ortaya çıkarsa çok daha fena üzerler seni, bebek istiyoruz deseler de kocanı kıskanırlarken bebek fikrini daha çok kıskanacaklar tam bir aile olacaksınız onları dışlayacaksınız diye daha da dellenir bunlar. ben duşta kapıda beklediklerini bilmiyordum... çok fena. kesinlikle kaç kurtul bunlar iflah olmaz :110: intikam falan hikaye deliye laf anlatılır mı bunlar yarın bir gün üzerine kuma bile getirir kocan da bayıla bayıla kabul eder utanmadan sana da "alttan al" der :halay: sıyrılmaya çalış yoksa senin de akli melekelerinle oynayacaklar gibi duruyor... :olamaz:

Evet ben de gidişimin etki yaratmayacagini biliyorum o yüzden şunu düşündüm, bir cocuk çok istiyorlar hatta çocuk olunca onlar bakacakmis o derece boşanma olaylari biterken hamileyim diye yalan söyleyeceğim çünkü bir bebeğin vebaline bile isteye giremem haliyle sirf bebek olacak diye gidişim bir etki yaratacak sonra da biraz zaman geçince bebeği sizin yüzünüzden düşürdüm diyip vicdan azabı birakmak istiyorum onlara

Sacmalamayin lütfen. Asıl sorun esiniz. Sınır cizmeyen o

Gerçekten bir çocuk yok zaten ortada asla da alet etmem çocuğum olsa bu tür şeylere ben sadece öyle bir yalan söyleyip bana yaptıklarını anlasınlar istiyorum
Ama bu kadar insanlar size iftira da atabilir. Çocuk bizim abimizden/oğlumuzdan değil, ya da çocuğu bile zorla aldırdı, oğlum ondan boşandı falan diyerek hiç de vicdan azabı çekmeden sizi kötüleyerek hayatlarına devam ederler. Bence hiç yalan söylemeyin. Kararlıysanız ayrılın, yolunuza bakın

Ama bu kadar insanlar size iftira da atabilir. Çocuk bizim abimizden/oğlumuzdan değil, ya da çocuğu bile zorla aldırdı, oğlum ondan boşandı falan diyerek hiç de vicdan azabı çekmeden sizi kötüleyerek hayatlarına devam ederler. Bence hiç yalan söylemeyin. Kararlıysanız ayrılın, yolunuza bakın
O da doğru hiç bu açıdan düşünmedim, haklısınız en doğrusu sessizce gitmek

Şimdi ingilizce bilmesen,karşıdaki kişiye seslenildiginde mevzuya ayamazsin.
Normal bir cinsel neşriyat gibi gelir.
Ayrımını yapamazsın.
Burdaki üyelerin,hatta daraltayim evli üyelerin hangisinin gorumcesi abisi yada kardesi soyunurken odaya girmiştir.
Hatta daha daraltayim,evli ve karısının yanındayken bunu yapan kaç tane gorumce vardır.
Bu ailecek birbirimizi çok seviyoruz yada ayrimiz gayrimiz yok değil.
Bu bildiğiniz sapıklık yahut uydurma..
Uydurma değil ama inanmamak size kalmış bir şey, çok anormal bir olay olduğu için insan inanmak istememekte de haklı bir şey diyemem ama sapıklık olduğu noktasında sonuna kadar katılıyorum

önceki konuna da yazdım kuzum, bırak bunları koca desen koca değil aile desen aile değil. yalanın ortaya çıkarsa çok daha fena üzerler seni, bebek istiyoruz deseler de kocanı kıskanırlarken bebek fikrini daha çok kıskanacaklar tam bir aile olacaksınız onları dışlayacaksınız diye daha da dellenir bunlar. ben duşta kapıda beklediklerini bilmiyordum... çok fena. kesinlikle kaç kurtul bunlar iflah olmaz :110: intikam falan hikaye deliye laf anlatılır mı bunlar yarın bir gün üzerine kuma bile getirir kocan da bayıla bayıla kabul eder utanmadan sana da "alttan al" der :halay: sıyrılmaya çalış yoksa senin de akli melekelerinle oynayacaklar gibi duruyor... :olamaz:
Evet ben de boşanmaya karar verdim bugün yarın eşyalarımı toplayıp çıkacağım evden de

Evet sorun o ama kabul etmiyor düzelmiyor da geriye tek şey kaldı o da ayrılmak ve onu ailesine iade etmek

Esiniz düzelmiyorsa profesyonel destek almaya calisin beraber. Baktiniz hic olmuyor ya cekeceksiniz, yada gercekten bosanacaksiniz cocuk olmadan. Cocuk olunca asla rahat birakmaz sapiklar

Uydurma değil ama inanmamak size kalmış bir şey, çok anormal bir olay olduğu için insan inanmak istememekte de haklı bir şey diyemem ama sapıklık olduğu noktasında sonuna kadar katılıyorum
Kocan olacak herifin karşına çik ve sor ;
"Ben soyunurken erkek kardeşim yahut abim odaya girse rahatsiz olur musun ? " de.
Yahut duş alırken beni kapıda bekleseler ne hissedersin de..
Bak o zaman aile bağları demez,üzerine birde küfür eder.
Kızıyla duşa giren bir baba vardı,hafızam beni yamultmuyorsa..Eski konularda olması lazım.
Şuanda sizin durumunuzun da bir fark yok 🤷
Normal değiller,gerçekse bildiğiniz çivisi çıkmış bu ailenin.

Bence derhal boşan. Yok eşimle bir konuşayım, yok sınır çizerse düzelir falan diye hiç düşünme, hiç bekleme bile. Hiç kimse kolayca değişemez çünkü. İki görümce ikisi de aynı kafada. Eşiniz zaten bunca zaman garipseyip tepki göstermediyse bu saatten sonra göstereceği tepki sizi oyalamak için olur ancak.

Çocuk yaparsanız bunlardan çocuğu kavga dövüş alırsınız valla, taşıyıcı anne gözüyle bakarlar zaten size.

Kocan olacak herifin karşına çik ve sor ;
"Ben soyunurken erkek kardeşim yahut abim odaya girse rahatsiz olur musun ? " de.
Yahut duş alırken beni kapıda bekleseler ne hissedersin de..
Bak o zaman aile bağları demez,üzerine birde küfür eder.
Kızıyla duşa giren bir baba vardı,hafızam beni yamultmuyorsa..Eski konularda olması lazım.
Şuanda sizin durumunuzun da bir fark yok 🤷
Normal değiller,gerçekse bildiğiniz çivisi çıkmış bu ailenin.
Ayni konuşmayı yaptım ortalığı birbirine katarim dedi peki ben neden ortalığı birbirine katmıyorum dediğimde sen idare et dedi , karşımdaki insan beni asla inanmayıp kafasının dikine gittiği için anlatmayi biraktim

Ahlak değerleri belli olan insanlarla uğraşma bence . B*k etrafa sacilirken bir şekilde sana da sıçrayabilir. Kastettiğin ensest ilişki durumu varsa ve bunu ortaya dokersen sonu ölüm bile olabilir . En güzeli bu manyaklardan sessizce kurtulman
Çok haklısınız ne halleri varsa görsünler, rahat etsinler şimdi

Bence derhal boşan. Yok eşimle bir konuşayım, yok sınır çizerse düzelir falan diye hiç düşünme, hiç bekleme bile. Hiç kimse kolayca değişemez çünkü. İki görümce ikisi de aynı kafada. Eşiniz zaten bunca zaman garipseyip tepki göstermediyse bu saatten sonra göstereceği tepki sizi oyalamak için olur ancak.

Çocuk yaparsanız bunlardan çocuğu kavga dövüş alırsınız valla, taşıyıcı anne gözüyle bakarlar zaten size.
Aynen öyle kararı aldım bugün yarın da evden çıkacağım yoluma bakacağım

Selamlar arkadaşlar beni daha önceki konumdan tanıyanlar vardır bilmeyenler için özet geçeyim, 1 yıllık evliyim ve eşimle ailesi dışında hiç problemi olmayan biriyim , eşimin ailesi tam bir sapık görumcelerim sürekli abilerini banyo yaparken kapıda bekler , ben abilerine sarılsam üstüme yürürler, kayinvalidem eşimin iç çamaşırına kadar kendi seçer alır , görumcelerim sürekli bizde kalmak istiyor ve benim onlarla aynı şekilde giyinmek zorunda olduğumu ne yaparsam onlara haber verip izin almam gerektiğini belirtiyorlar ve 1 yıllık evliliğin daha 1. ayında çocuğumuz olmuyor diye laf çıkarttılar ve eşim de ağzını açıp tek kelime etmiyor , beni savunmuyor , yüzüme karşı seni istemiyoruz o bizim abimiz senin hiçbir şeyin değil diyorlar ve ben artık boşanmak istiyorum ama giderken öyle bir şey yapmak istiyorum ki bu zamana kadar bana ettiklerini çeksinler, aklıma birçok şey geliyor ama günah olur mu diye de korkuyorum sizce ne yapayım?
tövbe ya enses* aile ilişkisi sanki ne bu iğrenç haller size yazık bu insanların içinde kaldıgınız için

X