serbest günlük

Bugun menum
11.30 yarım salatalık
1 dilim peynir

Ara öğün 2 yemek k. Yoğurt biraz dut kurusu yarım elma ceviz fındık

Akşam 19.40
5 yemek k. Kabak yemeği
3 yemek k. Patates oturtma
1 kase mercimek çorbası
Yoğurt salata

2.5 litre su
30 dK Leslie 90 puan 🤗🤗
Bir kaç gundur menu paylaşmadım cunku kimse paylaşmıyordu ayreten grup da kapandı mevzusu oldu ama diyetimi bozmadım geçen gün bir iki dilim kek yedim sadece

Evet kuzum :KK68: inşallah hepimize uğurlu gelecek ve kilolarımızdan kurtulacağız. :KK200:
İnşallah hepimize iyi gelsin. Bu aralar kilo verme olayı durdu cunku düzenli spor yapamıyorum inşallah bundan sonra gunluk spor yapacagım yarım saat bile olsa aksatmamaya özen göstereceğim

İnşallah hepimize iyi gelsin. Bu aralar kilo verme olayı durdu cunku düzenli spor yapamıyorum inşallah bundan sonra gunluk spor yapacagım yarım saat bile olsa aksatmamaya özen göstereceğim
Ben de Ekim gibi yoğunluğum azalır ve daha çok buralarda olurum diye düşünüyorum.

Evet kuzum :KK68: inşallah hepimize uğurlu gelecek ve kilolarımızdan kurtulacağız. :KK200:
Benim canım kocammm dun eve baklava getirmiş okadar cok kızdım ki kendisine. Hatta gecen gun mevzusu oldu ben Instagram da gezerken baklava gordum. Bak dedim eşime sakın eve ben diyette iken baklava getirme ne yiyecksen dışarda ye gel dedim bi baktım dun baklava alıp gelmiş ya vallahi cıldıracam ben diyete girince adamın eve pasta börek baklava kurabiye alası geliyor ya vallahi usandım yeter artık sanki sabrımı sınıyor gibi yemedim baklava felan kendisi yesin.

Benim canım kocammm dun eve baklava getirmiş okadar cok kızdım ki kendisine. Hatta gecen gun mevzusu oldu ben Instagram da gezerken baklava gordum. Bak dedim eşime sakın eve ben diyette iken baklava getirme ne yiyecksen dışarda ye gel dedim bi baktım dun baklava alıp gelmiş ya vallahi cıldıracam ben diyete girince adamın eve pasta börek baklava kurabiye alası geliyor ya vallahi usandım yeter artık sanki sabrımı sınıyor gibi yemedim baklava felan kendisi yesin.
Ah kuzum bu eşler yok mu hep diyetimizi baltalamaya uğraşıyorlar.:ıslık:
benim eş kişisi de ben diyetteyken sanki inadına yapıyor gibi her gün eve yiyemeyeceğim her şeyi taşıyor, yıllardır aynı. :işsiz:

Ah kuzum bu eşler yok mu hep diyetimizi baltalamaya uğraşıyorlar.:ıslık:
benim eş kişisi de ben diyetteyken sanki inadına yapıyor gibi her gün eve yiyemeyeceğim her şeyi taşıyor, yıllardır aynı. :işsiz:
Valla ne diyeceğimi bilmiyorum kızdım kendisine sonra da dönüp oturdum en sinir oldugum sey birde tabaga ben koyuyorum ben kaldırıyorum bu ne ya 😒😒😒 sanki sınanıyo gibiyim

elin var git al deseydin :KK70:
Valla diyemedim de akşama kadar calısıp yoruluyor ama hiç konusmadım sonra kendi geldi gel beraber video izleyelim diye sarıldı zaten kızdıgımı da anladı eve baklava paketi ile girince kafasından asagı dökmek geldi içimden ama neyse sustum bana diyor ki sen diyette isen bende mi diyetteyim ya hadi kek olur ucundan bakarsın tadına ne blm baklava yani aşırı kalorili aşırı şerbetli bi tatlı onu yemek için. Bir akşam öğünümden vazgecmem gerekiyor oda beni uzuyor

eylülde yine sıcak geçiyor. şöyle ekim gelsin havalar iyice sonbahara dönsün, ben de hem daha sakinlerim hem de daha uyumlu olurum sağlıklı beslenmeye.
Kız neresi sıcak 3 gundur konya da yagmur yagıyor vallahi ayaklarım buz gibi oldu üşüyoruz biz burda

Valla diyemedim de akşama kadar calısıp yoruluyor ama hiç konusmadım sonra kendi geldi gel beraber video izleyelim diye sarıldı zaten kızdıgımı da anladı eve baklava paketi ile girince kafasından asagı dökmek geldi içimden ama neyse sustum bana diyor ki sen diyette isen bende mi diyetteyim ya hadi kek olur ucundan bakarsın tadına ne blm baklava yani aşırı kalorili aşırı şerbetli bi tatlı onu yemek için. Bir akşam öğünümden vazgecmem gerekiyor oda beni uzuyor
yeme kuzum boşver. ben sana fit baklava tarifi vereyim onu yap ye.

10 adet iri hurma
1 bardak dövülmüş ceviz

hurmaları sıcak suda 10 dk beklet. rondoda parçala iyice. kaseye alıp içine cevizleri dök ve karıştır. karışımı yağlı kağıt içinde silindir haline getirip, bıçakla baklava gibi kes. dolapta sakla. istersen antep içi de koyabilirsin. ama o daha pahalı.

inan cevizli baklava gibi oluyor. denemeni tavsiye ederim.

yeme kuzum boşver. ben sana fit baklava tarifi vereyim onu yap ye.

10 adet iri hurma
1 bardak dövülmüş ceviz

hurmaları sıcak suda 10 dk beklet. rondoda parçala iyice. kaseye alıp içine cevizleri dök ve karıştır. karışımı yağlı kağıt içinde silindir haline getirip, bıçakla baklava gibi kes. dolapta sakla. istersen antep içi de koyabilirsin. ama o daha pahalı.

inan cevizli baklava gibi oluyor. denemeni tavsiye ederim.
Sağol kuzum tamam denerim inşallah.
Bu hafta biraz sebze agırlıklı beslenmeye calısacagım yarın eksi görebilir myiim bilmiyorum ama haftaya kesinlikle eksi görmem gerekiyor biraz azmetmem gerekiyor

X