Sezeryan olmak istemiyorum.

Kızlar merhaba. 38+6 haftalık hamileyim. Yarın 39 olacağım. Bebek kafası büyük doktorum biraz zorlanırsın sezertan öneriyorum dedi. Cumartesi günü 18.05.24 tarihinde sezertan ile bebeğimi kucağıma alacağım ama. O zaman da 39* 3 haftalık olacak hani tamam sezeryan ama en azından 40.haftda al. İlla cumartesi alalım diyor pazartesi olsun dedim cumartesi uygundur diyor. Parası ile değil mi niye yanı ısrarla cumartesi en azından pazartesi olsun 39.5 olur ne yapacağım gitmesem mi acaba vazgeçtim normal bekliyorum desem kafam çok karıştı.
canım haftasına neden bu kadar takıldın o kısmı anlamadım ben. normalde sezeryan haftası zaten 38 dir genelde. ben sezeryan doğum yaptım 38.haftada bır sorun olmadı bır sorun olsa doktorun zaten alalım demez. bebekte gelısımını tamamlamıştır artık telaşlanma. ben amelıyathaneye sabah tam 11:00 da gırdım ve 11:45 te odama gelmıstım bıle geri:) normali bekleyıp bebegını de tehlıkeye atma bana kalırsa . onemlı olan onun saglıkla dunyaya gelmesı

Normal olsa keşke. Tutturdu seseryan doğum olmaz açılman yok açılmaz sezertan. Kafası büyük belki küçük nerden biliyorsun
Sizin bu zihniyetiniz sebebi ile kaç bebek engelli kaldı kanala sıkışıp haberiniz var mı? Biri eşimin akrabası. Aynı sizin gibi inat edip tutturmuş kafası büyük bebeğin kanala sıkışıyor çocuk 4 yaşında engelli.

Ben annelerin kendi egolarını ya da cevreden baskı yapan bireylerin egolarını beslemek merakını gidermek gibi faktörlerden ötürü normal dogum kararı almasını dogru bulmuyorum.

Bebegınız öncelıgınız olsun
'denemek istiyorum' ne demek, çocuğunuz kobay mı Allah aşkına.
Bir sizin aklınıza geldi herhalde bebeğinizi önceliğiniz yapmak. Ben de neyi unuttum diyordum, çok teşekkür ederim. Artık sizin gibi harika bir anne olabilirim öneriniz sayesinde😊

Kızlar merhaba. 38+6 haftalık hamileyim. Yarın 39 olacağım. Bebek kafası büyük doktorum biraz zorlanırsın sezertan öneriyorum dedi. Cumartesi günü 18.05.24 tarihinde sezertan ile bebeğimi kucağıma alacağım ama. O zaman da 39* 3 haftalık olacak hani tamam sezeryan ama en azından 40.haftda al. İlla cumartesi alalım diyor pazartesi olsun dedim cumartesi uygundur diyor. Parası ile değil mi niye yanı ısrarla cumartesi en azından pazartesi olsun 39.5 olur ne yapacağım gitmesem mi acaba vazgeçtim normal bekliyorum desem kafam çok karıştı.
Yani bu tarih takıntısı nedir anlamıyorum neden inatlaşıyorsunuz. Ayrıca parasıyla değil mi lafınız ne kadar iğrenç marketten çikolata mı alıyorsunuz? Doktorunuz sizin ve bebeğiniz için uygun olan neyse onu söylemiş çocuk oyuncağı mı bu vazgeçtim normal bekliyorum falan.

Normal olsa keşke. Tutturdu seseryan doğum olmaz açılman yok açılmaz sezertan. Kafası büyük belki küçük nerden biliyorsun
Allah Allah nerden biliyor acaba? Yıllarca bu işin okulunu okuduğu için olabilir mi?? Asıl siz nerden biliyorsunuz vajinal doğum yapabileceğinizi karşınızda bu işin ustası sezaryen diyorsa vajinal diye tutturdunuz acaba?

X