Son görücü vakam🤦🏻‍♀️, iç dökme

35 yaşında bekar öğretmenim. Arkadaş, yakın çevrenin önerisiyle tanıştığım kişiler oldu ama bu görüşmeler birer kahve içimi olarak kaldı hep. Son olayda bir tanıdık 40 yaşında bir beyefendiden bahsetti. Aynı şehirde değiliz önce bir süre telefonla görüşür eğer uygun görürse iki taraf da yüz yüze görüşme gerçekleşir dedim. Aracı olan kişiden fotoğraf istedik onlar da fotoğraf istediler sonrasında telefon numaraları verildi. Mesajla görüşmeye başladık. Gayet güzel sohbet ettik bütün bir gece. Ertesi sabah uyanacağım saatte günaydın mesajı gönderdi gün içinde yine mesajlar devam etti sohbet akıp gidiyordu ta ki bir boydan fotoğrafımı isteyinceye kadar. Fotoğrafı gönderdikten sonra 2 saat kadar herhangi bir yanıt gelmedi. 2 saat sonra da kıymetli vaktinizi aldım teşekkürler mesajı aldım. 🤣🤣🤣 Olaya hâlâ bir mana verebilmiş değilim. Evet öyle woow güzellikte biri değilim ama önceden fotoğraf gördü zaten aşırı kısa da değilim. Manasız bir durum oldu.
Görücü usulünden ne bekliyorsun işte.saçma sapan işler.ne yapacaksan kendin yapacaksın valla arkadaşım.40 yaşında kendine kadın bulmaktan aciz, önüne getirilen kadını beğenmiyor haspam.ben olsam o kadar kendini beğenmişsen çıkıp kendin bulsaydım beceriksiz herif yazıp engelledim.

Allah Allah çok değişik bir adammış. Hayır gördün zaten boydan foto oşunca ne değişti? Peki kendisi neymil, çok matah bir fiziği mi varmış? Bradd pitt miymiş? Bunda da vardır bişey kusuru kendinizde arayıp üzülmeyin. Ama o aracıya da söyleyin bunu.
Aracı da çok mu meraklı sanki bu işlere.adama gidip şikayet edilsin bir de.amann bahane git kendin bul sanki çok mu meraklıyım der çekilir ki haklı.sanki işi bu gibi yazmışsınız.

Boydan fotoğraf istemek nedir ya 🙄 Benim için orada biterdi sanırım o iş. Arkadaşlarınızdan boyunuzu, zayıf mı kilolu mu olduğunuzu öğrenebilirdi onun için önemli bir kriterse. Kadının yüzüne sorup, sonrada gitmek nedir 😒 Dağ ayısı, hödük. Nezaket kurallarından bi haber herhalde. Allah kurtarmış sizi. Aracı ilan kişiye de söyleyin durumu da başkalarına aracı olmasınlar bu gereksiz adam için.

35 yaşında bekar öğretmenim. Arkadaş, yakın çevrenin önerisiyle tanıştığım kişiler oldu ama bu görüşmeler birer kahve içimi olarak kaldı hep. Son olayda bir tanıdık 40 yaşında bir beyefendiden bahsetti. Aynı şehirde değiliz önce bir süre telefonla görüşür eğer uygun görürse iki taraf da yüz yüze görüşme gerçekleşir dedim. Aracı olan kişiden fotoğraf istedik onlar da fotoğraf istediler sonrasında telefon numaraları verildi. Mesajla görüşmeye başladık. Gayet güzel sohbet ettik bütün bir gece. Ertesi sabah uyanacağım saatte günaydın mesajı gönderdi gün içinde yine mesajlar devam etti sohbet akıp gidiyordu ta ki bir boydan fotoğrafımı isteyinceye kadar. Fotoğrafı gönderdikten sonra 2 saat kadar herhangi bir yanıt gelmedi. 2 saat sonra da kıymetli vaktinizi aldım teşekkürler mesajı aldım. 🤣🤣🤣 Olaya hâlâ bir mana verebilmiş değilim. Evet öyle woow güzellikte biri değilim ama önceden fotoğraf gördü zaten aşırı kısa da değilim. Manasız bir durum oldu.
Ben adamın boyunu ve kilosunu çok merak ettim. 😂 Öğrenemiyor muyuz?

Kilom da 51 🤣 fiziki olarak çok kötü olduğumu düşünmüyorum. Bu tavırla karşılaşınca ilk gün çok üzüldüm. Ama vardır bir hayır. Belki ilerleseydi daha başka şeylerden çok daha fazla üzülecektim 😇
Daha ne olsun ya 1.63 e 51 kilo mankenden hallicesiniz kesinlikle Türkiye ortalamasına göre çok iyi muhtemelen sıkıntı onun boyundadır açık açık sorun içinizde kalmasın boy kompleksine mi girdiniz diye

Hep derim yine diyorum görücü usulü çöp. 40 yaşına gelmiş hem boydan fotoğraf istiyor hem de karşısına çıkan tipleri begenmiyor. Kendisi sanki Brad Pitt mübarek 🤣 Bana gelen görücüler de öyleydi. Uzun boylu kız istiyormuş beyefendi. Hem uzun boylu olucam hem de onun memleketinde anasına hizmetçilik yapicam. Bi akıllı onlar zaten. Hem kimseyi bulamıyorlar hem de bulunca beğenmiyorlar. Eminim ki çok güzelsinizdir, boyle ergenler için hiç düşürmeyin ozguveninizi 💜🌸

Görücü usulünden ne bekliyorsun işte.saçma sapan işler.ne yapacaksan kendin yapacaksın valla arkadaşım.40 yaşında kendine kadın bulmaktan aciz, önüne getirilen kadını beğenmiyor haspam.ben olsam o kadar kendini beğenmişsen çıkıp kendin bulsaydım beceriksiz herif yazıp engelledim.
Beceriksiz herifler zaten hep görücü usulü arıyorlar. Bi de begenmiyorlar bulduklarını 🤣 Sanki kendisi Brad Pitt.

Aşırı kısa değilseniz boy çok önemli değildir bence kendisi 2 metre falan değilse, adam fiziğinize bakmak için istemiş olabilir.Fiziğinizi beğenmemiş.

Sizin yerinizde olsam fotoğraf göndermezdim. Fotoğrafla kişinin kendisi arasında çok fark olabiliyor. Ben prensip olarak fotoğraf göndermeye karşıyım istiyorsan bir kahve içelim diyebilirsin. Bu durumları yaşamamış olursun. Bence hiç enerjin düşmesin, tutarsız bir insandan kurtulmuşsun.

@Esila09 dediği gibi kendi kısadır. Zira 1.63 e 51 kilo gayet hoş bir fizik... e muhabbet iyiymiş ki ilerlemiş başta fotoğraf da görülüp beğenilmiş. Benimde aklıma gelen tek şey kendi kompleks yapmştr oldu.

Aynısinı yazacaktım belki adam 1.65🙄

Boydan fotoğraf istemek nedir ya 🙄 Benim için orada biterdi sanırım o iş. Arkadaşlarınızdan boyunuzu, zayıf mı kilolu mu olduğunuzu öğrenebilirdi onun için önemli bir kriterse. Kadının yüzüne sorup, sonrada gitmek nedir 😒 Dağ ayısı, hödük. Nezaket kurallarından bi haber herhalde. Allah kurtarmış sizi. Aracı ilan kişiye de söyleyin durumu da başkalarına aracı olmasınlar bu gereksiz adam için.

Katilıyorum, o nedir hayvan pazarı gibi. Boydan foto at onu at bunu at diyecek ilkel beyinli bir insanla işim olmaz, toptan mide bulandiricı. Konu sahibesi yanlış yapmış, orda soğuyup bırakacaktı.

Bır insanın diğer insandan hoslanmamasi için illa ki çok yakışıklı ya da çok güzel olmasi gerekmez öncelikle.

İnsanlarin değişik değişik beğenileri var.Belli ki sizin attığınız foto ona hitap etmemiş.Ne bileyim siz zayifmissiniz, belki o balık etli kadınlardan hoşlanıyordir gibi...

Milyarlarca insandan biri sizden hoşlanmamis.Hem de fiziksel olarak.bence üstüne çok düşünülmesi gereken bir şey değil.Dusuncelerinizden ötürü olsa acaba haksız mıyım denebilir? Kendini geliştirmek adına fikirler sorgulanabilir.

X