Son görücü vakam🤦🏻‍♀️, iç dökme

20 yaşlarında aynı olayı yaşadım. Ancak ben karşı taraftim. Yani fotoyu isteyen ve sonra geri çekilen taraf. Adam oldukça fit göründü gözüme ve kendi komplekslerim vardı o yaşlarda. Fotoyu gorunce moralim bozulmustu. Bu adam beni beğenmez beğenme de olsa aldatır vs. Eğer fit bir görünüm varsa sizde böyle bisi de olabilir. Hadi ben daha 20 yaşında idim genç kafası, 40 yaşında ergen gibi komplekse giriyorsa adamdan uzak durun bence.

Boydan fotonuzda ne vardı ki
Belki fazla kilonuzu, zayifsaniz kivrimsiz oluşunuzu, belki büyük - küçük göğüsünüzü falan beğenmemiştir. Ya da uzunsaniz yanınızda kısa kalacaktır vs.
Demek ki beğenmemiş, vakit kaybetmek istememiş

Allah Allah çok değişik bir adammış. Hayır gördün zaten boydan foto oşunca ne değişti? Peki kendisi neymil, çok matah bir fiziği mi varmış? Bradd pitt miymiş? Bunda da vardır bişey kusuru kendinizde arayıp üzülmeyin. Ama o aracıya da söyleyin bunu.
mükemmel yorum :) söyledim zaten onlar da mana veremediler.

Bu sekilde tanıştırılmak bana hiç normal ve mantıklı gelmiyor. Neden bir başkasının kendi şartlarına göre olan çevresindeki insanlarla tanışma gereği duyuyorsunuz ki. Herkes çevresinde kendine benzer , kendi kriterlerine göre insan edinir . Kendi cevrenizden bulmaya çalışın, neden boyle gereksiz insanların enerjinizi düşürmesine izin veriyorsunuz ki?

Ben şuna da çok inanırım çok çok iyi görünür görsel olarak ama ne bileyim bi ses tonu telafuz şekli yada dişleri ne bileyim birşey uymaz, ya da çirkin denilebilecek biridir ama tavırlarına ses tonuna, kendini ifade ediş şekline bile aşık olabilirsin.

bu yüzden yüzyüze görüşmek çok önemli.

Boydan fotoğraf istemek nedir ya 🙄 Benim için orada biterdi sanırım o iş. Arkadaşlarınızdan boyunuzu, zayıf mı kilolu mu olduğunuzu öğrenebilirdi onun için önemli bir kriterse. Kadının yüzüne sorup, sonrada gitmek nedir 😒 Dağ ayısı, hödük. Nezaket kurallarından bi haber herhalde. Allah kurtarmış sizi. Aracı ilan kişiye de söyleyin durumu da başkalarına aracı olmasınlar bu gereksiz adam için.
çok çok haklısınız.
Valla ben sessiz kalmazdım O egosunu yerle bir ederdim 😁
gayet sustum ya ben

Bu sekilde tanıştırılmak bana hiç normal ve mantıklı gelmiyor. Neden bir başkasının kendi şartlarına göre olan çevresindeki insanlarla tanışma gereği duyuyorsunuz ki. Herkes çevresinde kendine benzer , kendi kriterlerine göre insan edinir . Kendi cevrenizden bulmaya çalışın, neden boyle gereksiz insanların enerjinizi düşürmesine izin veriyorsunuz ki?

Ben şuna da çok inanırım çok çok iyi görünür görsel olarak ama ne bileyim bi ses tonu telafuz şekli yada dişleri ne bileyim birşey uymaz, ya da çirkin denilebilecek biridir ama tavırlarına ses tonuna, kendini ifade ediş şekline bile aşık olabilirsin.

bu yüzden yüzyüze görüşmek çok önemli.
arkadaş çevrenizden önerileri mantıksız buluyorsunuz olarak anladım bunu. olabilir saygı duyarım. bana mantıklı gelmişti çevre iş vs yolunuza güzellikler çıksın :)

20 yaşlarında aynı olayı yaşadım. Ancak ben karşı taraftim. Yani fotoyu isteyen ve sonra geri çekilen taraf. Adam oldukça fit göründü gözüme ve kendi komplekslerim vardı o yaşlarda. Fotoyu gorunce moralim bozulmustu. Bu adam beni beğenmez beğenme de olsa aldatır vs. Eğer fit bir görünüm varsa sizde böyle bisi de olabilir. Hadi ben daha 20 yaşında idim genç kafası, 40 yaşında ergen gibi komplekse giriyorsa adamdan uzak durun bence.
yaşla alakaşı değil bu etrafımda o kadar çok yaşının çok gerisinde davranan kişi var ki. Sizin de dediğiniz gibi 20lerde normal

ya şimdi fiziksel beğeniler tartışmaya açık konular değil
beğenmemiş olma ihtimali de var ama kendisi çok hoş biri olsa 40 yaşında görücü usulüne kadar düşmezdi bence
şimdiye kadar çoktan biri kapar nikahı da basardı

sen adamın boyu ortalama dedin
1.63'e 51 kg sıkıntılı durmuyor aslında
ama topuklu giysen zaten 170e yakın olacaksın
ortalama boy dediğin de erkekte 170-175 falandır. 180 üstü asla olamaz
sen topuklu giyince boylarınız birbirine çok yakın olacak ve adam bunu kompleks yapacak
adamın seni kısa bulabilmesi için kendisinin en az 190 falan olması lazım
kaldı ki çoğu uzun boylu erkek kadının kısa olmasını dert etmez. iş yerinde 185 civarı bi erkek arkadaş var
geçen biriyle tanıştıralım dediler, kızın fiziksel özelliklerini sordu. 160 anca vardır, çok uzun değil dedi arkadaş
oo iyi iyi kısa olsun zaten öylesi daha güzel dedi çocuk.

ama ben senin yerinde olsam boydan foto istediği an ışık hızıyla soğurdum ve cevap bile vermezdim
çünkü boydan foto isteme olayı bana çok cringe ve çok demode geliyor
ergenken falan yapardık yani bunları :KK70:
boydan foto istemek demek ben seni fiziksel özelliğine göre değerlendiririm demek oluyor
ee ben bi ürün değilim eşya değilim benim boyumdan, mememden, götümden çok daha önemli şeylerim var kendimde
her şeyden önce bi kişiliğim bi auram var yani kimse bunları es geçip sadece boyuma orama burama göre değerlendiremez
kendimi beğendirmeye çalışıyormuşum gibi hissederim ben bunu yaparsam eğer

bi insan herşeyi pas geçip fiziğe bu kadar odaklanıyorsa
yarın öbür gün senden daha güzeli çıkınca aklı ona kayacak demek ki
güzelden de güzeli var çünkü bu dünyada.
veya yarın öbür gün kilo alsan/versen, güzelliğin bozulsa yanında olmayacak demek ki

bu hikaye bana üniversite zamanımdaki bi travmamı anımsattı :KK70:
20 bile yokum o zamanlar, birisiyle internetten konuşmaya başladık
görüntülü konuşmak istedi, yurtta kalıyorum ve oda dolu, pek müsait değildim aslında
yine de kırmak istemedim, çıktım koridora açtık kameraları
bu bi açtı, pofur pofur sigara içiyor dumandan yüzü gözükmüyor
ben normal sohbet edicez zannettim bu başladı orama burama yorum yapmaya
yok saçını neden topladın, açsan daha iyi olmaz mı. bi açsana bilmem ne
yok kaç kilosun, yok boyun ne falan
2 insan gibi cümle kurmaktan aciz pat diye bunlardan girdi konuya
ben pek hoşlanmadım. enerjimi de düşürdü çünkü kendimi güzellik yarışmasında seçmelerde gibi hissettim
baktım başka bi muhabbet dönmüyor, adamı da pek sevmedim kapatmak istedim ve kapadım
sonra benden boydan resim istedi ben de yollamadım ve dedim ki
ben öyle fotodan kameradan falan anlamıyorum ayrıca dumandan seni göremedim bile
tanışmak istiyorsan gelirsin buraya bi kahve içeriz , gelmiyorsan da sen bilirsin dedim
bu sustu. 2 gün sonra bi kadınla el ele göz göze resimler paylaşmaya başladı. bende msj attım
sen ne şerefsiz birisin sevgilin varmış neden başka kadınlarla konuşuyorsun dedim epey bi saydırdım :KK70:
bu demez mi bana, ben seni pek beğenmedim zaten diye :KK70:
sen yakışıklı olsan kendini sigara dumanıyla gizlemeye çalışmazdın geri zekalı dedim engelledim ahahajsddwjd

o gün bugündür bu foto moto muhabbetlerine ben pek girmem, merak eden insan gibi date yapar bi kahve ısmarlar, aradaki uyuma bakar
öyle fotoyla motoyla olmaz
benim instagramım fotolarımla dolu zaten. fazlasını merak eden kanlı canlı karşıma çıkar, bu kadar basit

Son düzenleme:
X