Erkek İnfertilitesi Sperm test sonucu iyi de değil kötü de değil arada bir yerlerde ne zaman gebe kalabilirim? lütfen yardımcı olunn

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Tamam kuzum umarım düzelir ve çok zaman almaz.. Burada bazı hikayeleri dinleyince ister istemez strese giriyorum. Her tahlilde başka problemle karşılaşıyoruz.. Peki morfoloji 0 ile hamile kalınır sa düşükle mi sonuçlanıyor?
Galiba evet yine de doktoruna danış sağlıklı bi sperm olmazsa gebelik sağlıklı gelişmez hatta belki gebelik dahi oluşmaz.

Tamam kuzum umarım düzelir ve çok zaman almaz.. Burada bazı hikayeleri dinleyince ister istemez strese giriyorum. Her tahlilde başka problemle karşılaşıyoruz.. Peki morfoloji 0 ile hamile kalınır sa düşükle mi sonuçlanıyor?
Siz eşinin kan tahlillerini yaptırın neden kaynaklanıyor bi baksınlar bide hormonlarına baksınlar eğer bi sıkıntı yoksa bitkisel şeylere de yönlenin.mesela fsh flan yüksek değilse keçi boynuzu özü yada kürü flan yapın daha bir sürü şey var ama önce sebebini ve hormon değerlerini net bi şekilde öğrenin.

Galiba evet yine de doktoruna danış sağlıklı bi sperm olmazsa gebelik sağlıklı gelişmez hatta belki gebelik dahi oluşmaz.
Canım 3. test sonucu daha iyi geldi sayı 20'den 80 milyona çıktı, hareket %52 oldu, morfoloj ise %2'ye yükseldi hafif anomali de %6'ya yükseldi(0dı önceden). proxeed plus çokişe yaradı bir de keçi boynuzu pekmezi, dediğin gibi E vitamini aldık bir ay olacak yaklaşık onu da kullanıyor. Değerler toparlandı gibi yüzümüz güldü çok şükür. en azından aşılamada şansımız yüksek. çünkü tek üzen hacm oldu.. 0.3 ml olmuş doktorlar aşılamada şansınız spontan ilişkiden daha yüksek dedi. en az 1.5 ml gerekliymiş..

Canım 3. test sonucu daha iyi geldi sayı 20'den 80 milyona çıktı, hareket %52 oldu, morfoloj ise %2'ye yükseldi hafif anomali de %6'ya yükseldi(0dı önceden). proxeed plus çokişe yaradı bir de keçi boynuzu pekmezi, dediğin gibi E vitamini aldık bir ay olacak yaklaşık onu da kullanıyor. Değerler toparlandı gibi yüzümüz güldü çok şükür. en azından aşılamada şansımız yüksek. çünkü tek üzen hacm oldu.. 0.3 ml olmuş doktorlar aşılamada şansınız spontan ilişkiden daha yüksek dedi. en az 1.5 ml gerekliymiş..
Daha da iyi olacağına emin olabilirsin birsey daha diyeceğim mfk ürünleri var hani ordaki man de çok iyi geliyor bunu her türlü anlayacaksınız 🙈 bi kavanoz alın derim e vitamini ve keçi boynuzu zaten çok iyi almakta cok iyi yapmışsınız.biz bide o man olanı kullandı eşim onun faydasını diğerlerinden daha cok gördük düşün yani 🥰🥰🥰🥰🥰 inşallah cok cok daha iyi okursunuz inşallah bi anda bebişkonuz ben burdayım der aşılamayı flan unutturur 😘😘😘😘 o man i araştır kafanıza uyarsa kullanın benim eşimde sadece bi tane ölü hücre vardı başka hiç birsey yoktu o man i kullandı canlı sperm çıkışı oldu çok inanmamıştık ama denemekten zarar gelmez diye almıştık 😵‍💫🤣 ama cok şükür etkisini gördük

E vitamini solgar ın e vitamini olacaktı iyi araştırdınız degil mi burda birbimizi yanlış yönlendirmekten çok korkuyorum 🙈🤲🏻

Daha da iyi olacağına emin olabilirsin birsey daha diyeceğim mfk ürünleri var hani ordaki man de çok iyi geliyor bunu her türlü anlayacaksınız 🙈 bi kavanoz alın derim e vitamini ve keçi boynuzu zaten çok iyi almakta cok iyi yapmışsınız.biz bide o man olanı kullandı eşim onun faydasını diğerlerinden daha cok gördük düşün yani 🥰🥰🥰🥰🥰 inşallah cok cok daha iyi okursunuz inşallah bi anda bebişkonuz ben burdayım der aşılamayı flan unutturur 😘😘😘😘 o man i araştır kafanıza uyarsa kullanın benim eşimde sadece bi tane ölü hücre vardı başka hiç birsey yoktu o man i kullandı canlı sperm çıkışı oldu çok inanmamıştık ama denemekten zarar gelmez diye almıştık 😵‍💫🤣 ama cok şükür etkisini gördük
Sağol canım benimm haberi mutlaka paylaşırımm evet değerler düzelince şansımız da arttı inşallah hacim sorunu önemsiz kalır baya önlem aldık çünkü ben hemen lavaboya gtmedim bekledim vs. Keçiboynuzu çok fazla etki ediyormuş eşim öyle söyledi. Proxeed de iyi geldi. :super: Man ne oluyor canım tam olarak biraz açabilir misin?

Yaaaa bu çok güzel bi haber maşallah 🧿 ay bak ne güzel kullandıklarının etkisi oldu cok şükür ay nolur bana da dua et olur mu 😫
Evet kuzum demek ki imkansız değilmişş. Bana sorabilirsin spor da yapmıştım ama yumurtlama dönemi bıraktım kilom çok zayıf da kilolu da değldi 3-4 kilo istediğimden fazlaydım sadece. Eşime keçi boynuzunu sürekli alması ve günde 2 kez proxeed plus içmesi çok yaradıı. E vitamini de öyle :super:
Dualarımı esirgemeyeceğim dilerim senin de sağlıklı gebeliğin oluşur benim de gebelik sağlıkla ilerler:KK200::anneadayı:

Evet kuzum demek ki imkansız değilmişş. Bana sorabilirsin spor da yapmıştım ama yumurtlama dönemi bıraktım kilom çok zayıf da kilolu da değldi 3-4 kilo istediğimden fazlaydım sadece. Eşime keçi boynuzunu sürekli alması ve günde 2 kez proxeed plus içmesi çok yaradıı. E vitamini de öyle :super:
Dualarımı esirgemeyeceğim dilerim senin de sağlıklı gebeliğin oluşur benim de gebelik sağlıkla ilerler:KK200::anneadayı:
Bizde dd aynı sorun var.
Özelden size ulaşmaya çalıştım ama olmadı.
Beni en iyi siz anlarsiniz
Neler yaptınız, nasıl başardınız
Lutfen mesajıma cevap verin, çok sevinirim.

Bizde dd aynı sorun var.
Özelden size ulaşmaya çalıştım ama olmadı.
Beni en iyi siz anlarsiniz
Neler yaptınız, nasıl başardınız
Lutfen mesajıma cevap verin, çok sevinirim.
Merhaba canım öncelikle şunu söyleyebilirim ki Ocak ayında hamile kaldım ama Bizden kaynaklı değilmiş kromozom eşleşmesi sıkıntılı olmuş O yüzden Kimyasal gebelik gibi bir şey oldu yani keseyi göremedik sadece Beta yavaş yavaş artıyordu o yüzden Ben kürtajı seçmek istemedim ilaçla düşürdük Çünkü kürtaj olsaydım 3 ay bekleyecektim belki Rahim toparlanamayacaktı ilk gebelik diye riske atmak istemedim Daha sonrasında O süre zarfında Hatta daha öncesinde ben ve eşim iyi beslendik ona yasakladım işlenmiş ürünleri tüketmesini bayağı azah indirdi keçiboynuzu pekmezi içirdim bol bol bir de Proxy Plus kullandı pahalı bir ilaç ama etkisini bir ayda gösteren bir ilaç , eşimde varikosel yoktu zaten. Sadece hareket azlığı vardı bir de sayı düşüktü vitaminlerle destekledik hareket de arttı sayı da arttı ama o ay şanssızlığımızdan istediğimiz gibi olmadı Düşük yaptım adeti bekledim iyice söküp atsın diye Adetten sonra denedik çok şükür bu sefer sağlıklı bir çocuğa gebe kaldım şu an 5 aylığız Allah izin verirse sağlıklı bir kızımız olacak yani varikosel gibi ciddi bir problem yoksa halloluyor düzenli vitamin alımı ve sağlıklı beslenmeyle Biz çok beklemedik Allah'ıma şükür Allah'ım bekletmedi bize Darısı sizlere isteyen herkese inşallah. 🧿🤲🏻🙏🏻😇💖

X