Erkek İnfertilitesi Spermiogram Yaptıranlar, Yaptıracaklar Buraya

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Kizlar esimin sperm testi sonuclari bunlar lutfen yorum yapar misiniz?

perhiz 3 gun
miktar 4.5 ml
ph 7.8 likefikasyon normal
viskosite gri opak
gorunum gri opak

1.saatte hareketli sperm % 65
A-hizli ileri % 40
B-yavas ileri % 15
C-yerinde % 10
D-hareketsiz % 35

Sperm yogunlugu 30 mil/ml
gross anomali % 70
Yuvarlak hücre 3.0 mil/ml
Lökosit 04 mil/ml

Cok mu kotu durumumuz?
Gross anomali ne demekmiş oğrendiniz mi ? Bizimde %70

Anlayan varsa bi bakabilir mi? Düşük çıkmış sanırım artırmak için ne yapmamız lazım bana bi öneride bulunun lütfen. başına gelen varsa yazabilir mi?

Eklentiler

• IMG_20211209_152436.jpg
    IMG_20211209_152436.jpg
    116,2 KB · Görüntüleme: 95
Eşim doktorla görüştü, bana sorun yok dedi ama nedense emin olamadım. Anlayan var mı?

Eklentiler

• tempImagezaBKPF.png
    tempImagezaBKPF.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 95
Evet öyleymiş canım yaptırdıkta sonuçlar biraz kötü sanki
Sayısı düşük biraz ileri hareketli de az benim eşimin de ileri hız hareketi çok azdı 3 ay sonra baktrdk şimdi çok yükseldi😉 ama biz takviyeler kullanıyoruz ve keçiboynuzu özü bal polen propolis arı sütü kullanıyor her gün bir tane havuç yiyor ve incir.

Sayısı düşük biraz ileri hareketli de az benim eşimin de ileri hız hareketi çok azdı 3 ay sonra baktrdk şimdi çok yükseldi😉 ama biz takviyeler kullanıyoruz ve keçiboynuzu özü bal polen propolis arı sütü kullanıyor her gün bir tane havuç yiyor ve incir.
Bal polen propolis dediğin kapsül mü canım? Keçi boynuzu özünü aldım içiriyorum dün başladık.. İnciri de alam bari

Bal polen propolis dediğin kapsül mü canım? Keçi boynuzu özünü aldım içiriyorum dün başladık.. İnciri de alam bari
Bu dediğin bal propolis arı sütü polen karışımı hayır kapsül olarak değil güvendiğin bir aktar ya da aracı varsa oradan gidip alacaksın hatta kendinde kullan😉

Yorumlar mısınız lütfen anlayan varsa aranızda

Eklentiler

• B9D1CCC6-30E1-4DDC-91AC-78A0B91091D8.jpeg
    B9D1CCC6-30E1-4DDC-91AC-78A0B91091D8.jpeg
    85,7 KB · Görüntüleme: 171
X