Spor, diyet, anoreksiya, kilo alma, depresyon benim hikayemi okuyun

Bu arada psikiyatr ve psikoloğada gittim ama hiçbirinden verim alamadım bir tanesi ilk gittiğim gün bana direk daha dinlemeden ilaç dayadı sonra ona gitmedim başkalarınada gittim ama hiçbir verim alamadım eğer önerebileceğiniz biri varsa İstanbulda çok memnun olurum.

Bu arada lütfen kimse benim gibi 4 ay boyunca sadece 1 yumurta beyazı ve 40 gr tavuk yiyip 2 saat spor yapmasın, kimseyi yanlış yönlendirmek istemiyorum ben hikayemi anlatmak için ne yediğimi yazdım kesinlikle sağlıksız birşey. Çok yetersiz bir beslenme ben 38 kiloya düşmüş olmama rağmen çok şükür vücudumda hiçbir değerimde eksiklik yoktu hatta doktorlar bile şaşırmıştı ama siz KESİNLİKLE yapmayın.

Bu arada lütfen kimse benim gibi 4 ay boyunca sadece 1 yumurta beyazı ve 40 gr tavuk yiyip 2 saat spor yapmasın, kimseyi yanlış yönlendirmek istemiyorum ben hikayemi anlatmak için ne yediğimi yazdım kesinlikle sağlıksız birşey. Çok yetersiz bir beslenme ben 38 kiloya düşmüş olmama rağmen çok şükür vücudumda hiçbir değerimde eksiklik yoktu hatta doktorlar bile şaşırmıştı ama siz KESİNLİKLE yapmayın.
değerlerinizin düşmemesi çok ilginç. 1.70 boy da kilonuz 52-53 iken

X