Takunyalı komşu

böyle insanlar net geri zekalı
yani defalarca söylenmesine rağmen hala aynı şeyi yapanlar için başka bi açıklama yok maalesef
bende de var gürültülü bi komşu. gece 3'te evde koşuyorlar şakalaşıyorlar.
geçen gece önce koştu sonra kavga etmeye başladı. bas bas bağırıyor gecenin 3ünde
aldım elime çekici, bir vurdum bir vurdum ki o saatte apartman inledi
sonra da yeter susun lan diye bağırdım :KK70:
korkup sesi kesseler de sadece ertesi gece sessiz oldular
sonraki gece yine seslerine uyandım
taşınmak da çözüm değil ki taşındığın yerde de çıkabilir böyle ayılar
biz ikimiz de kiracıyız, ev sahibimiz aynı kişi
ona da söyledim, ikaz etti
ama adama ne dedilerse artık adam kalktı bana, apartman hayatında ses olabilir anlayışlı olmak lazım falan diye dönüş yaptı
ben gece 5'e ana kız bağıra bağıra kavga eden komşumun sesine uyanacağım ama anlayışlı olacağım? :KK70:
daha önceden de ben gürültü olunca aşağı vurdum diye şikayet etmişlerdi beni
tamam o zaman çekiçle aşağı vurmama anlayış gösterecekler o zaman dedim
hiçbir şey diyemedi adam
ama ne ev sahibi ne de başka bişey çözüm değil
ben polis bile çağırdım, anlık susuyor sonra yine aynı
anlamayan anlamıyor yani bi sonraki adım kapısına gidip öldürmek yani

işin kötüsü ev sahipleri de hiç karışmak istemiyor
hani ev sahibine söyleyin diyeceğim ama işe yaramaz muhtemelen
biz söyledik, adam ne şiş yansın ne kebap modunda
yaptıkları maksimum şey dövüşmen guzum tavrı sergileyip çekilmek
muhtemelen onlara, biraz dikkat edin dedi
bana geldi anlayışlı olmak lazım dedi
kimseye bi çözüm olmadı yani .

3 kere yöneticiye söylettim. 1 kere kendim çıktım 1 kere eşim aradı 3-4 kere apartman grununa yazdım😂 hayır bunların başka gürültüleri de var bu seviyeye yonta yonta zır geldik zaten
Karşınızdaki hödükse gerçekten yapacak bir şey yok. Polis bile çağırsanız tamam diyorlar, sonra yine aynı şey. Ben sitede oturuyorum, herkes kendi üst katından şikayetçi. Yönetim filan da bir şey yapamıyor yani. En fazla arayıp ikaz ediyorlar ama değişen bir şey olmuyor.

En üst katta oturmayı tercih edebilirsiniz ama onun da farklı olumsuz yanları oluyor mutlaka. İyi yönetilen ve eksikleri hızla giderilen bir sitede belki en üst kat iyi olabilir. Çünkü en üst katta da asansörün bozulması, hidroforun yetersiz kalması, evin iyi ısınmaması, asansör motorunun gürültüsü gibi bir sürü sorun çıkabiliyor.

Bu kadar uyarıya rağmen size ne yanıt veriyorlar herseferinde ? Biz hiç terlik giymeyiz evde . Dün halıları yıkamaya verdim .Dünden beri evde yürürken çıkan sesten ben rahatsız oluyorum.
3 kere yöneticiye söylettim. 1 kere kendim çıktım 1 kere eşim aradı 3-4 kere apartman grununa yazdım😂 hayır bunların başka gürültüleri de var bu seviyeye yonta yonta zır geldik zaten

Geçenlerde yerde bir şey sürüklüyüyordu gece saat 10 çocuğum uyuyor duvarı yumrukladım hatta bileğimi incittim. O da bana geri cevap verdi😂😂 sonra annesinin buna kızma sesi geldi. Bugün tekrar gidip kadınla konuşacağım bakalım bana şans dileyin🤣
Elle ayakla değil bir aletle yapın, oklava gibi mesela.
Bende ilk sinirle topuğumla vurmuştum canım yandı, şimdi koltuk kaldırıp indiriyorum gerekli cevap gitmiş oluyor. :)
Şansınız bol olsun.

Bu kadar uyarıya rağmen size ne yanıt veriyorlar herseferinde ? Biz hiç terlik giymeyiz evde . Dün halıları yıkamaya verdim .Dünden beri evde yürürken çıkan sesten ben rahatsız oluyorum.
İlkinde dikkat ederiz dedi. Koridoruna halı serdi ama terlikler baki kaldı🫠 yatak odam salonum tak tak tak

Merhaba
Üst kat komşumla sıkıntım var. Evde hamam takunyası ile gezdiklerini düşünüyorum artık. Kendilerini defalarca uyarmama rağmen hala devam ediyor. En son dün apartman grubuna terliklerinin ses kaydını attım. Ev bir anda sessizleşti ancak tekrar devam etti. Buna artık çözüm yukarı çıkıp terliklerini zorla gasp edip çöpe atıp sonra show tv haberlerine çıkacağım😂 gece kendimi zor tuttum kapılarına dayanmamak için. Adamlar bunu bir sıkıntı olarak görmüyorlar. Ama benim beynimi şey ediyorlar. Video sesi var tak tak tak acaba diyorum ben mi abartıyorum ama yok yani gece 1 olmuş ne yapıyorsun tepemde evi tavaf ediyor. Hangi odadan nereye geçiyor hepsini istemeden de olsa biliyorum. Böyle sorun yaşayanlarınız var mı nasıl durumu tolare ettiniz. Ben evimden soğudum artık her an kulağım tetikte ister istemez dikkat kesiliyorum lanet terliklerinin sesine🥲🥲 ( isteyene sesi atabilirim bana bir hakemlik yapın🤣
Benim alt katimdada hayvan ciftleşmesi hatta hayvanlar daha edepli hayvanlara hakaret ediyorum dün gece 1.30 da seslere uyandım yöneticiye msj attım her gün her gün bu nedir ya bebeğim var ben yatıyorum o kalkıyor delircem artık
Böyle tiplerle muhattapta olunmaz insan olsalar insan gibi davranırlar ben de bilmiyorum gidip konuscam yöneticiyle olmadı ev sahibine de söyleyeceğim insan evinde de huzurlu olmayacaksa nerde huzurlu olacak

Merhaba
Üst kat komşumla sıkıntım var. Evde hamam takunyası ile gezdiklerini düşünüyorum artık. Kendilerini defalarca uyarmama rağmen hala devam ediyor. En son dün apartman grubuna terliklerinin ses kaydını attım. Ev bir anda sessizleşti ancak tekrar devam etti. Buna artık çözüm yukarı çıkıp terliklerini zorla gasp edip çöpe atıp sonra show tv haberlerine çıkacağım😂 gece kendimi zor tuttum kapılarına dayanmamak için. Adamlar bunu bir sıkıntı olarak görmüyorlar. Ama benim beynimi şey ediyorlar. Video sesi var tak tak tak acaba diyorum ben mi abartıyorum ama yok yani gece 1 olmuş ne yapıyorsun tepemde evi tavaf ediyor. Hangi odadan nereye geçiyor hepsini istemeden de olsa biliyorum. Böyle sorun yaşayanlarınız var mı nasıl durumu tolare ettiniz. Ben evimden soğudum artık her an kulağım tetikte ister istemez dikkat kesiliyorum lanet terliklerinin sesine🥲🥲 ( isteyene sesi atabilirim bana bir hakemlik yapın🤣
Her yolu denemissiniz bir de panduf alıp hediye mi etsen😂

çok sinir bozucu gerçekten benim oturduğum yer de aynı üst kattakinin tüm cinsel hayatı sanki bizim evde yaşanıyor inlemeler ahlamalar. Alt kattaki müptezel içip içip klarnet çalıyor yan dairesindeki de sürekli sabaha kadar bağıra bağıra görüntülü chat yapıyor ve çok cinsel konuşuyor birgün uyarmak için gittim kapıyı açmadı korktuğundan açmıyo sandım shshsh camına gittim meğer kulaklık takılı olduğundan bağırıyormuş beni duymuyormuş bile shshsh karşı dairedekiler yazları hep balkonda oturuyor birlikte şarkı söylüyorlar geceleri sadece çay içseler de saba tümer gibi kahkaha atıyorlar sürekli onu da geçtim sürekli hışımla siyaset konuşuyorlar zannedersin milletvekilleri mecliste atışıyor. en üstümdeki de camın önüne kuşlar için pirinç bulgur mısır koyuyor sürekli camdan içeri giriyor ve camımda sürekli kuş bku dolu. onu da uyardım mutfak camı bide kavga raddesine geldik tmm yapmicam bi daha dedi arka cama koyuyo şimdi de yani çıldırmamak elde değil insanlar artık medeniyetsizlikte sınır tanımıyor ben de baktım olmuyor önceden dikkat ettiğim hiç bişeye dikkat etmiyorum çamaşır makinesi kurutma mak. ya da saç kurutma mknesi süpürge falan açmazdım akşamdan sonra şimdi özellikle saati umursamadan açıyorum. Müzik açıyorum sesten uyuyamadığım için müzikle uyuyorum ya da arkadaşlarım gelince sesimizi alçaltmıyorum ben madem milleti çekiyorum onlar da beni çeksin raddesine geldim. Bunu hak ediyolar çünkü
Kuşlara yem koyan komşunuzun eline sağlık 🥰 harika bir insanmış

Evet bizde taşınmayı düşünüyoruz ama kıştan önce olamıyor malesef. Eşime diyorum ya en üst kat ya da dediğiniz gibi yönetimin olduğu bir siteye. 🫠
En üst katta da otursanız alt komşunuz sorunluysa yine rahatsız oluyorsunuz maalesef. Ailemle yaşarken alt komşumuz yüzünden sinir krizi moduna giriyordum :KK70: Ben de evlendim kurtuldum çok şükür. :) Toplu alanda yaşamayı bilmeyen insanlardan nefret ediyorum cidden.

takunya mı kaldı yaa😁😁 hangı devırdeyız benim bildiğim takunya hamamda giyilir ben ev terlığı alırdım pazardan hedıye ederdım

Maalesef olmayınca olmuyor. Evi taşınmaktan başka çare göremiyorum. Toplu yaşama uyum sağlayamamış insanlarla bir arada olmak da zor.

Güncelliyorum: komşularla çıktım konuştum. Çok güzel anlaştık kendileriyle kanka bile oldum. Espiriler havalarda uçuştu😂 evlerindeki halılaeı kaldırmışlar ve terliklerini gördüm gösterdiler plastik sünger terliklerdi. yan dairedeki kadının topukluyla dolaştığını söylediler. Onlarda bana yandakini şikayet ettiler.
Sesin yan üst daireden geldiğine inanabiliyorum çünkü diğer yan dubleksin sesi salonuma geliyordu. Ne diyoruz böyle bina yapan tüm müteahitlerin gerçekten allah belasını versin.

Merhaba
Tolare değil
Tolere

Merhaba
Kiracılar ise imza toplayıp çıkartın.

X