(Tanisma)Anvers Paylasim Alani

Seni anliyorum, bende bunaldim ama belcikadan degilim. Bende evleneli 8 ay oldu ve almanyayi cok özliyorum. Allah kimseyi yanliz birakmasin

Amin guzelim ya,inanki kendimi kafese kapatilmis gibi hissediyorum,sagim solum,onum arkam yabanci,arkadasim yok,kocam var ama yok,cildirmak isten degil ya bu memlekette,sana da allah yardim etsin,bunu ancak yasayan bilir,sevgiyle kal.

öyle canim dogru diyorsun, Allaha sükürler olsun esim yanliz birakmiyor ama almanyadayken cevremde türkler vardi, arkadaslarim vardi, simdi ise bi evde oturuyorum 12. tane daire var bitane türk yasamiyor. Cevremde türk görmek imkansiz. Gercekten cok sikiliyorum ama napim

merhabalar..adım nilüfer bende yakında belçikaya aarschot şehrine gidicem yeni evlendim nasıl bir yere gideceğim düşüncesi beni bayaa sarstı bu aralar orada yasayan aile birleşimi vizesi ile giden arkadaşlarla görüşmek istiyorum 22 mayısda konsoloslukla randevu var ne sorcaklar heyecan yapmaya başladım birde aile birleşimi vizesinde vize ücreti varmı acaba?

merhaba..bende yakında belçikaya gelicem aile birleşimi vizesi ile 22 mayısta konsoloslukla randevu var ne gibi sorularla karşılasıcam endişesi sardı şimdiden.siz aile birleşimi vizesi ilemi gittiniz?

hayırr bılgım yok ama yazını okuyunca kayıtsız kalamadım yalnız degılsın bak bız yanındayız ayrıca sıtedekı arkadaslar cok sıcakkanlı emın ol kendıne ıyı bak sımdıden mutluluklarrr

Amin guzelim ya,inanki kendimi kafese kapatilmis gibi hissediyorum,sagim solum,onum arkam yabanci,arkadasim yok,kocam var ama yok,cildirmak isten degil ya bu memlekette,sana da allah yardim etsin,bunu ancak yasayan bilir,sevgiyle kal.

bende aynen senin durumundayim Allahim hepimize yardim etsin ahh gurbetlik gozun ciksin emi bizi herkesten uzak koydun bunalima soktun
ne yapalim kizlar dayanmak zorundayiz hep iyi dusunun biraz faydasi oluyor

merhaba..bende yakında belçikaya gelicem aile birleşimi vizesi ile 22 mayısta konsoloslukla randevu var ne gibi sorularla karşılasıcam endişesi sardı şimdiden.siz aile birleşimi vizesi ilemi gittiniz?

Evet canim aile birlesimi vizesiyle geldim,vize islemleri uzun surdu,evraklarini tamamen bitirmeden gitme sakin konsolosluga geri donersin yoksa,ben tam 5 defa gittim iskenderundan ankaraya,ama kagitlari tamamlayip iceriye verdikten sonra 1.5 ayda cikti vizem fazla beklemedim yani,sen hangi sehrine geliyorsun belcikanin?soru demissin,benmi yanlis anladim bilemedim ama konsoloslukta bana hicbirsey sormadilar sadece evrak listesi verip tamamla getir denildi,bende goturdum o kadar,daha sonra beklemeye geciyorsun,baska sormak istedigin seyler varsa yazabilirsin,ben cocu zaman online oluyorum.

Evet canim aile birlesimi vizesiyle geldim,vize islemleri uzun surdu,evraklarini tamamen bitirmeden gitme sakin konsolosluga geri donersin yoksa,ben tam 5 defa gittim iskenderundan ankaraya,ama kagitlari tamamlayip iceriye verdikten sonra 1.5 ayda cikti vizem fazla beklemedim yani,sen hangi sehrine geliyorsun belcikanin?soru demissin,benmi yanlis anladim bilemedim ama konsoloslukta bana hicbirsey sormadilar sadece evrak listesi verip tamamla getir denildi,bende goturdum o kadar,daha sonra beklemeye geciyorsun,baska sormak istedigin seyler varsa yazabilirsin,ben cocu zaman online oluyorum.
çok tşk ler cevabın için arkadaşım.ben edirneden ist konsolosluguna gidicem bu ayın 22 de.duyduguma göre sorular soruyorlarmıs anlaşmalımı falan diye kucuk bir mulakat diyorlar anlıcan.ben aarschot şehrine gelıcem.birde vize için herhangi ücret ödenıyormu konsoloslukla?

bende aynen senin durumundayim Allahim hepimize yardim etsin ahh gurbetlik gozun ciksin emi bizi herkesten uzak koydun bunalima soktun
ne yapalim kizlar dayanmak zorundayiz hep iyi dusunun biraz faydasi oluyor
iyi akşamlar arkadaşım.hangi ülkedesin acaba?bende yakında belçikaya gidicemde aslında hiç gitmek istemıyorum aile birleşimi anlıcan.

çok tşk ler cevabın için arkadaşım.ben edirneden ist konsolosluguna gidicem bu ayın 22 de.duyduguma göre sorular soruyorlarmıs anlaşmalımı falan diye kucuk bir mulakat diyorlar anlıcan.ben aarschot şehrine gelıcem.birde vize için herhangi ücret ödenıyormu konsoloslukla?

Canim oyle bir mulakat falan yapmadilar bana,4 yil oldu ben geleli belki degismistir,ucret konusuna gelince,esin belcika vatandasiysa herhangi bir vize ucreti talep edilmiyor ama vatandas degilse evet oduyorsun,ben 4 yil once 90 milyon odemistim su an ne kadar bilmiyorum,sen yinede hazirlikli git.Allah kolaylik versin canim.

arkadaslar 3 hafta snra ordayım nasıl bır yer anvers bana anlatcak bı merhametlı varmııııııııııııııııııııııııııııııııııı:nazar:

arkadaslar 3 hafta snra ordayım nasıl bır yer anvers bana anlatcak bı merhametlı varmııııııııııııııııııııııııııııııııııı:nazar:

ben varim canim,bilgisayarim bozuktu yeni gordum msj ni,buraya geldiginde hayal kirikligina ugrayabilirsin,hayal ettigin gibi olmadigina emin ol ama iyi taraflarida var tabiiki,sorularini cevaplayabilirim,buradayim.a.s

Rukiye selamlar canim,ozel mesaj kapali oldugu icin sana mail adresimi rep bolumunde yazdim,replerini kontrol edersen gorursun,eklemek istersen gorusmek icin imkan yaratiriz merak etme ok.:1hug:

X