transferin 9. Günü silik çizgi

Medcezir3458

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2024
40
13
27
Kızlar 30 nisanda 1 adet 5. Gün embriyosu transfer edildi ilk defa bu sabah 9. Gün test yaptım böyle baya silik çıktı sizce varmıdır çok moralim bozuldu

Eklentiler

• IMG_8037.jpeg
    IMG_8037.jpeg
    167,5 KB · Görüntüleme: 66
Bence var canm neden bozdun moralini? Test ver istersen bugun

Bozma moralini kan ver canım
Bence var canm neden bozdun moralini? Test ver istersen bugun
9. Gün daha koyu çıkanlarda oluyomuş ya silik diye moralim bozuldu kan vermek için pazartesi çağırdı doktor ama 5. Gün embryosu oldugu için 9. Gün idrarla öğrenenleri görünce bende yapmak istedim ama iyice kafam karıştı aslında çizgi silik ama pembe

9. Gün daha koyu çıkanlarda oluyomuş ya silik diye moralim bozuldu kan vermek için pazartesi çağırdı doktor ama 5. Gün embryosu oldugu için 9. Gün idrarla öğrenenleri görünce bende yapmak istedim ama iyice kafam karıştı aslında çizgi silik ama pembe
Bence hamilesin canım, bugun kan ver baska yerde birşey olmaz pzartesi tekrar verirsin hem artışa bakarsn

Benimde 10 gün böyle cikti

Eklentiler

• IMG_20240509_104034_1.jpg
    IMG_20240509_104034_1.jpg
    133,9 KB · Görüntüleme: 52
Kızlar 30 nisanda 1 adet 5. Gün embriyosu transfer edildi ilk defa bu sabah 9. Gün test yaptım böyle baya silik çıktı sizce varmıdır çok moralim bozuldu
Canım cizgin var bence hamilesin kan verebilirsin ,bende 30 Nisan'da 5. Gün embriyo transferi oldum 6 7 8 . günler test yaptım negatif sinirim bozuldu bidaha yapmadım .kan testini bekleyeceğim

Canım cizgin var bence hamilesin kan verebilirsin ,bende 30 Nisan'da 5. Gün embriyo transferi oldum 6 7 8 . günler test yaptım negatif sinirim bozuldu bidaha yapmadım .kan testini bekleyeceğim
Ben ilk defa bu sabah yaptım başkalarında gördüm 9. Gün daha koyuydu benimki biraz silik çıkınca moralim bozuldu kafam karıştı

X