Üniversite Arkadasimin sacma yersiz mesajlari

Konuya söyle girmek istiyorum. Bankacıyim eşim ise memur , bir gün çalıştığım bankaya üniversiteden tanıdığım bir arkadaşım geldi. Aynı sınıfta değildik fakat ortak arkadaşlarımın olduğu ortamlarda hep vardı. Neyse bu bir kredi işlemi için şubeye geldi ve AA senmisin,nasılsın vs iki arkadaş nasıl selamlasirsa öyle davrandık. İşlerini halletti vs eşini anlattı cocuklarini resmini gösterdi vs. Daha sonra şubeden ayrıldı. Aradan 1 hafta geçti bilmediğim bi numaradan mesaj geldi, merhaba nasılsın yarın bankada isim var sen halledebilirmisin diye, kimsiniz deyince bu çıktı. Telefonumu vermediğim halde nasıl buldunuz dedim 11880 dedi , meğer rehbere kapalı değilmiş öğrenmiş ve kapatmış oldum . Neyse eşiyle geldi hesap açtılar gitti ,eşi onlara yemeğe çağırdı nazikçe reddettim. Daha sonra eşimle yildonumu kutladık,resmi vatsapta paylaştım. 5 gün sonra pazar sabahı nasılsın gunaydin yazmış, günaydın sagolun yazdım sonra kutlama yapmışsınız geçen gün tebrik etmek istedim yazmış fakat ben çok gerilip sinir oldum cvp yazmayıp numarasını engelledim . Sonra bankaya gelip , sen ne kibirlisin ben sapıkmiym engelliyorsun dedi bende yakın ark yada dostum değilsin iletişimin bu seviyede kalması gerek diyip kestirip attim. Sonra bana seni ürküttüm herhalde dedi özür dileyip gitti. Allah aşkına benmi yanlış anladım, yoksa hakkımı. Fakat hiçbir kimse ailem dışında ne hakla pazar sabahı böyle saçma samimiyet kurabilir. Unutmadan instagram da eklemisti kbl etmedim. Ayni şeyi eşim yaşasaydı bir bayana ben

Baby Reindeer'ın Martha bu kadın geldi aklıma takıntılı demek ki evlerden ırak bu kadar yapışması hiç hoş değil hiç iyi niyetli değil​

Bence engellemekle iyi yapmissiniz zaten arkadas olsaydiniz simdiye kadar sosyal medya, tel no birbirinizde olurdu. Kimsenin numarasini bulmak icin 118 filan aramazdim bu yaptigi tam delilik, eski arkadasa denk geldin ve gorusmek isteniyorsa numaralar karislikli verilirdi zaten.
Cok bulaşik bir adam belli ki. 🤮🤮

Konuya söyle girmek istiyorum. Bankacıyim eşim ise memur , bir gün çalıştığım bankaya üniversiteden tanıdığım bir arkadaşım geldi. Aynı sınıfta değildik fakat ortak arkadaşlarımın olduğu ortamlarda hep vardı. Neyse bu bir kredi işlemi için şubeye geldi ve AA senmisin,nasılsın vs iki arkadaş nasıl selamlasirsa öyle davrandık. İşlerini halletti vs eşini anlattı cocuklarini resmini gösterdi vs. Daha sonra şubeden ayrıldı. Aradan 1 hafta geçti bilmediğim bi numaradan mesaj geldi, merhaba nasılsın yarın bankada isim var sen halledebilirmisin diye, kimsiniz deyince bu çıktı. Telefonumu vermediğim halde nasıl buldunuz dedim 11880 dedi , meğer rehbere kapalı değilmiş öğrenmiş ve kapatmış oldum . Neyse eşiyle geldi hesap açtılar gitti ,eşi onlara yemeğe çağırdı nazikçe reddettim. Daha sonra eşimle yildonumu kutladık,resmi vatsapta paylaştım. 5 gün sonra pazar sabahı nasılsın gunaydin yazmış, günaydın sagolun yazdım sonra kutlama yapmışsınız geçen gün tebrik etmek istedim yazmış fakat ben çok gerilip sinir oldum cvp yazmayıp numarasını engelledim . Sonra bankaya gelip , sen ne kibirlisin ben sapıkmiym engelliyorsun dedi bende yakın ark yada dostum değilsin iletişimin bu seviyede kalması gerek diyip kestirip attim. Sonra bana seni ürküttüm herhalde dedi özür dileyip gitti. Allah aşkına benmi yanlış anladım, yoksa hakkımı. Fakat hiçbir kimse ailem dışında ne hakla pazar sabahı böyle saçma samimiyet kurabilir. Unutmadan instagram da eklemisti kbl etmedim. Ayni şeyi eşim yaşasaydı bir bayana ben yanlış anlardım şahsen
Tepkiniz gayet yerinde saçmalamış

Numaramı benden d3gil sapık gibi 11880 aratması bile beni yeterince huzursuz etti. Ayrıca bir kadın hisseder ya bakisi vs pek hoşlanmadım tavırlarından.
Flört vb amaçlı yaklaştığını düşünmüyorum. "Bankada tanıdık bir çalışan iyidir, kredi vb işlerimi halleder; belki esneklik tanır vb" diye samimiyet kurmaya çalıştığını düşünüyorum.

Konuya söyle girmek istiyorum. Bankacıyim eşim ise memur , bir gün çalıştığım bankaya üniversiteden tanıdığım bir arkadaşım geldi. Aynı sınıfta değildik fakat ortak arkadaşlarımın olduğu ortamlarda hep vardı. Neyse bu bir kredi işlemi için şubeye geldi ve AA senmisin,nasılsın vs iki arkadaş nasıl selamlasirsa öyle davrandık. İşlerini halletti vs eşini anlattı cocuklarini resmini gösterdi vs. Daha sonra şubeden ayrıldı. Aradan 1 hafta geçti bilmediğim bi numaradan mesaj geldi, merhaba nasılsın yarın bankada isim var sen halledebilirmisin diye, kimsiniz deyince bu çıktı. Telefonumu vermediğim halde nasıl buldunuz dedim 11880 dedi , meğer rehbere kapalı değilmiş öğrenmiş ve kapatmış oldum . Neyse eşiyle geldi hesap açtılar gitti ,eşi onlara yemeğe çağırdı nazikçe reddettim. Daha sonra eşimle yildonumu kutladık,resmi vatsapta paylaştım. 5 gün sonra pazar sabahı nasılsın gunaydin yazmış, günaydın sagolun yazdım sonra kutlama yapmışsınız geçen gün tebrik etmek istedim yazmış fakat ben çok gerilip sinir oldum cvp yazmayıp numarasını engelledim . Sonra bankaya gelip , sen ne kibirlisin ben sapıkmiym engelliyorsun dedi bende yakın ark yada dostum değilsin iletişimin bu seviyede kalması gerek diyip kestirip attim. Sonra bana seni ürküttüm herhalde dedi özür dileyip gitti. Allah aşkına benmi yanlış anladım, yoksa hakkımı. Fakat hiçbir kimse ailem dışında ne hakla pazar sabahı böyle saçma samimiyet kurabilir. Unutmadan instagram da eklemisti kbl etmedim. Ayni şeyi eşim yaşasaydı bir bayana ben yanlış anlardım şahsen
engelledikten sonra sırf bu durumu konuşmak için bankaya geldiyse aşırı ürkütücü ya.
sapık mı bilmem ama manyak o kesin.

Allahim ben şoklardayım lütfen bi akıl verin,
Ögle arasinda çicek gonderip guvenlige vermiş kurye,üstüne birde bilmediğim bir numaradan mesaj atmış,

Evimin resmini atmış ve Google maps tan 🤯🤯🤯🤯,, evlerimiz de aynı semtte sinirli bayan yazmış....

Allahim tam bir sapikkkkkk...Elim ayağım titriyor şu an sinirden ağlayacağım...

Ne münasebooo ilk numaramı aldığında engellerdim ben

Tamamen haklısınız. Ne münasebet birinin numarasını rehberden alıp mesaj atmak, böyle işlerini halletmeye çalışmak, yerli yersiz rahatsız etmek… Dediğiniz gibi eşiniz yanlış anlayabilirdi, kaldı ki bekar olsanız bile hadsiz davranışlar bunlar. İyi yapmışsınız, dert etmeyin o arkadaşın söylediklerini.

Numaranı rehberden degil panelden bulmuştur. Umarım bununla kurtulursun. Muhtemelen her bilgine sahip. Eğer devam ederse doğru savcılığa.

Ögle arasinda çicek gonderip guvenlige vermiş kurye,üstüne birde bilmediğim bir numaradan mesaj atmış,

Evimin resmini atmış ve Google maps tan 🤯🤯🤯🤯,, evlerimiz de aynı semtte sinirli bayan yazmış....

Şikayet etmeniz gerekiyor.

Çiçeği parçalayıp güvenliğe verdim hangi kurye ise ara gelip alsın bir daha benm adıma birsey kbl etme dedim. Allahim düştüğüm duruma bak ya, iş yerindeki insanlar ne düşünür ve ben hiçbir zaman böyle bir olay içinde olmadım. Polise gitsem mi. Savciligami gitsem bilmiyorum. Avukat ark var. Ama önce eşimle paylasmaliyim bu durumu .

Eşiniz nasıl biri bilmiyorum ama ben olsam eşime anlatırdım durumu. Gerçekten sapık gibi. En azından durumu birlikte değerlendirip ne yapacağınıza karar verirsiniz, uzaklaştırma kararı vs.

Suçlu demedim. Gereksiz taviz vermeye ne gerek var? Rahatsızsan sert bi dille belirtmen gerekir.
Taviz vermemiş ki aslında.
İnsan bazen rahatsız da olsa çat diye atar yapamıyor belki ben yanlış anlamışımdır diye.
Ki daha sonra whatsapptan engellemiş zaten adam manyak gibi kalkıp hesap sormaya gelmiş.
Güvenliği falan çağırsa iş yerindeki bakışlar,düşünceler değişecek,konuşulacak illaki.

Malesef rahatsızda olsak insanlara özellikle de erkeklere hadlerini rahat rahat bildiremiyoruz bazen.

Durumu eşine anlat. Kendisi harekete geçmesin veya iletişim kurmasin bu şahısla. Adli yoldan ilerleyip şikayetçi olun. Tek başına çiçek bir şey ifade etmezdi ama ev konumu ciddiye alınır.

Her detayı yazamadım fakat zaten engelledim her yerden numarası dahil. Güvenliği çağırmadan kendime yakışır şekilde gondrrdim zaten . Birde o kişiyi kendime kışkırtmak istemedim güvenlik vs. Bazen kişinin net tavrı yeterli diye düşünüyorum. Ben ona pazar günü yazıp neyin hesabını niçin sorayım ki o kim ki muhatap olup hesap soracağım muhatap dahi olmadim

Ay bilemedim gerçekten geçmiş olsun.
Artık okadar sapık ve cani doluki etraf ben direk böyle sert kesip atma taraftarıyım.
Sessiz kaldığımda sanki böyle dahada abartacak gibi gelir hep.
Umarım sizi birdaha rahatsız etmez.

Taviz vermemiş ki aslında.
İnsan bazen rahatsız da olsa çat diye atar yapamıyor belki ben yanlış anlamışımdır diye.
Ki daha sonra whatsapptan engellemiş zaten adam manyak gibi kalkıp hesap sormaya gelmiş.
Güvenliği falan çağırsa iş yerindeki bakışlar,düşünceler değişecek,konuşulacak illaki.

Malesef rahatsızda olsak insanlara özellikle de erkeklere hadlerini rahat rahat bildiremiyoruz bazen.

Haklısınız.
Ne bileyim okadar sapık ve cani varki.
Belki o yüzden direk böyle sert tepki taraftarıyım.
Umarım birdaha rahatsız etmez.

Oha oha
Bu ne böyle ya? Bela böyle gelip buluyor işte ne yaparsan yap. Bence hemen eşine söylemelisin. Saklarsan daha kötü olabilir. Niye sakladın diyip şüphelenebilir. Adamın karısına mı desen acaba?

X