Üniversite Arkadasimin sacma yersiz mesajlari

Bence eşiniz arasın iyice bir ağzının payını versin. Savcılığa gidiyorum şimdi fln desin.

Haklısınız.
Ne bileyim okadar sapık ve cani varki.
Belki o yüzden direk böyle sert tepki taraftarıyım.
Umarım birdaha rahatsız etmez.
Ay etmiş manyak. Evinin resmini atmış kadının. Çiçek yollamış. Allah'ım bu insanlar neden böyle ya? Nasıl bir hadsizlik,şuursuzluk. Acayip sinir oldum. Nefret ediyorum böylelerinden.

Allahim ben şoklardayım lütfen bi akıl verin,
Ögle arasinda çicek gonderip guvenlige vermiş kurye,üstüne birde bilmediğim bir numaradan mesaj atmış,

Evimin resmini atmış ve Google maps tan 🤯🤯🤯🤯,, evlerimiz de aynı semtte sinirli bayan yazmış....

Allahim tam bir sapikkkkkk...Elim ayağım titriyor şu an sinirden ağlayacağım...
Eşinize diyin sonra öğrenir sıkıntı olur.
Ayrıca savcılığa başvurun geçiştirme yine işte aile duyar bilmem çocuğu var olayına girmeyin. Takıntı olur

Çiçeği parçalayıp güvenliğe verdim hangi kurye ise ara gelip alsın bir daha benm adıma birsey kbl etme dedim. Allahim düştüğüm duruma bak ya, iş yerindeki insanlar ne düşünür ve ben hiçbir zaman böyle bir olay içinde olmadım. Polise gitsem mi. Savciligami gitsem bilmiyorum. Avukat ark var. Ama önce eşimle paylasmaliyim bu durumu .
Aynen önce eşinle sonra hemen de avukat arkadaşına danış. Allah'ın belası pislik. Kene gibi yapışmış resmen.

Ögle arasinda çicek gonderip guvenlige vermiş kurye,üstüne birde bilmediğim bir numaradan mesaj atmış,

Evimin resmini atmış ve Google maps tan 🤯🤯🤯🤯,, evlerimiz de aynı semtte sinirli bayan yazmış....

Ay yuhh ne munasebet yaa pis herif başını belaya sokar böyle tipler insanın.Uzaklaştırma kararı talep edin derhal emniyetten bir daha çiçek vs göndermeye kalkarsa şikayetçi olursunuz hem

Ay etmiş manyak. Evinin resmini atmış kadının. Çiçek yollamış. Allah'ım bu insanlar neden böyle ya? Nasıl bir hadsizlik,şuursuzluk. Acayip sinir oldum. Nefret ediyorum böylelerinden.

Allahım ya iğrenç yaratık.
İşte bu yüzden biraz sert tepki verince sanki ileri gitmeyecekler gibi geliyor ama tabi bilemiyorsun sapık olunca bazen hiçbirşeyden anlamıyorlar.
Eşiyle konuşması kalıyor artık. Gidip beraber şikayetçi olsunlar poliste. Gerekirse adamın eşiylede konuşsunlar. Ne cesaret ya.

Tahmin ettiğim gibi. Bilgilerimiz herkesin elinde.
Bu nasil olabilir evimin adresini buluyor çok korkunç ve gerçekten korkuyorum. Çocuğum okulda gidip onu alacam şimdi sonrada eşimi arayıp durumu anlatacağım. Kendimde değilim elim ayağım titriyor manyak bu adam resmen. Birde üst düzey şirket sahibi rezil edeceğim onu herkese ahlaksiz. Adlı yollardan uzaklaştırma vs ne varsa. Ahlaksız ya. Cidden bunları ağlayarak yazıyorum sinirden hepinize teşekkür ediyorum. Allah sizleri karşılaştırması böyle sapıklarla. Ama çok korktum ve korkuyorum gerçekten 😓😓😓😓

eşine durumu anlat
adamın eşine durumu bildir
savcılığa ver

Bu iş çığırdan çıkıyor.
Ben olsam direk eşimle konuşur ve polise gider şikayet ederim.
Ondan sonra mesajları eşine gösteririm.
Pis herif ya.

Allahım ya iğrenç yaratık.
İşte bu yüzden biraz sert tepki verince sanki ileri gitmeyecekler gibi geliyor ama tabi bilemiyorsun sapık olunca bazen hiçbirşeyden anlamıyorlar.
Eşiyle konuşması kalıyor artık. Gidip beraber şikayetçi olsunlar poliste. Gerekirse adamın eşiylede konuşsunlar. Ne cesaret ya.
Yok yok arsız bu baksanıza. Kadın zaten açık açık istemediğini belli etmiş. Hayırdan anlamaz ki böyleri,bunları böyle temiz bir döveceksin anca öyle akıllanırlar.

Olaya bak ya durduk yere insanın başını belaya sokuyolar. Allah'ım sen bizi böylelerinden koru.

Bu nasil olabilir evimin adresini buluyor çok korkunç ve gerçekten korkuyorum. Çocuğum okulda gidip onu alacam şimdi sonrada eşimi arayıp durumu anlatacağım. Kendimde değilim elim ayağım titriyor manyak bu adam resmen. Birde üst düzey şirket sahibi rezil edeceğim onu herkese ahlaksiz. Adlı yollardan uzaklaştırma vs ne varsa. Ahlaksız ya. Cidden bunları ağlayarak yazıyorum sinirden hepinize teşekkür ediyorum. Allah sizleri karşılaştırması böyle sapıklarla. Ama çok korktum ve korkuyorum gerçekten 😓😓😓😓
Canım korkma sakin ol. Eşine anlatıp,şikayetçi olduktan sonra hiç bir şey yapamaz merak etme. Adamın mesajları duruyor mu? Eşine gösterirsin.

Bundan sonra sizinle eşim ve savcılık muhatap olacak yazın.

Korkma ve panik yapma. Muhtemelen güç gösterisi ile seni etkilemeye çalışıyor. Bak ben büyük adamın her bilgiye ulaşabilirim şeklinde. Halbuki zaten 200 liraya bu bilgilere ulaşılabiliyor. Çok büyük bir güvenlik açığı vardı ve maalesef ben dahil hepimizin bilgileri bazı insanlar tarafından ulaşılabilir hale geldi.

Eşine lütfen şunu anlat, adamla hiç bir şekilde ikiniz de iletişime geçmeyin. Bir şekilde erkeksel güdü ile ulaşıp adamı tehdit etmesin. Haksız duruma düşer basınız agrir.Sadece sakince şikayetçi olun. Avukat tanıdığın ile de görüş. Dilekçede bir kaç farklı unsur üzerinden suç duyurusu yapılması gerek.

Ek olarak bütün iş arkadaslarini toplayıp durumdan haberdar et. Senin hiç bir suçun yok, ne düşünürler diye korkma.

Konuya söyle girmek istiyorum. Bankacıyim eşim ise memur , bir gün çalıştığım bankaya üniversiteden tanıdığım bir arkadaşım geldi. Aynı sınıfta değildik fakat ortak arkadaşlarımın olduğu ortamlarda hep vardı. Neyse bu bir kredi işlemi için şubeye geldi ve AA senmisin,nasılsın vs iki arkadaş nasıl selamlasirsa öyle davrandık. İşlerini halletti vs eşini anlattı cocuklarini resmini gösterdi vs. Daha sonra şubeden ayrıldı. Aradan 1 hafta geçti bilmediğim bi numaradan mesaj geldi, merhaba nasılsın yarın bankada isim var sen halledebilirmisin diye, kimsiniz deyince bu çıktı. Telefonumu vermediğim halde nasıl buldunuz dedim 11880 dedi , meğer rehbere kapalı değilmiş öğrenmiş ve kapatmış oldum . Neyse eşiyle geldi hesap açtılar gitti ,eşi onlara yemeğe çağırdı nazikçe reddettim. Daha sonra eşimle yildonumu kutladık,resmi vatsapta paylaştım. 5 gün sonra pazar sabahı nasılsın gunaydin yazmış, günaydın sagolun yazdım sonra kutlama yapmışsınız geçen gün tebrik etmek istedim yazmış fakat ben çok gerilip sinir oldum cvp yazmayıp numarasını engelledim . Sonra bankaya gelip , sen ne kibirlisin ben sapıkmiym engelliyorsun dedi bende yakın ark yada dostum değilsin iletişimin bu seviyede kalması gerek diyip kestirip attim. Sonra bana seni ürküttüm herhalde dedi özür dileyip gitti. Allah aşkına benmi yanlış anladım, yoksa hakkımı. Fakat hiçbir kimse ailem dışında ne hakla pazar sabahı böyle saçma samimiyet kurabilir. Unutmadan instagram da eklemisti kbl etmedim. Ayni şeyi eşim yaşasaydı bir bayana ben yanlış anlardım şahsen
aten bankadaki işlerini halletmesi için aratmıştır. tanıdığım olsun orda yardımcı olur anlamında sonrada samimiyet kurup eşiyle birlikte arkadaş olmak istemiş olamazlar mı? bana mı öyle geldi

Bu adam tam bir şer..siz afedersiniz mesaj atmış aynı numara engellemedim ki elimde delil olsun mesaj aynen şu,

Aylardır seni izliyorum zaten ,uygun zamanda karşına çıkmak istedim. Sadece konuşmak istiyorum. Lütfen bir şans istiyorum. Oturduğun binadan ev bile aldım aylar evvel 🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯

Diye Allahını belası ya , Allahını cezasını şerefsiz,zz

Bu adam tam bir şer..siz afedersiniz mesaj atmış aynı numara engellemedim ki elimde delil olsun mesaj aynen şu,

Aylardır seni izliyorum zaten ,uygun zamanda karşına çıkmak istedim. Sadece konuşmak istiyorum. Lütfen bir şans istiyorum. Oturduğun binadan ev bile aldım aylar evvel 🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯

Diye Allahını belası ya , Allahını cezasını şerefsiz,zz

Böyle bir olay yaşayıp gelip ilk burada bize rapor mu veriyorsun?

X