Yoğunum diyip yazmayan insan

nasıl özenmedi ?
Ya normal hediye aldım ceket onu aldı teşekkür etti. Bi de krem almıştım ama hediye amaçlı değik elleri kuruyo diye kremi görünce ben böyle şeyler kullanmıyorum yağlı gibi geliyor dedi. Orda çok kırıldım düşünüp aldım teşekkür etmedi suratım düşünce etti sonradan özür diledi

benim esim çok yoğun bir işte çalışıyor. hatta ilk tanıştığımızda ‘ben mesajlara hemen dönemeyebilirim çünkü çoğu zaman müsait olmuyorum’ demişti. ona rağmen 5 dklık işi bile olsa bi beş dk bekle işimi halledip gelicem derdi ve tam dediği sürede geri dönerdi. hatta sevgili olduktan sonra benim gec cevap vermemi sorun etmeye başladı 😂 yani size değer veren bir fırsat bulup yazar, arar.

çocuk bana umırsamaz ve itici geldi. benim esim ne kadar mesgul olursa olsun geleyim kapıdan bi 5 dk göreyim o bile yeter kafasındaydı. zaten içinizde sizi huzursuz eden bir sey varsa emin olun yürümez bu ilişki. size değerli olduğunuzu, sevildiğinizi hissettiren bir insanla olun. yazık harcadığınız zamana.
Bana gelenler hep bu kafada ama evlilik düşünmüyorum diyorlar sonra bitiriyorum. O yüzden artık heveste kalmadı hepsi takılmalık kafasında

Peki adam genelde mi evlilik istemiyor sizinle mi evlilik istemiyor? Evlilik istemiyorsa sizinle takılmak istiyor bence. Bana bu konuşma çok itici geldi. Yolda sokakta karşına kim çıkarsa çıksın km görürse görsün "sevdiğim kadın" diyemiyorsa orda sıkıntı vardır.Bir de bu tipler sana bana evlilik düşünmez ama olmadık zamanda pat diye nişanlandıklarını/evlendiklerini duyarız.
Genel olarak evlilik istemiyorum derler ama o aslında sizinle evlenmek istemiyorumdur.Konu sahibi yarın bir gün hadi evlenelim ya da başka birşey derse ben başta soyledim ,seni kandirmadim diyecek...

11 yillik evliyim. Ama sevgili oldugumuz donemden hatirladigim insan sevince bi sekilde yazar arar. Asansor beklerken gunaydin yazamayan ogle arasinda sesini ozledim diye aramayan sevgiliyi napayim. Sepetle gitsin. Kac yasinda adam cocuk cocuk isler. Ayrica ilk yakinlastigi da sen diilsin. Tatli su kurnazi seni manipule ediyo

Erkek arkadaşımın ailesi çok muhafazakar. Dün buluştuk gayet iyiydik. Sonra dedi ki babam buralarda olabilir. Ee dedim olsun görsün ne olacak. Görürse sıkıntı dedi. Bizim aile hemen evlilik istiyor. Babam görse ne zaman evleneceksin der ben de şu an o kafada değilim. Genel olarak evlilik düşünmüyorum dedi. Benim suratım düştü bu konuşmadan sonra. Her buluştuğumuzda bu arada yakınlaşma oluyor. Ve güya ilk yakınlaştığı kız benmişim. Büyüme yetişme tarzı buymuş. Bunu da söyledim cinsellik için mi eğer öyleyse bitirelim dedim. Hayır tabiki sana hislerim var olmasa bu da olmaz vs dedi. Bugün de ilk kez tüm gün mesaj atmadı bu konuşmalardan sonra. Normalde uyanır uyanmaz yazardı. Bugün içinde yarın görüşürüz okul çıkışında senin demişti. Konuşmaların son halini atıyorum ve fikirlerinizi almak istiyorum.

Külliyen yalan söylüyor.
Seni cepte tutup vakit geçirecek.
Sonundada babasının istediği kızla evlenecek.

Ailem muhafazakar, babam kızar, vaktim yok, yoğunum….. saçma salak bahanelere yer var ama iş cinsellik yaşamaya gelince hiç sorun yok. Ailem muhafazakar ama ben cinsellik yaşarım ama ailem duymasın.. kızılcık şerbeti Fatih bu. Ben olsam bu adamla bir dakika harcamam. Tek ayak üstünde 100 yalan söyler. Tiksiniyorum ya ailem muhafazakar diyip muhafazakar insanlara aykırı olan her şeyi yapan erkeklerden. Siz de uzak durun

Ben de böyle düşünüyorum. Bizim ailede herkes görücü usulü evleniyo dedi
Ee konu sahibi daha ne desin. Sizinle oyalandığını belli etmek için daha ne desin. Yakında duyarsın, iki aya düğünüm var. Babam zorla evlendiriyor, yoksa ben seni seviyprıwnsjwhskwvhs yalanlarını

Ya normal hediye aldım ceket onu aldı teşekkür etti. Bi de krem almıştım ama hediye amaçlı değik elleri kuruyo diye kremi görünce ben böyle şeyler kullanmıyorum yağlı gibi geliyor dedi. Orda çok kırıldım düşünüp aldım teşekkür etmedi suratım düşünce etti sonradan özür diledi
Sorsak sevgiliniz size 5 kuruşluk hediye almamıştır ama siz bu erkolara yağdırın böyle aferin analarının vermediği ilgiyi verin en çok sizi sevecek :KK70:

Erkek arkadaşımın ailesi çok muhafazakar. Dün buluştuk gayet iyiydik. Sonra dedi ki babam buralarda olabilir. Ee dedim olsun görsün ne olacak. Görürse sıkıntı dedi. Bizim aile hemen evlilik istiyor. Babam görse ne zaman evleneceksin der ben de şu an o kafada değilim. Genel olarak evlilik düşünmüyorum dedi. Benim suratım düştü bu konuşmadan sonra. Her buluştuğumuzda bu arada yakınlaşma oluyor. Ve güya ilk yakınlaştığı kız benmişim. Büyüme yetişme tarzı buymuş. Bunu da söyledim cinsellik için mi eğer öyleyse bitirelim dedim. Hayır tabiki sana hislerim var olmasa bu da olmaz vs dedi. Bugün de ilk kez tüm gün mesaj atmadı bu konuşmalardan sonra. Normalde uyanır uyanmaz yazardı. Bugün içinde yarın görüşürüz okul çıkışında senin demişti. Konuşmaların son halini atıyorum ve fikirlerinizi almak istiyorum.

Merve bu hangisi??? En son fakir diye ayrilmak istedigin sevgilin mi? Yoksa sevgilin varken yurt disindan donen ve yazdigin eski sevgilin mi? Hani seni sallamayan eski sevgilin.

Yoğunluk diye bir şey yoktur kimse de karşınıza geçip evet niyetim cinsellik demez

X