2023 Kasım anneleri birlikte zayıflıyor

Lütfen benimde direnç noktam 72ler falan olmasın. Olmamalı yani😊 60 falan iyidir.. 61le tedaviye başlamış 71le pozitifi görmüştüm. 86 ile doğum yaptım. Doğumdan sonra 70i görüp, geri aldığım 2kg ile sabitlendim resmen..
Yok, bence de değildir. Çünkü soya bacım tüm iyi niyetiyle diyet yaptığın halde düşemediğin kilo olarak düşündü bence onu ama senin yeme alışkanlıkların benimkine biraz benziyor anladığım kadarıyla, sende de yoyo diyet sendromu var🤣 bence biz bir hafta kesin diyet yapsak düştüğünü görürüz. Ben başlayayım diyorum yarın.

Veya 23 nisan bayramını bir mayısla birleşirebilirim. 2 mayısta başlarım 🤦🏼‍♀️🤣

Yok, bence de değildir. Çünkü soya bacım tüm iyi niyetiyle diyet yaptığın halde düşemediğin kilo olarak düşündü bence onu ama senin yeme alışkanlıkların benimkine biraz benziyor anladığım kadarıyla, sende de yoyo diyet sendromu var🤣 bence biz bir hafta kesin diyet yapsak düştüğünü görürüz. Ben başlayayım diyorum yarın.

Veya 23 nisan bayramını bir mayısla birleşirebilirim. 2 mayısta başlarım 🤦🏼‍♀️🤣
Yarından 2 mayısa atlama hızına yetişemedim 😂😂 Bir daha okudum🤭
Yaa gün içinde yediklerimde pek bişey yok. Akşam o bitter olayı fena.. Ha birde onu kessem bitecek diyordum ama işte geçen hafta herşeyi çok azaltmama rağmen vermedim. Ona canım sıkıldı.

Yarından 2 mayısa atlama hızına yetişemedim 😂😂 Bir daha okudum🤭
Yaa gün içinde yediklerimde pek bişey yok. Akşam o bitter olayı fena.. Ha birde onu kessem bitecek diyordum ama işte geçen hafta herşeyi çok azaltmama rağmen vermedim. Ona canım sıkıldı.
Bazen azalttık sanıyoruz ama sandığımız kadar azaltmamış olabiliyoruz. Ben pazartesi kesin döneceğim diyete, pazartesiye kadar da dikkat edeceğim ama aralıklı yapmayacağım. Pazartesi hem aralıklı hem ekmeksiz deneyeceğim. İnşallah diyelim tabii 🙏🏻🙈🤣

Bazen azalttık sanıyoruz ama sandığımız kadar azaltmamış olabiliyoruz. Ben pazartesi kesin döneceğim diyete, pazartesiye kadar da dikkat edeceğim ama aralıklı yapmayacağım. Pazartesi hem aralıklı hem ekmeksiz deneyeceğim. İnşallah diyelim tabii 🙏🏻🙈🤣
Tamamdır diyeyim bende o zaman 😂

2mayıs demiştik dimi🤭 Phaedra Phaedra
Neyse kahve ve kahvaltı ile başladım bugün 😊

Ay çok geç girebildim ben bugün internete, doktor kontrolü, ek gıda hazırlığı vb derken sabahtan beri bir telaş, bir koşuşturma, bir stres hali içinde kahvelerimin yanında 100 gramdan fazla karamelli çikolata yemişim, birazdan titreyerek şeker komasına girmezsem yarın sahalarda olacağım inşallah🙏🏻🤣

Geçmiş olsun.. Evet, koşturmaktan yemek yemeyip abur cubura takılıyoruz 🤭 ama bugün istikrarlıyım. Öğlen 1 adet etli biber dolma, yoğurt ve 1 dlm tb yedim. Üzerine de lifalif 😊 şu an midem kazınıyor. Verseler dünyayı yerim. Ama kucakta çocuk eyliyorum 😊

Herkese günaydın. Ben sabah tartıldım ama şu an bu konuyu konuşmaya hazır değilim🤣 bugün aralıklı yaparım diyordum ama kahvaltıyı eşim erken kalkıp hazırlamış, mecburen yedim. Aralıklı yapmak benim çok işime gelmişti çünkü kahvaltıyı erken edince öğlen acıkıyorum ve genelde evde yemek olmadığı/hazırlayacak vakit de olmadığı için saçma sapan şeylerle doymaya çalışıyorum. Şimdilik o yanlışı bir kenara bırakacağım. İf yapmadığım zamanlarda normal öğle yemeği yemeye çalışacağım. Şimdilik ilk tartı hedefim diyeti bıraktığım kiloya dönmek. Gazamız mübarek olsun.

Bu arada tartı günümüzü cuma mı yapsak?

X