Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    185
C

Çok teşekkürler listede yok benim cihaz ama güvenebilir miyiz emin degilim cihazım contour plus ,15 Mayıs'ta şeker yüklemem iyi çıksın başka şey istemiyorum 🙏 🙏 siz yaptirdiniz mi
Ben diyabetliyim o yüzden hep ölçüyorum. Cihaz benim de aynı çok güvenilir hiç endişeniz olmasın 😊 inşallah yüklemeniz de iyi çıkar kafanız hep rahat olur🌸

Ben diyabetliyim o yüzden hep ölçüyorum. Cihaz benim de aynı çok güvenilir hiç endişeniz olmasın 😊 inşallah yüklemeniz de iyi çıkar kafanız hep rahat olur🌸
Ben iki farklı cihazla ve aynı cihazla da iki kere üst üste denedim hepsi tutarlı çıktı. Sağlık ocağındaki açlık sekerim de tutarliydi eczacı da güvenilir dedi artık ben daha nabiiim 🤣

Arkadaşlar karaciğerimdeki kist için cerrahla görüşmeye gidiyorum.Nolur dua edin de önemsiz bir şey çıksın.Çocuğumu kucağıma alamayacağım diye çok korkuyorum.Dualarınıza çok ihtiyacım var
Korkma canım Allahın izniyle kötü bir şey çıkmayacak yavrunu da kucağına alacaksın aksini düşünme hiç hersey güzel olacak 🥰 hamilelik inişli çıkışlı bi çoğumuz farklı sorunlarla uğraşıyoruz emin ol bebeklerimiz doğunca hepsi geride kalacak inşallah 🤲🏻🐣

Korkma canım Allahın izniyle kötü bir şey çıkmayacak yavrunu da kucağına alacaksın aksini düşünme hiç hersey güzel olacak 🥰 hamilelik inişli çıkışlı bi çoğumuz farklı sorunlarla uğraşıyoruz emin ol bebeklerimiz doğunca hepsi geride kalacak inşallah 🤲🏻🐣
Canım senin tek taraflı batman vardı geçti mi? Dün başlayan sağ tarafta bıçak batması gibi bişe yaşıyorum canımı yakıyor korktum biraz

Bilmiyorum ki.Bazı kistler önemsiz oluyormuş sadece takip ediliyormuş büyümesi açısından,radyolog köpek kisti dedi ama bakalım şimdi cerraha gidiyorum ne diyecek.
Cok cok gecmis olsun insallah sorunsuz sekilde atlatirsin bebis de sen de🙏🏻 kopek kistini ilk defa duydum bizi de haberdar et

Bi anda olmaya başladı dün elektrik çarpıyor ya da bıçak saplanıyor gibi ama sadece sağ taraf umarım normaldir ya
Bende de oluyor , sağ tarafta , hatta koltuktan hızlıca kalktığımda acıyla geri oturdum , pozisyon değiştirince geçiyor o yüzden ben endişelenmiyorum . Yine büyüme atağı geliyordur arada bu ağrılar oluyor alıştım artık ..

acaba geceleri çok terlemeye başlayan var mı ? Burada hava birden ısındı , dün gece kan ter içinde kalktım . Sizde de oluyor mu ? Hava daha 30 derece ancak oldu şimdiden böyleyse yazın çok fena geçecek 😭

Cok cok gecmis olsun insallah sorunsuz sekilde atlatirsin bebis de sen de🙏🏻 kopek kistini ilk defa duydum bizi de haberdar et
İnşallah önemsiz ve kendi kendine kaybolan bir şeydir

Allah razı olsun.Güzel dilekleriniz için.Çıktım şimdi tekrar ultrason ve kan verdim. hem cerrah hem de 2 tane radyoloji uzmanı aynı şeyi söyledi.Benim ağladığımı görünce iyice incelediler.kötü bir durum yok.takip edilecek en kötü aspirasyonla içini boşaltıyorlarmış.zarar teşkil etmeyen,kötü hastalığa dönmeyen bir kist öyle duruyor işte.Çoğu insanda olup yıllarca belirtisiz kalırmış.En çok karaciğeri tutarmış.Akciğerdede tutunduğu olurmuş.Yayılmazmış ama Böyle işte şans eseri farkediliyor.illa köpek vs temas etmek gerekmezmiş.Köpeklerin dışkı yaptığı yerlerden ayakkabılar,rüzgar,sular aracılığıyla taşınıyor.Yani tarlalara taşınıyor.İyi yıkanmayan sebze ve meyveden geçermiş.Bu bakteri sıcak ve soğuğa dayanıklıymış.Benim okuduğum üniversitede aşırı köpek vardı kampüste sınıfta köpekler gezerdi.sanırım o zaman kaptım.Ve bu kist türü son zamanlarda artmış.Sokak köpeklerinin artışından kaynaklı maalesef

Bende de oluyor , sağ tarafta , hatta koltuktan hızlıca kalktığımda acıyla geri oturdum , pozisyon değiştirince geçiyor o yüzden ben endişelenmiyorum . Yine büyüme atağı geliyordur arada bu ağrılar oluyor alıştım artık ..
Evet her zaman olmuyor birden olup geçiyor ama tek taraflı olması biraz tedirgin etti

X