Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 43,8%
  • erkek

OY: 8 50,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 6,3%

• Ankete Katılan
    16
Kızlar kese de böyle çok şükür haydi bakalım tahmin sırası sizde☺️

Eklentiler

• IMG20240506164112.jpg
    IMG20240506164112.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 26
Kızlar benim hafif ateşim çıkıyor ya özellikle akşamları. Dün de çıktı portakal suyu limon falan içip yattım gece eşim kontrol etmiş düşmüş. Ama yine çıkmaya başladı

Canım şimdi çıktım doktordan şöyle söyleyeyim valla doktor çok önemli bu işlerde şimdi ilk doktorumdan çıktım gayet herşey yolunda embriyoyu da gördük düşük riski felan yok çok pişman oldum değiştirdiğime doktorumu
Oyuzden bi gorus daha almakta her zaman fayda var cok iyi yaptin.

canım ben fitil olarak kullanıyordum . tahriş olduğu için ağızdan kullanmaya başladım 4 gündür. ağızdan almaya başladığımdan beri kahverengi leke geliyor. sende de oluyor mu . akıntı durumun nasıl acaba ? endişelendim biraz .
Ben de lekelenme olmadı canım. Kanama alanım rahmin üst kısmındaymış ondan dolayı dışarı geldiğini görmezsin dedi doktorum .

Ben de lekelenme olmadı canım. Kanama alanım rahmin üst kısmındaymış ondan dolayı dışarı geldiğini görmezsin dedi doktorum .
peki akıntı falanda yapmadı o zaman sana progestan. bende yaptı. fitil olarak alırkende beyaz beyaz geliyordu. ağızdan alınca rengi koyulaştı . :KK43: ama az tabi çok değil. benim kanama alanım yoktu bebek kesenin altında tutunmuş o yüzden vermişti. aslında keyifli bir sürecim vardı ama 2 3 gündür tedirginim :) doktor artarsa gel bakalım dedi umarım artmaz

Ben hamilelikten önce yaptırmıştım çıkarırken parmaklarım alev alıyor sandım. Asla o riske giremem şu dönemde 🥲
Ben daha önce sıkıntı yaşamadım gittiğim yer uv koruyucu eldiven kullanıyor, güneş koruyucu da sürüyorum. Bugün yaptıracağım biraz araştırdım çoğu yerde sıkıntı olmaz denmiş. Saç boyası falan kullanamıyprız zaten bari tırnaklaım güzl olsun dedim🥲sıkıntı olmayacağına inanıyorum cilde yapılan bir işlemde de değil diye

Ben daha önce sıkıntı yaşamadım gittiğim yer uv koruyucu eldiven kullanıyor, güneş koruyucu da sürüyorum. Bugün yaptıracağım biraz araştırdım çoğu yerde sıkıntı olmaz denmiş. Saç boyası falan kullanamıyprız zaten bari tırnaklaım güzl olsun dedim🥲sıkıntı olmayacağına inanıyorum cilde yapılan bir işlemde de değil diye
Bilemiyorum canımcım bi enfeksiyona bakar ama sen bana bakma ben saçlarımı bile 2 yılda 1 kestiren biri olarak bu tarz yerleri sevmiyorum ve güvenemiyorum sadece 😅

X