Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 43,8%
  • erkek

OY: 8 50,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 6,3%

• Ankete Katılan
    16
BANA da erken geldi ama anlamadım doktorum 3 hafta sonra gel dedi gittiğimde 2 gün sonra 11. Haftaya giriş yapacam yani 10. Hafta sonu gidicem
Söylemez canım beni 10 da çağırdı ama erken oluyo büyük oranda bayramdan sonra hepimiz öğrenmiş oluruz💖

6+2 canım geçtiğimiz haftalarda hiç bulantım yoktu şimdi ufak ufak başladı. Öyle gideyim kusayım bulantısı değil de midem sürekli ağzımda gibi
Bende 8 haftalık 5. Günümdeyim bende de 4 gündür felan var dün geceden beri bacaklarım sancı yapıyor uyumadım sabaha kadar belim ayrılacak sanki bedenimden sizde de oldu mu acaba hiç ben başından beri baş dönmesi alttan ağrı yaşıyorum Bi arada bacağım ağrıdı ama geçmişti

Bende 8 haftalık 5. Günümdeyim bende de 4 gündür felan var dün geceden beri bacaklarım sancı yapıyor uyumadım sabaha kadar belim ayrılacak sanki bedenimden sizde de oldu mu acaba hiç ben başından beri baş dönmesi alttan ağrı yaşıyorum Bi arada bacağım ağrıdı ama geçmişti
Sizin ki erken başlamış ama bende iştah hiç yoktu muhtemelen yersem bende kusardım

X