Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 43,8%
  • erkek

OY: 8 50,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 6,3%

• Ankete Katılan
    16
Kızlar pazartesi doktora gittim normalde sat 23 mart ultrasonda bir hafta geri dedi doktor kese var ama bebek için iki hafta sonra gel dedi. Ultrason resmini büyutunce bebiş varmış gibi duruyo. İnşallah boş gebelik olmaz.
Henüz çok yeni endişelenme iki hafta bebeği net şekilde görürsün inşallah 🙏🏻

Kızlar pazartesi doktora gittim normalde sat 23 mart ultrasonda bir hafta geri dedi doktor kese var ama bebek için iki hafta sonra gel dedi. Ultrason resmini büyutunce bebiş varmış gibi duruyo. İnşallah boş gebelik olmaz.
Canım inşallah vardır bekle bakalım sabırla demesi kolay tabi benim de gözkmeyince çok telaş yapmıştım böyle durumlarda ikinci bir doktora gitmeyi tavsiye ediyorum çünkü cihazları farklı oluyo biri keseyi göremezken diğeri bebeği bile görüyo

Canım inşallah vardır bekle bakalım sabırla demesi kolay tabi benim de gözkmeyince çok telaş yapmıştım böyle durumlarda ikinci bir doktora gitmeyi tavsiye ediyorum çünkü cihazları farklı oluyo biri keseyi göremezken diğeri bebeği bile görüyo
İki doktorada gittim aynı gün birisi keseyi göremiyorum dedi. Bu ikincisi. Boş gebelikten korkuyorum.

Kızlar uykuyu nasıl hallediyorsunuz ya şu an işte tuvalette yazıyorum o kadar uykum var ki işi yapamıyorum uykudan büyük bir şirkette çalışıyorum bir yere geçip dinlenebilme şansım asla yok. İşim masa başı ama bilgisayara bakarken gözüm kapanıyor. Sabah 6.20 de uyanıyorum 10 dk da ne bulursam giyip 6.30 da servise biniyorum. Akşam da 19.15 gibi evde oluyorum yemek biraz uzanma falan 10 10.30 da uyuyorum ama yetmiyor çok zorlanıyorum işte siz nasılsınız nasıl açabilirim uykumj
al benden de okadar. dün 9 da uyudum ama yok bana mısın demiyor. bende çalışıyorum iş asla yapamıyorum aklım almıyor hiçbir şeye kendimi veremiyorum . öğlen molasında yemek yediğim gibi uyuyorum . berbat haldeyim anlayacağın . umarım bu durum uzun sürmez.

İki doktorada gittim aynı gün birisi keseyi göremiyorum dedi. Bu ikincisi. Boş gebelikten korkuyorum.
Yumurtlama tarihini tahmin ediyor musun bilmiyorum da eğer geç yumurtladıysan geriden gelmesi çok normal öyle hesaplayıncada şu an sadece kese gözükür kese büyüdükten sonra içi dolu mu boş mu anlaşılır. şu an anlaşılmaz zaten bu kadar telaş yapma

Günaydın kızlar boğazlarım şişti bir anda nasılll geçiricem🥹🥹pastil harici neler kullanabiliyorum bilem var mı
Canım senin gibi başladı hastalığım sonra bir şiddetlendi mahvoldum başta parol dahil içmem diye kendimi parçaladım ama yüzüm gözüm yara oldu hastalıktan ihmal etme hemen doktora git doktor bana augmentin verdi gözüm açıldı resmen

Yumurtlama tarihini tahmin ediyor musun bilmiyorum da eğer geç yumurtladıysan geriden gelmesi çok normal öyle hesaplayıncada şu an sadece kese gözükür kese büyüdükten sonra içi dolu mu boş mu anlaşılır. şu an anlaşılmaz zaten bu kadar telaş yapma
Yumurtlama tarihim 6 nisan b.hcg düzenli artmıştı ama tedirgin oldum.

ay evet bende de yapıyor özellikle sabah içtiğim. ama bugün daha iyi vücut alışıyor galiba. 5 gündür ağızdan alıyorum. öncesinde fitil olarak kullanıyordum . inşallah tez vakitte bırakırız progestanı
İnşallah canım yaa gerçekten sersem ediyor insanı ama etkili be bebişimizi koruyucu bi ilaç mecbur katlancaz 🥰

Ben de aldım azıcık erken olsa da az önce geldi 🥲

Valla çocuk düşünürken yay olacağı ay asla yanına yaklaşmam demiştim, aylarca olmayan tek ilişkiyle oldu benimki de yaya yakın 30 Aralık görünse de. Yandık :KK70:
Kız yay iyidir öyle deme ben özellikle denk getirmek için neler neler yaptım max mücadeleyi bu ay vermiştim yani :KK70:

Kız yay iyidir öyle deme ben özellikle denk getirmek için neler neler yaptım max mücadeleyi bu ay vermiştim yani :KK70:
Benim oğlak kardeşim var aman Allahım inat desen onda duygusuzluk vurdumduymazlık onda umursamazlık desen onda valla ondan oğlak olacağına yay olsun derim tabi her çocuk kendi karakteriyle doğar ama biraz olsun burçların da özelliği var maalesef

X