Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 43,8%
  • erkek

OY: 8 50,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 6,3%

• Ankete Katılan
    16
Kızlar tüm belirtilerim gitmişti diye tedirgindim hatırlarsanız doktora gittim bi sıkıntı yok çok şükür benimle aynı durumda olan arkadaşlar içiniz ferah olsun🌸🦋♥️
Aynı durumdayım dün birden bıçak gibi kesildi hepsi :) çok şükür bende bugün kalp atışını duyunca rahatladım :)

Dahil canım sadece bi şey dahil değil dedi ama anlamadım ultrason bi şey demişti. Şimdi kan tahlili istedi muayene ile 3.5 tutuyor hani bunu vereceğinize doğum paketi düşünüyorsanız başlayalım dahil olsun dediler bakacağım bir
Ya çok iyi valla burda medicanada en az 35 derler gibi diyom ama bakalım hayırlısı

Aaaa iyiymiş valla medova pahalı diyordum biz 1080 ödüyoz kız doğum paketi soracağım Bi dahakine
Ben yüzde 20 indirimli ödüyorum yalnız canım . Mühendisim bağlı olduğum odanın anlaşması olduğu için. Doğum paketi bende düşünüyorum aslında ama ya bir şey olursa bebeğe o zaman ne olacak diye de düşünmedim değil😒

Ben de gözden 35-40 çıkarınca şaşırdım ücrete. Çok da tatlıydı doktor özel muayenehane olunca sakin oluyor hastane kalabalığı da olmuyor sevdim. İnşallah sağlıkla ilerler 🧡
İnşallah canım normal sezeryan farletmiyor galiba dimi benim ilki normal ama bu belli olmaz

İa
Ben yüzde 20 indirimli ödüyorum yalnız canım . Mühendisim bağlı olduğum odanın anlaşması olduğu için. Doğum paketi bende düşünüyorum aslında ama ya bir şey olursa bebeğe o zaman ne olacak diye de düşünmedim değil😒
İade ediyorlarmış canım ama ben 10 haftalıkken gideceğim zaten ondan sonra da testler felan dahil olur işte ikili şeker felan daha iyi olur öyle aslında Meram Akademi çok iyi fiyatı ama oradaki doktora ısınımadım ya Hikmet bey iyidir

Kızlar benim yine dün kanamam oldu bi anda bi sürü geldi. 8.haftadayım 2 hafta önce yine olmuştu. ikizlerim iyi çok şükür. Doktor yat dinlen dedi. Gezmek yürüyüş yapmak falan yasak. 1 ay ropor verdi öğretmenim. Kahverengiye döndü lekenme şeklinde geliyor ama hiç geçmiyor gebeliğin başından beri lekenmelerim hep devam ediyor.

Kızlar benim yine dün kanamam oldu bi anda bi sürü geldi. 8.haftadayım 2 hafta önce yine olmuştu. ikizlerim iyi çok şükür. Doktor yat dinlen dedi. Gezmek yürüyüş yapmak falan yasak. 1 ay ropor verdi öğretmenim. Kahverengiye döndü lekenme şeklinde geliyor ama hiç geçmiyor gebeliğin başından beri lekenmelerim hep devam ediyor.
Geçmiş olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah sıkma canımı bol bol dinlen🙏🏻

X