Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    120
muane 950 Sezaryan olcağım için 22 bin herşey içinde ilk muanesi işitmesi topuk kanı bakımı vs. Bu şekilde dendi ilk gorustugumde ilerleyen aylarda gene bilgi alırım cunku son anda yapılan değişikliklerden fiyatlardan hiç haz etmem
Güzel fiyat🙏🏻 zamlardan etkileyebiliyor daha vakit olduğu için sadece.

Kızlar günaydın ben dün gece acaip kötü oldum çok hastayım boğazım kollarım bacaklarım hiç tutmuyor, şimdi bir acile geldim serum taktılar bir de hapşırırken sıktım kendimi sanırım sağ kasığımda sızı vardı her ihtimale karşı bir de idrar tahlili verdim. Bana önerecrğiniz doğal şeyler var mı bsşından geçmiş olan
Ayy kizlarimiz hep hasta oldu zor geciriyoruz bebisler iyi hastalik mevsimide bitmedi cok gecmis olsun ben rota ve adenov virusu oldum hic bisey vermediler bana

Merhaba ben yeni hamileyim kese gördük ama daha bebeği görmedik haftaya gideceğim istanbul için doğum fiyatları nasıl ben florya medical park a gidiyorum orası pakete 60bin sadece doğuma 30-35 bin dedi
Paket al canim bence medical da kuzenim dogurdu cok iyi hastahane otel gibi ama memnumdu fiyatta iyi bence aksilikleride goze al oluyor bwn surekli kadin dogumcumdaydim mesela 20 25 bini buldu 5 aylik olmadim bile

Paket al canim bence medical da kuzenim dogurdu cok iyi hastahane otel gibi ama memnumdu fiyatta iyi bence aksilikleride goze al oluyor bwn surekli kadin dogumcumdaydim mesela 20 25 bini buldu 5 aylik olmadim bile
Yaa çok teşekkür ederim bende paket almayı düşünüyorum ama işte bu tarama testi falan dahil değilmiş o yüzden o an istememiştim ama şimdi düşününce mantıklı geliyor

Kızlar ben tam 21+0 a detaylı ultrason randevusu almayı düşünüyorum çünkü sonrası bayram, bayramdan önceki cuma da artık okullar kapandığı için ultrasona girip annemlerin yanına giderim diye düşündüm orada perinatologa gitmem daha zor olacak ama 22. Hafta daha iyi oluyor diye bende duymuştum ne yapsam bilemedim 🤯🤯

Kızlar ben tam 21+0 a detaylı ultrason randevusu almayı düşünüyorum çünkü sonrası bayram, bayramdan önceki cuma da artık okullar kapandığı için ultrasona girip annemlerin yanına giderim diye düşündüm orada perinatologa gitmem daha zor olacak ama 22. Hafta daha iyi oluyor diye bende duymuştum ne yapsam bilemedim 🤯🤯
Doktorlar genelde 21+ 22+ larda öneriyor bende 21+5 e aldım genelde ultrasonda da bikaç gün büyük çıkıyor 🤗 sizin için o tarih uygunsa 21 de mantıklı

21 olur normal yani bayram öncesi güzel bir hediye olur😍

Ben de bayram öncesi 21e aldım. Bence de uygun olacak. 18-19 erken

X