Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    121
Benimde göbeğim biraz daha şişti ve enerjim filanda olunca kendimi daha iyi hissediyorum bu aralar 🙃 bi bugün akıntım oldu biraz onu takip edicem bakalım 7. Gün dolunca yine strese girmiş olmıyımda yok enfeksyon mu acaba ne var diye 😄
Yaa akinti benim her gun var akintim hic bitmiyor kokulu degil asla ben her gun kiloduma nioil yag var onu suruyorum burdaki kizlar demistu

bir web sitesi vardı gebelik haftanı yazıyorsun seni rahatlatmak için ne kadar düşük ihtimallerde sorunlar olacağını yazıyor. onu görünce biraz sakinledim açıkçası. bir de göbeğimin gittikçe şişmesini ve göğüslerimin ağrımaya devam etmesini takip ediyorum, diyorum kendi kendime bebek iyi olmasa vücut bu tepkileri vermez.
Ay zor cidden şöyle 30'ları görsek de doğarsa doğsun moduna geçsek:)
Hangi site o acaba

Bio oil çatlak yağı var ben onu aldım hem yapışkan bir hissi yok hemde güzel nemlendiriyor onu deneyebilirsin :) zaten çatlak olacaksa her türlü oluyor maalesef buna mucize bir çözüm yok henüz 😊
Evet onu aldik kuzum vallahi digerine veremem okadar para hersey zaten cok pahali cocuga harcarim

Kızlar benim dün verdiğim tahlil sonuçlarım çıkmış
açlık kan şekerim 61 çıkmış
akşam yemeğimi normal yedim, sonra
gece 12de bir haşlanmış yumurta yemiştim, kanı da sabah 8.30da verdim
Henüz ebe ya da doktor bir şey demedi
Yüksek olması gibi düşük olması da sıkıntı oluyor mu acaba bileniniz var mı
bir de çok düşük mü gerçekten o_O
Benim Dr 70 le 90 arası olacak diyor açlık şekerin bence çok güzel yürüyerek falan gittiysen ondan biraz daha düşük çıkmıştır

Şimdi hastaneden çıktım kızlar ultrasonda kalpte parlaklık var dedi doktor 😢 çok üzüldüm geçer inşallah
Fetal eko yaptır dmeedi mi Dr bence yaptırın çok faydalı birşey ve en küçük kalp damarlarına dahi bakıyorlar ve doğduğunda bir sıkıntı olma ihtimalini biliyorlar hemen önlem alıyorlar umarım birşey yoktur ama bazen olabiliyor ben kızımda beynninde kistler için istemişlerdi çok şükür bir problem olmadi

Kızlar benim berbat bir uçuğum vardı, evdeki aloeveramdan küçük bi parça kesip sürdüm gece uyumadan önce, iki günde söndürdü kabarcıkları. Çok iyi geldi, aklınızda olsun
bende de griple birlikte çıktı :KK43: sarımsak sürüyorum sürekli, en azından acısı dindiriyor. aleovera da deneyeyim teşekkürler fikir için.

Bio oil çatlak yağı var ben onu aldım hem yapışkan bir hissi yok hemde güzel nemlendiriyor onu deneyebilirsin :) zaten çatlak olacaksa her türlü oluyor maalesef buna mucize bir çözüm yok henüz 😊
Bende bunu kullandım birde 5 10 ml bi serum yazmıştı doktorum doğumdan sonra almıştım baştan almak da iyi ameliyat yaralarını kapatan çok güzeldi boş kutusunu umarım atmamışımdır diye arayıştayım

X