Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    140
Oo cinsiyet anomalisi gibi bişey imasında mı bulundu. Şuan turkiyede en iyisi panaroma ,eurofins, bide değişik bi adı olan vardı hatırlayamadım. Doktorunun ofisinde varsa o da yapıyordur aslında. Ne kadar için rahat olsun desem de olmaz ama biz burada neler yasadık hatırla. Hepimiz fetalden sonra rahatladık. Bi baska doktora daha git bu süreçte istersen. Şuan doktorun gormemiştir olabilir. Benim bi arkadasım 7-8 ay gibi cinsiyet erkege dondu mesela hüçbi ğroblemide yok çocuğun ya da dogumda kız cıktı birünin dogdugunda gorduler pipsi altına girmiş saklanabiliyomus orgablar
Çok teşekkür ederim stres yapmıyorum canım bebek etkilenmesin inanıyorum iyi olacak erkek çıkarsa şok oluruz onu biliyorum

Canım bildiğin pipi vardı bu seferde ama biraz küçük yani peygamber sünneti denen şey olabilir dedi birsürü ihtimal intergen de yapacaz sanırım canım onu önerdi detaylı paketi
Bnecde doktorun önerdigi testi yaptır. Zaten pipi cok gec farkedilebiliyor. Doktorumda soylemişti bize. Bazen Etin altında kalıyor falan gec cıkıyor ortaya diye. Fetal ile netleştiricek cinsiyeti. Problem olsa şimdiye kadar cıkardı

Canım bildiğin pipi vardı bu seferde ama biraz küçük yani peygamber sünneti denen şey olabilir dedi birsürü ihtimal intergen de yapacaz sanırım canım onu önerdi detaylı paketi
Kuzenimin bebeği peygamber sünnetli doğdu tedavisi olmayan bir durum değil sünnet derisiyle düzeltiyolar

Adı ne acaba arkadaşın bize baştan kız dendi
Bu platformu kullanmıyor arkadaşım ya 😕 ilk haftalar belirgin bi çıkıntı yok kız olabilir denmiş ama net olarak bişey dememişler, sonrasında çıkıntı görünce net olarak pipi de diyemiyorum demiş doktoru detaylı ultrasona yönlendirmiş, detaylı da sünnetli küçük pipisi var erkek demiş

peki cinsiyeti erkek olan arkadaşlar isim olarak ne düşünüyorlar? bi ara konusu geçmişti ama yenilemek istedim o zamanlar herkesin cinsiyet belli değildi :)

Çok teşekkür ederim kızlar fetal yapıp sonucu bekliyecez artık 🤲
Canım içini ferah tut her şey düzelecek sonucundan bizi de haberdar etmeyi unutma olur mu 🌸
peki cinsiyeti erkek olan arkadaşlar isim olarak ne düşünüyorlar? bi ara konusu geçmişti ama yenilemek istedim o zamanlar herkesin cinsiyet belli değildi :)
Bizimkinin ismi belli Uraz. Ama çeşitlilik açısından diğer anne gruplarının da ilk sayfasında yer alan isim tablolarına bakabilirsiniz :)

aa evet diğer ayların tablosuna bakmadım bizimki de az gelmişti 😊 bizim listede de uras vardı ama listem kısa değil kafam karışık henüz netleştiremedim 🙈 hayırlı olsun şimdiden 💙
lilyrosey lilyrosey

Selam kızlar. Bugün doktordan geldik. 13 haftalık. Cinsiyet tahminin de bulunabilir misiniz?

Eklentiler

• IMG_0140.jpeg
    IMG_0140.jpeg
    76,8 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_0141.jpeg
    IMG_0141.jpeg
    66,2 KB · Görüntüleme: 30
Merhaba
Sizin alt değerinize tekrar bakıldı mı? Bende progesteran kullanıyorum benim de aralıkta 14 iken bugün 61 çıktı. Doktorunuz size ne dedi?
Sağlıkla bebeğiniz olsun inşallah
Bende 8 haftalık hamileyim
Progestan kaynaklı çıkıyor. Ben kendi isteğimle her iki üç haftada bir kan ve idrar tahlili veriyorum. En son verdiğimde 75 çıktı. Günde iki sefer alıyorum ben de. Doktorum önemli ve riskli bir artış olmadığını söyledi. 5 hafta sonra 24. Haftamda progestanı keseceğini söyledi. Bir riski yok rahat ol diyor her seferinde. Hatta ilk zamanlar Progestan dex iğne+3 oral progestan aldığım dönemde 130 çıkmıştı ALT. Onda bile çok rahattı doktor.
Kızlar acil fetal dna yapanlar nerde yaptınız acaba ve kaç günde çıktı doktorumuz önerdi🙏🙏🙏
Kesinlikle için rahat olsun. Ben de İntergen’le çalıştım çok memnun kaldım. Yanlış hatırlamıyorsam 17 günde gelmişti sonuç. Ve çok güzel sonuç alacağını hissediyorum. Güzel haberlerini bekliyoruz dualarımız seninle.

X