Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Aynen öyle. Kardeşin baban sakinleştirmez mi ya da biraz zaman geçince çokta büyüttün demezler mi hiç bi şekilde
Kız kardeşim uzun bir süre bize gelme yazmış annem onu görmek istemiyor demiş. Babamlara nasıl anlattıysa babam felan tamamen gıcık almış:KK43: ben de anlamadım bir anda düşman oldular 2 haftadır anne oğul gibilerdi, annem bizden çıktı başladı bağırmaya bana telefonda ben şok oldum evdeyken eşimle iyiydi eşimi övüyordu bana. Anlamadım ne olduğunu böyle 🥺

Ayy tam seni etiketliyordum aklımdan geçtin ne yaptı acaba diye hayırlı olsun sütün de hemen gelir inşallah 🥰 bende tık yok ama grip oldum bir kaç gün daha beklese iyi olacak🙏🏻
Darısı sana olsun canım benim❤️ demekki varmış bi hayır vaktini bekliyo minik.çabucak toparlanırsın da hemencik gelir inşallah❤️❤️

Bence şimdi biraz bekle herkes sakinleşsin annenle öyle konuş anlat kendini 😕
Anlarsa anlar aynen öyle ben de anne oldum ama oğlumun evinde eşine karşı böyle kışkırtmam. Annemin kışkırtmasına gelsem bugün küçük bebekle baba evine dönerdim. Tutturdu kocan parasıyla beni ezdi beni kovdu. Şimdi ona kalsa ben evi terk etmem lazım . Anne yanlış anlamışsın dedim diye bana bağırdı baktım bana da laf söylüyor, evet haklısın dedim.

Kızlar sezeryan olalı 27 gün oldu dikişimin son kısmı bugün şişmiş ve beyaz su toplamış ara ara ağrı oluyordu önümü hala göremediğim için eşime gösterdim içim gitti fotosunu çekip gösterince başına gelen var mı doktorum görmem gerekiyor dedi mesaj attım ama napabilirim iç dikişlerde sıkıntı var mıdır acaba

Ayy yok gercekten annende cok sıkıntılar var eşini sevmeyebilir ama senide galayana getirmemeli herkesin eşi dört dörtlükmü ben anneme eşimle ilgili birşey anlatınca annem her zaman eşimi savunur saf temiz der oysakı esımde cok saf değil Allah annene doğruyu göstersin yarın ona birley olduğunda o damadıyla kızından baska kım olcak yanında acaba hay Allahım
Boşansam hoşuna gidecek sanırım. Allah korusun öyle bir durumda mahvolurum. Birde eşimi kötülüyor bana yani 2 gün önce övüyordu kendi evine gidince eşim onun düşmanı oldu:KK43:

Anlarsa anlar aynen öyle ben de anne oldum ama oğlumun evinde eşine karşı böyle kışkırtmam. Annemin kışkırtmasına gelsem bugün küçük bebekle baba evine dönerdim. Tutturdu kocan parasıyla beni ezdi beni kovdu. Şimdi ona kalsa ben evi terk etmem lazım . Anne yanlış anlamışsın dedim diye bana bağırdı baktım bana da laf söylüyor, evet haklısın dedim.
Sıkma canını zamana bırak bu dönemde illaki böyle şeyler oluyo herkes lohusa oluyo sanırım. Sinir bozucu biraz bir de böyle şeylerle uğraşmak haklısın ama olan olmuş artık herkes sakinlesin halledersiniz 🙏🏻

Ben şimdi kara kara eşimi düşünüyorum çünkü annem tutturdu o görecek beni parasıyla ezmeye çalıştı kovdu resmen diyor. İllaki gideceğiz anneme, o sırada herkes eşime düşman olacak tavır yapacak laf söyleyecek , eşim de bir daha gitmek istemeyecek beni de tek yollamayacak. Annem farkında değil ama benimle olan bağını kesmiş oluyor. Eşimi silmesi demek beni de silmesi demek aslında. Ona gelme derse eşimin bana saygısı bile azalır senin ailen böyle kinci diye. Kara kara düşünüyorum ya . Keşke hiç gelmeseydi çocuk bir paran var mı anne diye sordu olay nerelere geldi 😩😩
Çok üzücü bir durum eş ve aile arasında kalmak..anlattıklarına bakılırsa annen art niyetli görünüyor,hele teyzelerine çok şaşırdım,teyze anne yarısıdır normalde..Her şerde bir hayır vardır derler ya bence bu da öyle olabilir.Annen bu şekilde devam ederse eşinle arani soğutmaya çalisirsa,eşini gözünde küçültmeye çalışırsa annenle arana mesafe koyman en hayırlısı bence...yani gerekirse konuşma ,gitme ..belki senin ve eşinin kıymetini anlar,kardeşlerinden ve yigenlerinden daha değerli olduğunuzu anlar...

Rabbim tekrar yüzüne baksın bu sefer sağlıkla nasip etsin inşallah canım

hahahaha ay yap onu nolur yap 🤣🤣🤣🤣 ne güzel olur ama bak bakalım yetiyormu geliyomu diyip 🤣🤣🤣

Kız vallahi kadın susuyor susuyor bi laf söylüyor kulağımdan değil beynimden giriyor o laf 🤣🤣 ay vallahi çatlarım yarı kırkı filan beklemicem pazar günü gitcem içime oturdu cevabını düzgün veremedim ya bi gideyim de kozlarımızı paylaşalım 🤣🤣 gerçi ben gidene kadar eşin uğrayıp çoktan içinden geçer kv nin de olsun bide ben çeneleneyim 😂😂 vallahi yok en iyisinin köküne kibrit suyu. Bunu derken anamın da kv olduğu gerçeği bizim de kv olacağımız gerçeği 🤣🤣🤣
Sizinki tatlı bi atışma olacak ben o havayı aldım sizden. Sen güzel güzel sokarsın lafını içini dökersin o da mesajı alır. Sonra da anneler gününüzü kutlarsınız birbirinizin sarılırsınız biter gider 😂😂

Merhaba kizlar.siz.beni hatırlamazsın bende Mayıs annelerindeydim ama malesef kürtaj ile son verildi 8 haftalikken.hepinizi çok ama çok tebrik ederim analı babalı hayirla büyütün evlatlarinizi.banada dua edermisiniz bu ay beklentim çok yüksek Rabbım banada nasip etsin tekrardan.
Amin inşallah Rabbim nasip eylesin hayırlısıyla

Sıkma canını zamana bırak bu dönemde illaki böyle şeyler oluyo herkes lohusa oluyo sanırım. Sinir bozucu biraz bir de böyle şeylerle uğraşmak haklısın ama olan olmuş artık herkes sakinlesin halledersiniz 🙏🏻
Aynen öyle canım artık ikisi halletsin banane 🤣🤣
Çok üzücü bir durum eş ve aile arasında kalmak..anlattıklarına bakılırsa annen art niyetli görünüyor,hele teyzelerine çok şaşırdım,teyze anne yarısıdır normalde..Her şerde bir hayır vardır derler ya bence bu da öyle olabilir.Annen bu şekilde devam ederse eşinle arani soğutmaya çalisirsa,eşini gözünde küçültmeye çalışırsa annenle arana mesafe koyman en hayırlısı bence...yani gerekirse konuşma ,gitme ..belki senin ve eşinin kıymetini anlar,kardeşlerinden ve yigenlerinden daha değerli olduğunuzu anlar...
Eşim de nasıl değer kıymet veriyor bize bugün onca işi arasında güller toplamış gelmiş ben bu adama nasıl soğuk davranayım nasıl terk edip gideyim:KK43: annem de demiyor bu kız yuvasında mutlu onu arayıp bağırıyorum kocasını kötülüyor birde bana diyor ki en ufak bir şey olursa seni alırım diyor beynimden vuruldum resmen gözlerim dolup dolup duruyor küçücük bebekle boşatacak resmen Allah korusun:KK43:

Her şerde bir hayır vardır ama annemin bu hareketlerinde pek hayır bulamıyorum 😰

Evet canım ama annem bitirdim dediyse bitmiştir şimdi kurbanda kardeşime nişan yapacağız inşallah ona gelmeyin diyebilir eşimi görmek istemiyor bir daha evine gelmem dedi:KK43: eşimin bunlardan haberi yok annemin ona küstüğünden bile haberi yok:KK43: ona nasıl diyeceğim annem seni görmek istemiyor diye:KK43: ayrıca annem tutturdu eşine kızıcam görür o kim fakir kim parasız diyor. Ne yapacağımı şaşırdım chen
Ah kuzum benim ya valla çok üzüldüm 🙁 eşine söyleme bence de zaten o da şok olur ben ne yaptım ki diye, fevri biriyse o da sinirlenir arar falan işler iyice büyümesin. Kurbana kadar çok zaman var daha, siniri hafiflemez mi? Ya da aileden arabuluculuk yapacak bir kardeşin yok mu onunla konuşsan. Ama olayın üstünden biraz zaman geçsin bence, içi soğusun.
Aramıza hoşgeldin gider ayak😂😂😂 yaaa yol arkadaşım resmen doğuruyon beni bırakıp🥲
Eveett 🥹 seni de bekliyorum bir an önce 🌸

X