2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar bende dün transferimi oldum. Inşallah hepimizin mucizesi sıkı sıkıya tutunur sağlıklı gebeliklerimiz olur.

Kullandigim ilaçlar

Estrofem; sabah 2 , akşam 2
Progesteron; günde 3 kere fitil
Prolutex; sabah akşam karindan iğne
takviye sabah akşam
Coraspin; günde 1 tane
Prednol 4mg ; günde 1 tane 5 gün boyunca

Ağrı olursa diye parol.
Kabızlık için duphalac sadece kabızlık hissedildiginde.

Bana biraz fazla gibi geldi ilaçlar siz neler kullaniyorsunuz?
Merhaba siz de Gürgan klinikte mi oldunuz acaba

İnşAllah tutunur da hepimiz sevinçten ağlarız🙏🌸 Bende aynılarını kullandım sadece prolutex hariç oskapar var bende akşam 1 tane vuruyorum ve 3 günde bir lugesron yaptırıyorum kişiyr gmre ilaç dozu değişiyor ama genelde aynı tür ilaçlar veriliyor anladığım kadarı ile Rabbim güzelliklere çıkarsın sonunuda morarması ağrıması artık inan düşünmüyorum bile 😢
Hepimiz atlaticaz insallah. Pozitifleri görelim sağlıkla kucagimiza alalım hepimiz için dua ediyorum. 🤲💐

Merhaba, bugün opu yapıldı, 3. Denemem. Daha önce hiç taze transfer konuşulmadığı için temmuz gibi transferim olacak sanıyordum. Ama doktor bugün taze transfer düşünüyorum dedi 🌸 Pazartesi- Salı günü transferim olacak inşallah. çok heyecanlandım ve heyecanımı paylaşmak istedim. Allah herkesin gönlüne göre versin. Kucaklarımız boş kalmasın 🙏

Merhaba, bugün opu yapıldı, 3. Denemem. Daha önce hiç taze transfer konuşulmadığı için temmuz gibi transferim olacak sanıyordum. Ama doktor bugün taze transfer düşünüyorum dedi 🌸 Pazartesi- Salı günü transferim olacak inşallah. çok heyecanlandım ve heyecanımı paylaşmak istedim. Allah herkesin gönlüne göre versin. Kucaklarımız boş kalmasın 🙏
Amin inşallah canım 🙏 🤲 hayırlısı olsun pozitifi görürüz 🙏 🤲 😘 ♥️ umarım herkes ulaşır bu güzel duygulara

Merhaba hayırlı olsun. Güzel sonuçlar alırsınız insallah 💐🤲

X