Aşılama 2024 Nisan Aşılama yaptıranlarr burayaaa

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Şuan ne yapacagımı bilmiyorm hemen yapmalımıym beklemelimiyim hiç bir fikrim yok adetim olayım üzüntümü üstümden ataym bakıcam
senin için ne iyiyse onu yap canımm ama hepimizin sınavı aynı bundan sonra umarım rabbim daha çok bekletmez bizi doktorun ne diyorsa dinle düşün sonra karar verirsin 🌸🌸🌸

Bende simdi geldim doktorum evde gebelik testi yaniltabilir dedi ultrasonla bakti rahimde kalinlik var ama adet oncesi de gebelik oncesi de bu kalinlik olur dedi kan aldi yarin aksam cikacakmis ama benim hiiic umudum yok. Daha once bi gebelik gecirdim 6 sene oldu ama az cok hatirliyorum vucudumu da taniyorum adet olmaya hazirliyor kendjni o yuzden hic beklemiyorum

2. Aşılama nasıl oldu 1. Yle arasında ne kadar zaman var acabaa
Mart ayında yapıldı ilki.nisanda da bayram a denk geliyor diye ben gitmedim doktora yarında ikinci olacak inş.bir fark yok aynı şu ana kadar inş sonuç aynı olmaz iki yumurta oluştu inş ikiz olur duaya ihtiyacım var arkadaşlar dualarınıza beni de misafir eder misiniz

Merhabaa kızlarrr ben 25 nisandaa ilk aşılamamı oldum aşılama sonrası sadece hafif renkli kanmam oldu başka bi şey olmadı bi belirti falan yok ... Bu ay aşılama olan varmııı aşılama yaptırp ilk aşılaması tutan var mıı ?
Merhaba ben 19’nisanda yaptırdım hala hasta olmadım 🤦🏻‍♀️iki kere kana bakıldı negatif fitil kulllanıyodum doktor onu kesti bir hafta içinde olmazsan yine gel dedi

Bana progestan fitil verdiler günde 2 kullanıyorum sanırım ondan dolayı aşırı akıntım var. Regl ağrısı gibi kramlarım aynı şekilde arada olup geçiyor. Benim nedense pek ümidim yok☹️
Bende 2 mayısta aşılama oldum bugun 7 günüm banada progestan günde 2 defa arada kasık ağrım benimde oluyor umarım güzel sonuçlar alırız

Bende simdi geldim doktorum evde gebelik testi yaniltabilir dedi ultrasonla bakti rahimde kalinlik var ama adet oncesi de gebelik oncesi de bu kalinlik olur dedi kan aldi yarin aksam cikacakmis ama benim hiiic umudum yok. Daha once bi gebelik gecirdim 6 sene oldu ama az cok hatirliyorum vucudumu da taniyorum adet olmaya hazirliyor kendjni o yuzden hic beklemiyorum
Durumunuz nedir

X