Aşılama 2024 Nisan Aşılama yaptıranlarr burayaaa

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhaba hanimlar. Bende 27 nisanda asilama oldum. Karnim 2 gundur asiri sis gaz sancim var kivrandiriyor resmen. Doktkrum bana da 10 gun sonra gel dedi ama benim 11. Gun adet gunum. Gitmek istemiyorum bi adet gunum gunum gecsin diyorum ama bir yandan da bu gaz sancisi mahfediyor beni
Belkide bebeğiniz sizinledir 😇 belirti olabilir mi

Belirtileriniz var mı hiç ne durumdasınız
Hicbir belirtim yok bakalim carsamba gunune randevu aldim gidicem boyle beklemek daha zor. Zaten progestan kullaniyorum. Onu kullananlar adet olamiyormus diye okudum bikac yerde. En iyisi gidip test yaptirmak

Hicbir belirtim yok bakalim carsamba gunune randevu aldim gidicem boyle beklemek daha zor. Zaten progestan kullaniyorum. Onu kullananlar adet olamiyormus diye okudum bikac yerde. En iyisi gidip test ya
Siz nasilsiniz peki oldu mu asilamaniz

Merhaba arkadaşlar bende 24 nisanda aşilama oldum . 11 gün yani dün dayanamadim kan verdim negatif çikti doktor benim dedim günde yap dedi perşembe gün tekrar kan test yapicam . İnşalah herkez güzel haberlar aliriz.

Merhaba bende suan reglim regl bitince asılama yapılacak ilk aşılamam olucak insallah hepimiz hamile kaliriz. Hamile kalırsanız buraya yazar mısınız bizede umut olsun cok korkuyorum

Hicbir belirtim yok bakalim carsamba gunune randevu aldim gidicem boyle beklemek daha zor. Zaten progestan kullaniyorum. Onu kullananlar adet olamiyormus diye okudum bikac yerde. En iyisi gidip test ya

Tabi 29 Nisan'da oldum bende . Hiç bir belirtim yok bende duphaston kullanıyorum ama bana onu erken adet olmamam için verdi, 10 gün sonra kan testi ver dedi Perşembe 10.gun çok erken diye bekleyebilirsem beklicem

Bende yerimi alayım bari 🫠 27 nisanda yapıldı benim aşılamamda. 7 mayıs yani 10. Gününde yaptım tertemiz tek çizgi çıktı. İnşallah pozitife döner bundan sonra hepimizin 🫶🏻 dün hiç bişeyim yoktu bugün baya gaz sıkıştırıyor beni. Sizlerde belirti var mı hanımlar. Ya da başka test yapan var mı 🙄

Progestan fitil olarak kullanıyorsunuz değil mi? Ben de 29 unda aşılama oldum fitil formunu kullanıyorum sabah akşam ama hiç konforlu değil akıntı olarak sanki çıkıyor etkisi var mı bilemedim. Uyguladıktan sonra bir süre yatıyorum ama yine de böyle oluyor. Sizde de öyle mi? Bu arada hiç belirtim yok:KK43:

Merhaba bende suan reglim regl bitince asılama yapılacak ilk aşılamam olucak insallah hepimiz hamile kaliriz. Hamile kalırsanız buraya yazar mısınız bizede umut olsun cok korkuyorum
Merhabalarr aminn inşallah 🙏🏻 benim bugün 14 . Günüm test verdim bekliyorumm 1 saat kaldı çıkmasına sonuçların olumlu olursa mahakkak yazarmm 🙏🏻 inşallahhh pozitif olurr

Progestan fitil olarak kullanıyorsunuz değil mi? Ben de 29 unda aşılama oldum fitil formunu kullanıyorum sabah akşam ama hiç konforlu değil akıntı olarak sanki çıkıyor etkisi var mı bilemedim. Uyguladıktan sonra bir süre yatıyorum ama yine de böyle oluyor. Sizde de öyle mi? Bu arada hiç belirtim yok:KK43:
Benim bir kizim var 6 yasinda. Ona hamile iken de dusuk tehlikem vardi o zaman da kullanmistim. Evet asiri rahatsiz edici sanki krem gibi geri geliyor ama doktorum ama onun iceri gittigi kisim yeter de artar demisti. Dedigi gibi de oldu kizim zamaninda dogdu cok sukur. Gercekten rahatsiz edici bi durum. Fakat en etkili yontem fitil olarak kullanmakmis

Bende yerimi alayım bari 🫠 27 nisanda yapıldı benim aşılamamda. 7 mayıs yani 10. Gününde yaptım tertemiz tek çizgi çıktı. İnşallah pozitife döner bundan sonra hepimizin 🫶🏻 dün hiç bişeyim yoktu bugün baya gaz sıkıştırıyor beni. Sizlerde belirti var mı hanımlar. Ya da başka test yapan var mı 🙄
benimde 26 nisanda oldu benimde 11. gün tertemiz bir negatif çıktı canım doktorumu aradım progestan bitsin bir gün sonra kan ver daha erken değil dedi 🙏🏼🙏🏼

Bugun doktorum cagirdi bakalim ogleden sonra gidecegim hicbir belirtim yok o yuzden umudum da yok acikcasi
umarımm bebiş vardır canım benimde pzt gitmem gerekiyor pozitif ise umut olursun bende de sadece regl belirtileri var ondan umutlanmıyorum dün çok ağladım olmadı diye bakalım hayırlısı olsun

X