💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Canım kesenin iç kenarında bir birikmesi ve ortada bir nokta var ya. O yolk sacın ilk oluşma aşaması. Birleşip yolk sac olacaklar inşallah 😍🧿🙏
IMG_5642.jpeg

Var mı sence benimkinde 🥹

Canın en son cuma kanadım. İki kez olmuş oldu. Çok şükür şimdilik iyiyim. Bol bol yatıyorum kuzum 🙏❤ hiç iş yapmıyorum.
Kaçıncı haftada geldi? Benim bugün ilk defa azıcık hafif karın ağrısıyla birlikte kanama değilde kahverengi akıntı geldi peçetemi doldurdu şu an devamı gelmiyor ama karnım hafif ağrıyor koyu kırmızı bir renkte görmüştüm yedinci haftamdayım (6+5) senin nasıl oldu?

Bu kahverengi lekeler benimde hiç bitmiyor, 1 gün geliyor 1 gün yok, sonra tekrar geliyor. 1 kez de kırmızı oldu peçetede gördüm çok değil ama kırmızıydı 😞😞😞aspirini kestim , inşallah herşey yolundadır. Çok yaşayan var ama yüreğimiz ağzımızda bekliyoruz

Bu kahverengi lekeler benimde hiç bitmiyor, 1 gün geliyor 1 gün yok, sonra tekrar geliyor. 1 kez de kırmızı oldu peçetede gördüm çok değil ama kırmızıydı 😞😞😞aspirini kestim , inşallah herşey yolundadır. Çok yaşayan var ama yüreğimiz ağzımızda bekliyoruz
Sizdemi nisan ayında transfer oldunuz? İnşallah rabbim cocuklarımızı sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin..🤲

Evet 5 Nisan transferim. Kalp atışını duydum geçen hafta cuma, ondan önce keseyi görmüştüm. O arada da lekelenme oldu, ve bebişim büyümüştü gayet ama her leke geldiğinde dünya başıma yıkılıyor. inşallah güzel devam ediyodur, beklemekten başka bişey gelmiyor elimizden

Evet 5 Nisan transferim. Kalp atışını duydum geçen hafta cuma, ondan önce keseyi görmüştüm. O arada da lekelenme oldu, ve bebişim büyümüştü gayet ama her leke geldiğinde dünya başıma yıkılıyor. inşallah güzel devam ediyodur, beklemekten başka bişey gelmiyor elimizden
Doktor nededi peki, bende herşey yolunda gözüküyor sende içime öyle doğdu. Ben ilk defa gidicem doktora kalp atışını inşallah duyarım.

Canım yarın görücem allahın izniyle bugün ilk defa kahverengi akıntı geldi inşallah kötü birşey değildir.. sen gördünmü pozitifi?
Ay hadi bize de haber ver canım 🙏🧿 sağlıkla görürsün inşallah bebişini. Ben kalp atışını duydum geçen cuma çok şükür. Bu cuma tekrar kontrole gideceğiz.
Kaçıncı haftada geldi? Benim bugün ilk defa azıcık hafif karın ağrısıyla birlikte kanama değilde kahverengi akıntı geldi peçetemi doldurdu şu an devamı gelmiyor ama karnım hafif ağrıyor koyu kırmızı bir renkte görmüştüm yedinci haftamdayım (6+5) senin nasıl oldu?
Canım benim 5 ve 6. Haftalarda geldi. Dört gün arayla kanadı. Aspirin kesti Doktor'um. Rapor verdi dinleniyorum. Normal dediler. Kanama alanı görmedi.

Ay hadi bize de haber ver canım 🙏🧿 sağlıkla görürsün inşallah bebişini. Ben kalp atışını duydum geçen cuma çok şükür. Bu cuma tekrar kontrole gideceğiz.

Canım benim 5 ve 6. Haftalarda geldi. Dört gün arayla kanadı. Aspirin kesti Doktor'um. Rapor verdi dinleniyorum. Normal dediler. Kanama alanı görmedi.
Bildigin kan mıydı açık renkte ve ağrın varmıydı adet olcakmışsın gibi? Şuan kaçıncı haftadasın peki ? İnşallah benimki de durur yada birdaha gelmez, bebeğimin kalp Atışını yarın duymayı nasip etsin Allahım, ve sağlıklı olduğunu duymayı

Bildigin kan mıydı açık renkte ve ağrın varmıydı adet olcakmışsın gibi? Şuan kaçıncı haftadasın peki ? İnşallah benimki de durur yada birdaha gelmez, bebeğimin kalp Atışını yarın duymayı nasip etsin Allahım, ve sağlıklı olduğunu duymayı
Evet canım kırmızı kandı. Hiç Ağrım yoktu. Şuan 6yı bitirip 7ye giriyorum sanırım. Ben 6+ kaç olduğumu bilmiyorum. Doktor'um o kadar ayrıntılı söylemiyor. Uygulamada bugün tam 7 hafta görünüyor. Merak etme öyle minnak lekelenmeler sorun olmayacaktır. Zaten Doktor'un da söylemiş.

Hemde nasıl belim , kasıklarım bugün mide bulantım oldu fenaca sabah yataktan kalkarken belimi zor topluyorum :halay:
Yaa mide bulantılarına ben de başta çok seviniyordum. Bebeğim benimle ne güzel diye ama artık baya baya zorluyor. Buna şükür, hiç isyanım yok 🙏 ama biraz azalırsa da hiç hayır demem 😅

X