💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Benim ki donasyon oldu canım 3 .deneme yaptım bu 4 .denemem olucak ilk denemem tuttu fakat boş gelebelik oldu 2 gebelik tutmadı 3.İkiz oldu 5 ayımda erken doğumla Kaybettim inşallah bu sefer nasip olur tek transfer olucak rabbim nasip eder inşallah kucagimiza almayı ♥️
Neden donasyon yaptınız ve nerde yaptınız lütfen bilgi verir misiniz 🙏

Neden donasyon yaptınız ve nerde yaptınız lütfen bilgi verir misiniz 🙏
Yumurtalıklarım küçük olduğu için yok denecek kadar küçük olduğu için hem tüp bebek hemde normal yolla hamile kalamiyorum mevcuruyetten başka çarem yok doktorun tek önerisi de bu ilaçlarla adet olabiliyorum ancak 15 yaşımdan beri Ben Kıbrıs'ta Üniversite Hastanesinde yaptırıyorum canım bu 4 denemem olucak

Kızlar moralim biraz bozuldu bana yardımcı olur musunuz? Pazartesi transferin yani 7.günü kan verdim 110,31 çıktı yani cumartesi verdiğim kan değerine göre 4 kat artmıştı. Bugün transferin 10.günü değerim 316,49 bana düşük geldi biraz sizin fikriniz nedir 😔

Kızlar moralim biraz bozuldu bana yardımcı olur musunuz? Pazartesi transferin yani 7.günü kan verdim 110,31 çıktı yani cumartesi verdiğim kan değerine göre 4 kat artmıştı. Bugün transferin 10.günü değerim 316,49 bana düşük geldi biraz sizin fikriniz nedir 😔
Yok artış gayet ıyı merak etmeyin

Düşük değil kuşum sıkma canını , gayet normal bir değer. Büyüyor bebişin 🌸

X