2024 tüp bebek yaptıracaklar toplanalım burda

Hayır yok. Temmuzda ilk yaptığımızda 3 tane toplanmıştı. Ucude dollenmisti. Verdiğim paraya mi yanayım. Emeğe mi yanayım. Hangisine yanayım bilemedim. 😔
Üzülme demek yersiz olacak ama Allah büyüktür Allah yardımcımız olsn hepimiz farklı imtihanlardan geçiyoruz 😔🤲

Hayır yok. Temmuzda ilk yaptığımızda 3 tane toplanmıştı. Ucude dollenmisti. Verdiğim paraya mi yanayım. Emeğe mi yanayım. Hangisine yanayım bilemedim. 😔
Bende polikistik var 16 yumurtadan 12 olgun yumurta çıktı ondan da 2 embriyo oluşmuştu

Malesaf canım. O tek yumurta da bozuk çıkmış. Gv yumurta deniyomus onlara. Neden böyle oldu anlamadım gitti. 🤔
Vardır bundada bir hayır inşallah birdahaki denemende bol yumurtan olur ve hepsi döllenir sağlıklı güzel embriyoların olur. Hepimiz farklı imtihanlardan geçiyoruz işte sabır bol dua inşallah hamile haberinide alırız buradan❤️ Bende opu sonrası 10. Günümde bugün regl oldum şaşkınım şuan 10 gün erken oldum bu durumu yaşayan varmı aramızda

Vardır bundada bir hayır inşallah birdahaki denemende bol yumurtan olur ve hepsi döllenir sağlıklı güzel embriyoların olur. Hepimiz farklı imtihanlardan geçiyoruz işte sabır bol dua inşallah hamile haberinide alırız buradan❤️ Bende opu sonrası 10. Günümde bugün regl oldum şaşkınım şuan 10 gün erken oldum bu durumu yaşayan varmı aramızda
Evet benimde opu sonrası 5. gün adet olmuştum

Evet benimde opu sonrası 5. gün adet olmuştum
Benimde şuan 10. Günüm ama dr um transfer için adet olunca geleceksin demişti aklım karıştı bu adetmi acaba diğer grupları okudum azönce 2. Adette yapılıyormuş transfer bu adet sayılmıyormuş gibi yorumlar okudum yarın görüşeceğim bakalım ne olacak

Benimde şuan 10. Günüm ama dr um transfer için adet olunca geleceksin demişti aklım karıştı bu adetmi acaba diğer grupları okudum azönce 2. Adette yapılıyormuş transfer bu adet sayılmıyormuş gibi yorumlar okudum yarın görüşeceğim bakalım ne olacak
Benim donduruldu 2.adette transfer oldm

Sizin taze transfer mi olacak

Yok benimde 31.01.2024 çarşamba günü donduruldu ama dr um adet olunca gel bakacağız dedi 2. Adet falan demedi. Dondurulmuş transfer olacak
Yumurta toplamadan sonraki adeti saymıyorlar diye biliyorum.. ama benim durumum farklıydı geçici menepoz iğnesi vuruldum adet olmadan transfer olmuştum

X