2024 tüp bebek yaptıracaklar toplanalım burda

Kızlar ne yaptınız hamile kalan varmı bayağı olmuş ben yarın transfere gidiyorum inşallah olur

Kızlar konuyu açtım ama baya bi zamandan beri yazamadım bu gün başladım çok şükür tüp bebeğe inşallah herşey olumlu gider şu mübarek aylarda lütfen dua edelim birbirimize Allahım kimsenin kucagını boş bırakmasın
Hangi doktora gittiniz tüp bebek için

Kızlar yumurta toplama acıyormu anesteziden sonra nasıl olunuyor ben samsunda fakültede yaptırıyorum

Transfer acıtıyormu nasıl oluyor alttan muayne
Yok canım hiç acımıyor rahim ağzına birşey takıyorlar sonra uzun bir şey sokuyor ince ve embriyoyu bırakıyor ve ultrasondan izliyorsun zaten 5 dk bir işlem korkulacak hiç birşey yok sadece sıkışık olman biraz zor oluyor

Yok canım hiç acımıyor rahim ağzına birşey takıyorlar sonra uzun bir şey sokuyor ince ve embriyoyu bırakıyor ve ultrasondan izliyorsun zaten 5 dk bir işlem korkulacak hiç birşey yok sadece sıkışık olman biraz zor oluyor
Anladım canım ilk olucak biraz heyecanlıyım rapor hemen çıkıyor mu peki bilgin var mı

Bende transfer olmayı bekliyorum daha önce aşılama yaptırdım o da böyleydi

X