Aşılama Aşılama yaptıranlar!!!!!!

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Hmm yaninda H Harfi falan varmiydi? Belkide sonradan yukselir çünkü bazi bayanlarin gunu gectiginde yuksek cikmis en dogru sonuc haftaya olacak sanırım
H ne anlama geliyor?
Ayrıca halen ağrılarım geçmedi
belim özellikle sol taraf hiç geçmedi
yumurtalıklarımın ağrıdığını hissediyorum
bazen adet ağrılarına benzetiyorum

H ne anlama geliyor?
Ayrıca halen ağrılarım geçmedi
belim özellikle sol taraf hiç geçmedi
yumurtalıklarımın ağrıdığını hissediyorum
bazen adet ağrılarına benzetiyorum
H, hight yuksek anlaminda yazması lazım, kimilerinin agrimis belirtiler hamile oldugunu gostermis kimileri de agrimis ama hastalanmis gercekten bende anlamadim, bugun idrardan baktim bende cok acik renkte cizgiyi gördüm ama catlatma ignesi etkisi olabilir umitlenmek istemiyorum

H, hight yuksek anlaminda yazması lazım, kimilerinin agrimis belirtiler hamile oldugunu gostermis kimileri de agrimis ama hastalanmis gercekten bende anlamadim, bugun idrardan baktim bende cok acik renkte cizgiyi gördüm ama catlatma ignesi etkisi olabilir umitlenmek istemiyorum
İnşallah mus mutlu haberini alırsın canım

Kızlar aşılamanın 11.gunundeyim ilk günden beri ağrılarım bitmadi

3 gün önce ki kan testim 0.987 cıktı bugün verdim 2 cıktı ayrıca kahverengi leke geldi ne anlamaliyimm

Kızlar aşılamanın 11.gunundeyim ilk günden beri ağrılarım bitmadi

3 gün önce ki kan testim 0.987 cıktı bugün verdim 2 cıktı ayrıca kahverengi leke geldi ne anlamaliyimm
Farklı hastanelerde mi yaptırmıştın normalde 2 deger de negatif ama hastane farkından boyle çıkmış olabilir bilemiyorum tabii

Cnm yumurta toplama islemi zor mu?
Hiç bir zorluğu yok tabi anesteziyle oldu hisssetmedim ama sonrasında çok şükür bi sıkıntı ağrı sızı olmadı , sadece iğne ve ilaçlar takip süreci var o da 3 haftanı alan bir şey onun dışında aşılamadan farkı yok , maddi olarak iyiysen en doğrusu bu .

Hiç bir zorluğu yok tabi anesteziyle oldu hisssetmedim ama sonrasında çok şükür bi sıkıntı ağrı sızı olmadı , sadece iğne ve ilaçlar takip süreci var o da 3 haftanı alan bir şey onun dışında aşılamadan farkı yok , maddi olarak iyiysen en doğrusu bu .
Asilama yaptırirken görüyorum bazen yumurta toplamadan çıkanları baygin ayilamamis zor yuruyo gibi ondan korktum acikcasi neyse simdilik 1 hakkimiz daha var asilama icin umarim bebesin tutunur cnm

Merhaba görür müsünüz bilmiyorum ama bende ağrım var sizin aşılamanız tuttu mu ağrınız neden oluyormuş
Merhaba, maalesef benimki negatif oldu. Sanırım bu ağrı içeriye verilen basınçtan dolayı oluyor. Benimki iki gün içinde geçmişti. Umarım sizinki güzel sonuçlanır🙏🏼

X