Aşılama Aşılama yaptıranlar!!!!!!

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Yok canım benim 2.5 senelik evliyim 2 aşılama yaptım tutmadı. Sonra tüp için para biriktiriyorduk ve hamile olduğumu öğrendik
Senin adına çok sevindim😊 ben yurt disinda yasıyorum o yüzden aşılamayı pek anlayamadım aşılama dediğin neydi ? Rica etsem yazabilirmisin ben 2 kere tup bebek denedim malesef ikisinde daha başından tedaviyi birakmak zorunda kaldık ilkinde yumurtalar oluştu ama malesef hepsi boş çıktı 2 ci tedavide 2 yumurta oluştu malesef onlarda boş cikti kısmetse üçüncüyü deniycem ama pekte umudum yok aslında

ben yaptırdım ve tutmadı şimdi tüp bebek ilk denemem hamile kaldım. Allah herkese nasip etsin.

istanbulda yaşayanlara çakmak erdem hastanesi aşılama bölümünü tavsiye etmiyorum bilginize
Çakmak erdem Hastanesi'nde bende aşılama yaptırmayı planlıyordum 3yıldır sebebsiz çocugumuz olmuyor tüp bebekten önce aşılamayı denemek istiyordum ama sizin erdemi tavsiye etmeme sebebinizi öğrenebilirmiyim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Selam kızlar ilk öncelikle hayırlı haberlerinizi rabbimden diliyorum yorumları okuyunca yazayim dedim.6 yillik evliyim 5 sene içerisnde arayla 3 kez rahim perdesi (cift rahim)ameliyatı oldum aradan zaman geçti bu temmuzda bende bartolin kisti çıktı kendiliğinden patladi o süre içinde tedavide görüyordum tüp bebek merkezinde nasıl etcem nasıl yapcam diye kara kara düşünüyordum ama sonunda kendiliğinden patladı kistim(rabbim kimsenin başına vermesin) antibiyotiklerle derken geçti kist icin farkli doktor ilgileniyordu.Sonra tüp bebek merkezindeki doktorum gebelik icin femara verdi ardindan catlatma ignesinden sonra ilk asilamayi oldum bugün 4.günüm heyecan hüzün çok karmaşık duygular içindeyim beklemedeyim bakalım 2 hafta sonra belli olcak.mevlam neylerse güzel eylermiş rabbim evlat isteyen herkesin kucağını bos bırakmasın allah yar ve yardımcımız olsun
🤲

Aşılama süreci nasıl acılı islemlermi süreç nasıl ilerliyor aşılama dedikleri nedir ne yapiyorlar açıklayabilen olursa çok sevinirim🙏

Aşılama süreci nasıl acılı islemlermi süreç nasıl ilerliyor aşılama dedikleri nedir ne yapiyorlar açıklayabilen olursa çok sevinirim🙏
Aşılama, erkeğin sperm hücrelerinin alınarak kadının rahminin içine bırakılmasıdır. Aşılama işlemi esnasında, erkekten alınan spermler gelişmiş enjektör iğneler yardımı ile rahim içine bırakılır.acili bir işlem değil korkulcak birşey yok

Selam kızlar ilk öncelikle hayırlı haberlerinizi rabbimden diliyorum yorumları okuyunca yazayim dedim.6 yillik evliyim 5 sene içerisnde arayla 3 kez rahim perdesi (cift rahim)ameliyatı oldum aradan zaman geçti bu temmuzda bende bartolin kisti çıktı kendiliğinden patladi o süre içinde tedavide görüyordum tüp bebek merkezinde nasıl etcem nasıl yapcam diye kara kara düşünüyordum ama sonunda kendiliğinden patladı kistim(rabbim kimsenin başına vermesin) antibiyotiklerle derken geçti kist icin farkli doktor ilgileniyordu.Sonra tüp bebek merkezindeki doktorum gebelik icin femara verdi ardindan catlatma ignesinden sonra ilk asilamayi oldum bugün 4.günüm heyecan hüzün çok karmaşık duygular içindeyim beklemedeyim bakalım 2 hafta sonra belli olcak.mevlam neylerse güzel eylermiş rabbim evlat isteyen herkesin kucağını bos bırakmasın allah yar ve yardımcımız olsun
🤲
Bartolin nasil patladı acaba

Hamile kaldın mı canım yorumlarınızı okuyorum da merak ettim yazdım ben de aşılama düşünüyorum hazirandan beri gebe kalamadım tekrar

Bende 3 yumurta vardi solda cikolata kisti var ordaki 7 mmdi daha sonra onu hiç olcmedi sanirim buyumuyodu istedigi şekilde sagda 2 tane 17mm ve 18 mm di en son olctügunde ondan bir gun sonra catlatma oldum bir gun sonrada aşılama oldu
Bende de cıkolata kisti var asılama oldum sizin tuttu mu acaba

Hangi değerlerle hangi tedaviyi gördünüz cevaplarmısiniz yaş kaç bu arada
Valla benim değerlerim de bi sorun yoktu aslında ama amh biraz düşüktü sanırım kistimden dolayı 0.99 gibi bı seydi 1 e yakındı yani tam hatırlamıyorum ama yumurtlamam oluyodu her ay bi kez tedavi gördüm onda da aşılama olmuştum 28 yaşındaydım hamile kaldığımda

Allah bağışlasın inşallah peki aşılamadan sonra ne gibi belirtiler oldu.Ben de 29 unda yaptırdım ara ara sancılar giriyor.Kasıkta ateş varı yanmalar dudak kurumları oluyor.İnşallah bizlerde bir bedende iki kalp üç kalp olma mutluluğuna ulaşırız.

X