Balayında dayak yedim

Dışarı çıkacaktık hazırlanıyordum benim telefonumu alıp aile wp grubuna girdi ilk dediği şey annen car car konuşmuş oldu sesimi çıkarmadım. ben annemlere gezdiğim yerden fotoğraf vs atmıştım o sırada başka şeyler konuşmuşlar bana yanıt vermemişler o da niye atıyorsun ki ban seni si...lememişler falan demeye başladı ben de benim ailemle olan iletişime karışma. Öyle bile olsa seni ilgilendirmez dedim ki gayet sakince makyaj yapıyorum yapmaya devam ettim bu kendince bir şeyler demeye devam etti. Ben de tekrardan benim annem beni umursamıyor değil bizim öyle bir ilişkimiz yok senin annen seni umursamıyor diye benim de si..klenmediğimi düşünme dedim ve hazırlanmaya devam ettim (çünkü annesi yurtdışına gittiğimizden beri bir kez olsun varsınız mı diye sormadı, oğlu defalarca kez aradı telefonu açmadı) sonra bir şeyler söyledi ama tam hatıralayamıyorum. bu onun zoruna gitti beni tartaklamaya başladı kolumu ters falan çevirdi 3 4 kez tokat attı ben de küfür ettim o sırada duvara yumruk atıp elini kırmış ben vurduğunu fark etmedim ondan sonra sen misin benim anneme küfür eden diye bir tur daha dövdü (boğaz sıkmak, kafa atmak, duvara fırlatmak)
Off bu adamın nesini özleyeceksiniz Allah aşkına, bu adam sizi hiç sevmiyormuş ki, seven insan kıyamaz, neler yapmış bu nedir

Sizin durum “Acıma acınacak hale gelirsin” olmuş. Siz hasta diye acımışsınız ama sonunda mağdur siz olmuşsunuz. Bende eski sevgilim tarafından darp edilmiştim. Benimkinin boyutu biraz büyüktü. Saçlarım öbek öbek elinde kaldı. Ben korkudan büyük abdestimi altıma yaptım. Bende ondan şikayetçi olmadım. Şikayetçi olursam bana kinlenirdi. Ben biran önce canımı kurtarmaya baktım. Şiddetin bahanesi ve telafisi yok. Bir kez olduysa muhakkak yeniden tekrar eder.
Sizde inşAllah tez vakitte kurtulursunuz bu adamdan.
Peşinizi rahat bıraktı mı 🥹

Hem de sular seller gibi para akıttı. Hiç düşünmedi sürekli tembihledi canın ne çekiyorsa iste diye sürekli alışveriş yaptırdı. Nankörmüşüm zaten ben yurtdışına çıkarmış ama ona küfür etmişim 3 gün çenemi tutamamışım😉şaka değil bu arada tüküreyim onun yurtdışı seyahatine bazı kadınlar kadınların yüz karası
Sen bence yine barışırsın. Onca yıl sabredip şimdi evlendikten bir, iki hafta sonra boşamazsın gibime geliyor.

Ruh hastası sensin öncelikle 8 artı 1.5 sene bi süreçte sürekli kavga sonuç 1 hafta içerisinde ben boşanmak istiyorum küfür kıyamet bileziklerimi versin hayat kurmak istiyorum vs vs evlenmeseydin hadi evlendin adamın ne mal olduğu belli bileziklerini neden annene değilde kvye verdin çok çok büyük hata bu öfken bile bundan. Burda onca konu açılıyor şurda sana vah vah eden kadınların kaç tanesi balayında y.dışına gitti acaba? zavallı olanlar kim biliyor musun ben seni yollayayım diyen tipler mesele cebinden para çıkarmak değil o ruha sahip bir koca bulmak. Burada bazı kadınların kocası eşini evin dışına bile çıkarmıyor masraf olur diye. Sen bu adamda bişey bulmuş evlenmişsin ama basit tavırlarında batırmışsın. Baksana ağız akıtmak vs nedir ya gerçekten işin zor senin bundan sonraki ilişkinlerinde biraz makul ve kibar ol.
Ay hala yurtdışı diyo. Çok gözünüz kaldıysa adam boşa düşecek bekleyin bu sefer sizi götürsün, inşallah makul ve kibar olmak dayaktan kurtarır sizi. Bi siz biliyorsunuz, millet hep beceriksiz, saçma sapan davranıp kendini dövdürüyor.🥴

Ruh hastası sensin öncelikle 8 artı 1.5 sene bi süreçte sürekli kavga sonuç 1 hafta içerisinde ben boşanmak istiyorum küfür kıyamet bileziklerimi versin hayat kurmak istiyorum vs vs evlenmeseydin hadi evlendin adamın ne mal olduğu belli bileziklerini neden annene değilde kvye verdin çok çok büyük hata bu öfken bile bundan. Burda onca konu açılıyor şurda sana vah vah eden kadınların kaç tanesi balayında y.dışına gitti acaba? zavallı olanlar kim biliyor musun ben seni yollayayım diyen tipler mesele cebinden para çıkarmak değil o ruha sahip bir koca bulmak. Burada bazı kadınların kocası eşini evin dışına bile çıkarmıyor masraf olur diye. Sen bu adamda bişey bulmuş evlenmişsin ama basit tavırlarında batırmışsın. Baksana ağız akıtmak vs nedir ya gerçekten işin zor senin bundan sonraki ilişkinlerinde biraz makul ve kibar ol.
Baba sen misin?

Yurtdisina balayina gidemediniz diye mi dellendiniz bu kadar?

Canınızı seviyorsanız bu adamdan uzak duracaksınız. Ben evlenmeden önce birbirlerini çok iyi tanımayan çiftlerin balayında ya da ilk zamanlarında tartıştıklarına şahit oldum ama böylesini ilk kez duydum. Konunuzu okurken resmen kanım dondu bazen upuzunnn yıllar sevgili olmak da yetmez evlilik kumar gibi maalesef. Youtuber Merve Veziroğlu'nu biliyor musunuz? Kadının eski eşini alttan alması bile fayda etmedi kadına eninde sonunda kıymaya çalıştı ama Allah'a şükür kadın kurtuldu.

Nereden nasıl başlasam bilmiyorum ama ne kadar ilişkimi güzellesem de kötülesem de gerçeği değiştiremeyeceğim. Toplam 8 yıllık birlikteliğimiz vardı bunun 1.5 senesi nişanlılık 1 haftalık evlilik...
1.5 sene önce nişanlıyken evlilik testleri esnasında amansız bir hastalığa yakalandığını öğrendik hayatı resmen pamuk ipliğine bağlıydı mucizelere tutunduk bu sürede de kavgalarımız vardı ama o kadar çok seviyordum ki onun için sabrederim her şeyin üstesinden geliriz sandım. Son 1 yıldır inanılmaz öfkeliydi sürekli psikolojik şiddete maruz kaldım tedavisi için kullandığı ilaçların yan etkisi, evlilik stresi diye diye çok sevdiğim için ve sevildiğimden bir şekilde ite kaka idare ettik nikah masasına oturduk. Aylarca psikolojik destek alması için yalvardım çünkü süreci o da yönetemiyordu ama destek almayı kabul etmedi sen şöyle yapmasan böyle demesen ben zaten sinirlenmem diyerek beni manipüle etmiş.
Balayı için Türkiyeden 15 saat uzaklıktaki bir ülkeyi seçmiştik havalimanında bile başka bir adamla kavga edince bizim için zehir gibi bir tatil zaten başlamıştı. Günlerimiz tartışma ile geçti 2 gezdik 3 kavga ettik. Evliliğimizin 5.Gününde kendi çıkarttığı tartışmada beni hırpalayınca küfür ettim küfürden sonra iyice delirdi beni öldürürcesine boğazımı sıktı "annemden özür dileyeceksin diye öfke saçtı" sonrasında ise kendi elleriyle aileme bu kıza ya terbiye verin ya da ben burda öldürürüm diye ses kaydı atınca kıyamet hepten koptu. Tartışma esnasında duvara vurup elini kırmış. Havalimanında giderken bile kırık elimle bana şefkat göstereceğine hala laf söylüyorsun küfür ediyorsun diye bile manipülasyonuna maruz kaldım, boğazımı sıkarken tırnakladığım için kendi fotoğraflarını boy boy herkese attı öyle bir rezil... Zaten hatasını da kabul etmiyordu
Ben apar topar türkiyeye ailemin yanına döndüm. Maymun artık gözünü açtı evet çok seviyorum lanet olsun ki hala ona karşı merhamet duygum var ama sondu, ben dünyanın en kötü şeyini bile yapsam beni balayı otelimizde dövmemeliydi ben çok çabaladım çok çaba sarf ettim çok alttan aldım ama bana karşılığı koca bir hiçti. Benim onu sevdiğim kadar o beni sevmedi belli ki.
Kendisi türkiyeye dönmedi bugün yarın döner sanırım. İletişimimiz hiç yok yurtdışına giderken altınları annesine bıraktık. Boşanmak istiyorum ödü kopuyor nafaka alırım diye zaten kavgadan 2 saat sonra avukata mesaj atıp haklarımı öğrenmek istiyorum demişti...
Hiçbir şey istemiyorum kendisinden altınları versinler evdeki eşyalarımı alayım defolsun hayatımdan. Altınlara da tenezzül etmezdim ama hayatımı yeniden kurmak zorundayım. Gudubet Kaynana sorun çıkaracak gibi ama önce amcalarım şahıs ile konuşacak işler yokuşa sürülsün istemiyorsa kabul edecek mecbur. O taraftan kimse bizi aramadı annem en son ben burada bu haldeysem onlarda sinir olsun diyerek annesi olacak varlığı aradı "ben oğlumu size hakaret etsin, küfür etsin diye vermedim benim oğlumu yem edemezsiniz diye çemkirmeye başladı annem eşimin attığı ses kaydıyla tehdit edince çenesini kapattı anlayacağınız dayağı bana reva gördüler"
Sizden ricam bana güç vermeniz çünkü utanarak söylüyorum ki çok zorlanıyorum. Bundan sonra hayatıma nasıl devam edeceğim bilmiyorum kolum kanadım kırık. Beni düzeleceğim, doktora gideceğim diye kandırır diye korkuyorum Hiç kimsesiz kalmış gibiyim lütfen bana güç verin. Geçecek, yokluğuna alışacağım değil mi?
Bende kanser hastasiyim eger amansiz hastalik dediginiz buysa.Ben kanser olacagimi bilseydim acik konusayim asla ve asla evlenmezdim. Gunah degilmi esime ? Bu insan musvettesi bile bile hem sizin basinizi yakmis hem hasta hem deli. Herkes kendi delisine kendi baksin. Atin annesinin ustune annesi baksin. Kimsede beni yadirgamasin. Duzgun insan olsa herkes bakar. Hem hasta hem kahri cekilmiyor. Ben bile hastanelere biryere giderken ne anama babama ne esime kulfet olmayayim diye kadin basima bazen ağrılarımla kendi basima gdip geliyorum. Herkese ölüm var ama bana daha yakin kimseyi uzmeyeyim kalp kirmayayim diye kalan hayatimi uzmeden geciriyorum. Biraz da insanlar ölümün var oldugunu bilecek. Kesinlikle bosayin ama ses kaydi dursun. Bu adam boyle devam edecek. Lutfen kesinlikle elinizdeki kozlari saklayin bunlar anne ogul ugrasir

ay ne kadar saçma bir yorum yurtdışına balayına giden zengin mi oluyor bu bir lütuf mu? biz de yurtdışı düşünüyoruz çünkü trden daha ucuza geliyor😂 sizin gibiler aynı olay başına gelmeden anlayamaz, empatiden haberiniz yok👎

konu sahibi dava açmamış belki bir umut düzelir diye çabalar peşinde koşar diye mi acaba? Cünkğ böyle bir olayda Türkiye’ye ayak basar basmaz avukata vekalet verirdik bir çoğumuz

İki kocamla da balayında yurt dışına gittik hakkını yemişim kardeş helal et 😁

Nereden nasıl başlasam bilmiyorum ama ne kadar ilişkimi güzellesem de kötülesem de gerçeği değiştiremeyeceğim. Toplam 8 yıllık birlikteliğimiz vardı bunun 1.5 senesi nişanlılık 1 haftalık evlilik...
1.5 sene önce nişanlıyken evlilik testleri esnasında amansız bir hastalığa yakalandığını öğrendik hayatı resmen pamuk ipliğine bağlıydı mucizelere tutunduk bu sürede de kavgalarımız vardı ama o kadar çok seviyordum ki onun için sabrederim her şeyin üstesinden geliriz sandım. Son 1 yıldır inanılmaz öfkeliydi sürekli psikolojik şiddete maruz kaldım tedavisi için kullandığı ilaçların yan etkisi, evlilik stresi diye diye çok sevdiğim için ve sevildiğimden bir şekilde ite kaka idare ettik nikah masasına oturduk. Aylarca psikolojik destek alması için yalvardım çünkü süreci o da yönetemiyordu ama destek almayı kabul etmedi sen şöyle yapmasan böyle demesen ben zaten sinirlenmem diyerek beni manipüle etmiş.
Balayı için Türkiyeden 15 saat uzaklıktaki bir ülkeyi seçmiştik havalimanında bile başka bir adamla kavga edince bizim için zehir gibi bir tatil zaten başlamıştı. Günlerimiz tartışma ile geçti 2 gezdik 3 kavga ettik. Evliliğimizin 5.Gününde kendi çıkarttığı tartışmada beni hırpalayınca küfür ettim küfürden sonra iyice delirdi beni öldürürcesine boğazımı sıktı "annemden özür dileyeceksin diye öfke saçtı" sonrasında ise kendi elleriyle aileme bu kıza ya terbiye verin ya da ben burda öldürürüm diye ses kaydı atınca kıyamet hepten koptu. Tartışma esnasında duvara vurup elini kırmış. Havalimanında giderken bile kırık elimle bana şefkat göstereceğine hala laf söylüyorsun küfür ediyorsun diye bile manipülasyonuna maruz kaldım, boğazımı sıkarken tırnakladığım için kendi fotoğraflarını boy boy herkese attı öyle bir rezil... Zaten hatasını da kabul etmiyordu
Ben apar topar türkiyeye ailemin yanına döndüm. Maymun artık gözünü açtı evet çok seviyorum lanet olsun ki hala ona karşı merhamet duygum var ama sondu, ben dünyanın en kötü şeyini bile yapsam beni balayı otelimizde dövmemeliydi ben çok çabaladım çok çaba sarf ettim çok alttan aldım ama bana karşılığı koca bir hiçti. Benim onu sevdiğim kadar o beni sevmedi belli ki.
Kendisi türkiyeye dönmedi bugün yarın döner sanırım. İletişimimiz hiç yok yurtdışına giderken altınları annesine bıraktık. Boşanmak istiyorum ödü kopuyor nafaka alırım diye zaten kavgadan 2 saat sonra avukata mesaj atıp haklarımı öğrenmek istiyorum demişti...
Hiçbir şey istemiyorum kendisinden altınları versinler evdeki eşyalarımı alayım defolsun hayatımdan. Altınlara da tenezzül etmezdim ama hayatımı yeniden kurmak zorundayım. Gudubet Kaynana sorun çıkaracak gibi ama önce amcalarım şahıs ile konuşacak işler yokuşa sürülsün istemiyorsa kabul edecek mecbur. O taraftan kimse bizi aramadı annem en son ben burada bu haldeysem onlarda sinir olsun diyerek annesi olacak varlığı aradı "ben oğlumu size hakaret etsin, küfür etsin diye vermedim benim oğlumu yem edemezsiniz diye çemkirmeye başladı annem eşimin attığı ses kaydıyla tehdit edince çenesini kapattı anlayacağınız dayağı bana reva gördüler"
Sizden ricam bana güç vermeniz çünkü utanarak söylüyorum ki çok zorlanıyorum. Bundan sonra hayatıma nasıl devam edeceğim bilmiyorum kolum kanadım kırık. Beni düzeleceğim, doktora gideceğim diye kandırır diye korkuyorum Hiç kimsesiz kalmış gibiyim lütfen bana güç verin. Geçecek, yokluğuna alışacağım değil mi?
Darp raporu aldın değil mi

8 yılda hiç şiddeti olmadi , koluna vurmadı, itmedi kakmadi da nikahına alır almaz balayında mi icindeki ayı çıktı?
Çok ilginç geliyor bana bu hikâyeler :KK43:
Ama çok uzuldum, kimse bunu hak etmez. İnşallah tüm haklarını alır öyle boşanırsin

X