Bıngıldağına iğne saplayıp bebek öldürmek.

doktorcum_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2013
171
6
ay ben bunu duydum beynim sarsıldı

bizim burda bi köyde iki kuma varmış birinin çocugu olmuyo diğerininde çocugu en gec 40 gun içinde ölüyomuş.
sonra bilmiyorum artık görmüşler mi naapmışlar, meger cocugu olmayan kadın bebişin bıngıldağına iğne saplıyomuş.

ensem uyustu anlatırken bile ne caniler var. yahu kıskanclık insanın gözünü bu kadar döndüre bilir mi?

internette okumustum bazı bakıcılar bebişlerin bıngıldagına hafif hafif iğne batırıyolarmış cocuklar aksama kadar bayılıp gidiyomuş.
bitanesi böyle cocugu sakat bırakmıs tabi sakat cocuga bakıyo diye daha kıymetli bakıcı hanım. sonra anneannesi süphelenince bi film cektirmiş cocugun tepesi delik delik..

yani ne diyim ki bunlarda etten seytan olsa gerek.

ablamda 9 aylık yeğenime bakıcısı hırpalarken komsuları haber veridde koşa koşa eve gitmiş. artrık ne kadar bagırdıysa komsular numarasınıda bilmiyo ta işyerine gelmişler.
hastaymış kusmus allah senin belanı versin diye silkeliyomus meleğimi bi yandanda agzını kapatıyomus iniltiler duymuslar:KK43:..
sonra biz baktık görseniz sesli gülsek aglıyodu bagırdıgımızı sanıp. ilaç veriyomus herhalde aksama kadar uyusun diye.. ablam psikologlara götürdü hep boş boş bakıyodu

çalışan anne olmak zor, çoook zor :KK31:

Son düzenleme:
ya bende bu hafta sonu bakıcıya başlıcaz..nasıl içim sızlıyor anlatamam.hele birde bunu okudumya nasıl kötü oldum anlatamam..ya allahın sabilarına bu işgence ne yaaaa...vaala işten ayrılıp oğluma bakmayı bile düşünüyorum ama çok yüklü bir ev kredisi ödüyoruz...işten çıktığım an çok zorlanırız...oğluma bu güne kadar annem baktı...memlekette ama şimdi getircem..........offffffffff içim kötü oldu ya

bizim burda bi köyde iki kuma varmış birinin çocugu olmuyo diğerininde çocugu en gec 40 gun içinde ölüyomuş.
sonra bilmiyorum artık görmüşler mi naapmışlar, meger cocugu olmayan kadın bebişin bıngıldağına iğne saplıyomuş.

ensem uyustu anlatırken bile ne caniler var. yahu kıskanclık insanın gözünü bu kadar döndüre bilir mi?

internette okumustum bazı bakıcılar bebişlerin bıngıldagına hafif hafif iğne batırıyolarmış cocuklar aksama kadar bayılıp gidiyomuş.
bitanesi böyle cocugu sakat bırakmıs tabi sakat cocuga bakıyo diye daha kıymetli bakıcı hanım. sonra anneannesi süphelenince bi film cektirmiş cocugun tepesi delik delik..

ablamda 9 aylık yeğenime bakıcısı hırpalarken komsuları haber veridde koşa koşa eve gitmiş. artrık ne kadar bagırdıysa komsular numarasınıda bilmiyo ta işyerine gelmişler.
hastaymış kusmus allah senin belanı versin diye silkeliyomus meleğimi bi yandanda agzını kapatıyomus iniltiler duymuslar:KK43:..
sonra biz baktık görseniz sesli gülsek aglıyodu bagırdıgımızı sanıp. ilaç veriyomus herhalde aksama kadar uyusun diye.. ablam psikologlara götürdü hep boş boş bakıyodu

aman allahım ne düyorsun sen yaaa bunlar gerçek mi :KK53:

kanım dondu şuanda resmen ya biz bakmaya kıyamıyoruz bebeklere bu nasıl canilik nasıl insanlık yaa.. rabbim yanlarına bırakmaz ya bu yaptıklarını cidden ne insanlar var ya insan demeye şahit ister dediğin gibi etten şeytan sanırım bunlar. yok ya şeytan bile iğreniyordur bu insanlardan bence:KK47:

sok oldum :KK53:daha neler duyacagim allahim bu nasil bir insanliktir onlar daha savunmasiz meleklerablanizin ccugunuda üzüldüm komsularida duyarliymis allahtan gercekten calisan anne olmak zor tamam ekonomik özgürlü falan diyoruz ama

dehşete düştüm bunu yapan insan olamaz ama hayvan diyerek hayvanlara hakaret etmek istemiyorum allahım sen iyilerle karşılastır

ya bende bu hafta sonu bakıcıya başlıcaz..nasıl içim sızlıyor anlatamam.hele birde bunu okudumya nasıl kötü oldum anlatamam..ya allahın sabilarına bu işgence ne yaaaa...vaala işten ayrılıp oğluma bakmayı bile düşünüyorum ama çok yüklü bir ev kredisi ödüyoruz...işten çıktığım an çok zorlanırız...oğluma bu güne kadar annem baktı...memlekette ama şimdi getircem..........offffffffff içim kötü oldu ya

aynen canım bu devirde güvenilir bir bakıcı bulmak çok zor anne gibi bakamaz bende çalışmayı düşünüyordum ama bakıcılara güvenemediğim için vermedim kızımı kendim büyüttüm şu an 9 yaşında yinede bırakıp çalışayım diyemiyorum içim bir kötü oluyor :KK43:(( benden bir tavsiye tekneloji çok gelişti eger çalışıyorsan gizli bir kamera koy çalıştığın yerden bile izlersin arkadşım..

Dünya üzerinde insan kadar cani bir yaratık var mıdır acaba. Kanım dondu ya.

Eve kamera koymak lazım. Ya da caydırıcı olması için sahte kameralar var.Tabi hepsinden önce vicdanlı bir bakıcı bulmak lazım

allahım yaaa içim ürperdi bir tuhaf oldum düşünmesi bile ne kadar kötü yaaa öyle insanlarıı bana verecekler ......

aynen canım bu devirde güvenilir bir bakıcı bulmak çok zor anne gibi bakamaz bende çalışmayı düşünüyordum ama bakıcılara güvenemediğim için vermedim kızımı kendim büyüttüm şu an 9 yaşında yinede bırakıp çalışayım diyemiyorum içim bir kötü oluyor :KK43:(( benden bir tavsiye tekneloji çok gelişti eger çalışıyorsan gizli bir kamera koy çalıştığın yerden bile izlersin arkadşım..[/QUOTE

canım bakıcı kendi evinde bakacak.buralarda evlere gelmiyorlar...acaba diyorum oğlum çantasına gizli ses kaydı koyayımmı diye düşünüyorum.ama kadın bulursa kötü olur......artık vicdanına kalmıs diyorum..görünüşte iyi birisine benziyor.inş.öyledir....şuanda bile kafam öyle doluki.nasıl durcak nasıl yedirek ......suanda darma dağınım

ücretsiz izin alma kararımda ne kadar haklı olduğumu bir kez daha anladım, anneanne ya da babanne bakamıyosa bakıcıya çocuk verilmez bence ben güvenemem yani, hele ki batmanda yaşıyorum eşim polis ne güvenirim burda kimseye ne de kültürlerini dillerini öğrensin isterim

ücretsiz izin alma kararımda ne kadar haklı olduğumu bir kez daha anladım, anneanne ya da babanne bakamıyosa bakıcıya çocuk verilmez bence ben güvenemem yani, hele ki batmanda yaşıyorum eşim polis ne güvenirim burda kimseye ne de kültürlerini dillerini öğrensin isterim
bencede canım en güzel çocuğunu kendin büyütmen

ben de iki gelin hikayesini biliyorum gerçek ve yaşanmış. birinin çocuğu olmuyormuş. eski zaman aynı avluya bakan evlerde kalıyormuş bu gelinler. ama çocuğu olan gelinin iki çocucuğu da sağır ve dilsiz. çok eski yıllar köy yeri, doktor hastane falan da yok. zaten fark edilmesi uzun zaman alıyor. ve yıllar sonra 3. bir bebek geliyor dünyaya ve sağır dilsiz büyük kardeş yengeyi yakalıyor beşikteki bebeğin kulağına bir şeyler yaparken. bebek avaz avaz bağırıyor herkes bağda bahçede tabi. koşuyor nineye haber veriyor bebeğin çırpındığını yengenin de başına durduğunu kulağına bir şeyler yaptığını. sonradan doktora şehre götürülünce bebek anlaşılıyor ki ciğersiz yenge kızgın yağ damlatıyor yakıyor bebeklerin kulak zarlarını. 3. bebek müdaheleyle kurtuluyor ama diğer 2 kardeş sağır ve dilsiz olarak hayatlarına devam ediyor. yengede hapse atılıyor.

ben de iki gelin hikayesini biliyorum gerçek ve yaşanmış. birinin çocuğu olmuyormuş. eski zaman aynı avluya bakan evlerde kalıyormuş bu gelinler. ama çocuğu olan gelinin iki çocucuğu da sağır ve dilsiz. çok eski yıllar köy yeri, doktor hastane falan da yok. zaten fark edilmesi uzun zaman alıyor. ve yıllar sonra 3. bir bebek geliyor dünyaya ve sağır dilsiz büyük kardeş yengeyi yakalıyor beşikteki bebeğin kulağına bir şeyler yaparken. bebek avaz avaz bağırıyor herkes bağda bahçede tabi. koşuyor nineye haber veriyor bebeğin çırpındığını yengenin de başına durduğunu kulağına bir şeyler yaptığını. sonradan doktora şehre götürülünce bebek anlaşılıyor ki ciğersiz yenge kızgın yağ damlatıyor yakıyor bebeklerin kulak zarlarını. 3. bebek müdaheleyle kurtuluyor ama diğer 2 kardeş sağır ve dilsiz olarak hayatlarına devam ediyor. yengede hapse atılıyor.

bu ne yaaa allah aşkına ne vicdansız insanlar var böyle.insanllah ceza evinde onunda kulağına aynı şeyi yapmışlardırda anlamıştır.pislikler....

En yaygın bakıcı işkenceleri bıngıldağa iğne saplayarak ve çakmak gazı koklatarak uyutmak zaten :KK50:
dayaklar, tacizler...
düşüncesi bile tüylerimi diken diken ediyor meleğime zarar verileceğinin...
doğum izninden sonra işten ayrılanlardanım ben, hep kafamda bir soru işareti doğru mu yaptım yanlış mı diye...
ama için yanacağına kafam karışsın diyorum bunları duyunca...
allah kimsenin evladını böyleleriyle karşılaştırmasın...

aman tanrım ben olsam o kumayıda o bakıcıyıda öldürürdüm ne caniler var dünyada allahım sen çocuklarımızı öylelerinden koru

aynen canım bu devirde güvenilir bir bakıcı bulmak çok zor anne gibi bakamaz bende çalışmayı düşünüyordum ama bakıcılara güvenemediğim için vermedim kızımı kendim büyüttüm şu an 9 yaşında yinede bırakıp çalışayım diyemiyorum içim bir kötü oluyor :KK43:(( benden bir tavsiye tekneloji çok gelişti eger çalışıyorsan gizli bir kamera koy çalıştığın yerden bile izlersin arkadşım[/QUOTE
..en iyisini yapmışşısnız inanın çok fark ediyo anne bakmasıyla bakıcı bakması arasında. gelişim zeka konusma hersey

bu ne yaaa allah aşkına ne vicdansız insanlar var böyle.insanllah ceza evinde onunda kulağına aynı şeyi yapmışlardırda anlamıştır.pislikler....

içine sıkıntı vermek istemem ablam ama bunları bilmek gerek biz basımıza gelene kadar haberimiz yoktuç ablam tüm eve dunyanın parasına kamera taktırdı ama kamerayı duyan bakıcı hop gelmiyor kabul etmiyor:KK14: ablam son bakıcıda klimanın üstüne ses kayıt cihazı koymustu bizi bi aradı eli ayagı titriyo cocuga bagırmalar gel buraya o...cocugu seklinde cagırmalar ablamın epilatorunu saatlerce kullanmalar sevgilisiyle saatlerce teelfonda cinsel muhabbetler. bir de uyanık; aksama kadar tv izlettiriyomus aksam vaktide sabah actıgnda hangi kanaldaysa ona dönüp kapatıyomus aklınca hiç acmadık diycek.
kameradan sonra bi bakıcı daha geldi görsen kadın kamera var dunya umrunda degi yegenimi yere betona yatırmıs kendi koltukta ablam diyor o cocuk 3 saat boyunca biberonla vurmus su su diye itip uyumaya devam etmiş. şansa bakarmısnız kadın akıl hastasıymıs haberimiz yok duyan dedi nasıl guvendiniz..:KK50: yani bence evine bırakma :KK43:
ablamın bi bankacı arkadası eve kamera takmıs gizliden. kadın bagırmıs bi iki defa kadında işten bilgisayardan baglantılı izliyo bi farketmiş televizyonun ustunde. demek sen beni izlersin ha sü.tü? deyip cocugu kameranın ekranına yapıştırmış bildiginz çıkmış evden. kadın şoka girmiş tabi eve koşmuş da olan oluyo tabi.. hani derdim kötülemek degil ama insan cidden duymadan bilmiyor :KK50:

Son düzenleme:
Bunun gibi hikayeleri duyunca işten ayrılıp çocuğumu kendim bakmaya karar vermiştim.
Şimdi bi4 kez daha ne kadar iyi yaptığımı düşündüm.
Allah vicdan versin ne deyim ama katil olmak bazen hiç zor değil.

:KK53:

Şu kuma olayı da gerçek midir ki acabaa? :KK53::KK53:

X