Bıngıldağına iğne saplayıp bebek öldürmek.

Diğer açtığınız konu raabet görünce kapattırdın,umarım bu konu içinde aynısını yapmazsınız.

içine sıkıntı vermek istemem ablam ama bunları bilmek gerek biz basımıza gelene kadar haberimiz yoktuç ablam tüm eve dunyanın parasına kamera taktırdı ama kamerayı duyan bakıcı hop gelmiyor kabul etmiyor:KK14: ablam son bakıcıda klimanın üstüne ses kayıt cihazı koymustu bizi bi aradı eli ayagı titriyo cocuga bagırmalar gel buraya o...cocugu seklinde cagırmalar ablamın epilatorunu saatlerce kullanmalar sevgilisiyle saatlerce teelfonda cinsel muhabbetler. bir de uyanık; aksama kadar tv izlettiriyomus aksam vaktide sabah actıgnda hangi kanaldaysa ona dönüp kapatıyomus aklınca hiç acmadık diycek.
kameradan sonra bi bakıcı daha geldi görsen kadın kamera var dunya umrunda degi yegenimi yere betona yatırmıs kendi koltukta ablam diyor o cocuk 3 saat boyunca biberonla vurmus su su diye itip uyumaya devam etmiş. şansa bakarmısnız kadın akıl hastasıymıs haberimiz yok duyan dedi nasıl guvendiniz..:KK50: yani bence evine bırakma :KK43:
ablamın bi bankacı arkadası eve kamera takmıs gizliden. kadın bagırmıs bi iki defa kadında işten bilgisayardan baglantılı izliyo bi farketmiş televizyonunmu ustune ne işte sen beni izlersin ha? deyip cocugu kameranın üstüne fırlatıp çıkmış evden. kadın şoka girmiş tabi eve koşmuş da olan oluyo tabi.. hani derdim kötülemek degil ama insan cidden duymadan bilmiyor :KK50:

allahım korusun yavrucakları çalışan bir anne olmak gerçekten çok zor allah yardımcınız olsun arkadaşın dediği aklımı bulandırdı bence bakıcı kendi evinde bakmasın yaa kendi anneniz yada kız kardeşiniz yokmu onlara baktırsanız en azından içiniz rahat olur çantaya ses cihazı koysanız da bulur. bence şartlı olması gerek evde kamera olcakki için rahat etsin. kamerayı bakıcı söküp atma hakkı yok oturup çocukla ilgilenecek sagı solu deşelemenin ne anlamı var tuttuğun gibi kapı dışarı atacaksın azını burnunu kır diyor şeytan burda sinirden öldüm yaa..

Rabbim cümlemizin çocuklarını böyle canilerden,kötü insanlardan korusun ve asla fırsat vermesin onlara dilerim..

Allah iyilerle karşı karşıya getirsin cümlemizi .. Vicdan merhamet versin gözü dönmüşlere!

ay ben bunu duydum beynim sarsıldı

bizim burda bi köyde iki kuma varmış birinin çocugu olmuyo diğerininde çocugu en gec 40 gun içinde ölüyomuş.
sonra bilmiyorum artık görmüşler mi naapmışlar, meger cocugu olmayan kadın bebişin bıngıldağına iğne saplıyomuş.

ensem uyustu anlatırken bile ne caniler var. yahu kıskanclık insanın gözünü bu kadar döndüre bilir mi?

internette okumustum bazı bakıcılar bebişlerin bıngıldagına hafif hafif iğne batırıyolarmış cocuklar aksama kadar bayılıp gidiyomuş.
bitanesi böyle cocugu sakat bırakmıs tabi sakat cocuga bakıyo diye daha kıymetli bakıcı hanım. sonra anneannesi süphelenince bi film cektirmiş cocugun tepesi delik delik..

yani ne diyim ki bunlarda etten seytan olsa gerek.

ablamda 9 aylık yeğenime bakıcısı hırpalarken komsuları haber veridde koşa koşa eve gitmiş. artrık ne kadar bagırdıysa komsular numarasınıda bilmiyo ta işyerine gelmişler.
hastaymış kusmus allah senin belanı versin diye silkeliyomus meleğimi bi yandanda agzını kapatıyomus iniltiler duymuslar:KK43:..
sonra biz baktık görseniz sesli gülsek aglıyodu bagırdıgımızı sanıp. ilaç veriyomus herhalde aksama kadar uyusun diye.. ablam psikologlara götürdü hep boş boş bakıyodu

çalışan anne olmak zor, çoook zor :KK31:

bunasil vahsettir allahin cocuklarimizi boylelerinden korusun dehsete dustum
yegenin icinde uzuldum canim insaallah kolay atlatir
benim 2yasinda ve 7bucuk aylik olmak uzere 2cocugum var kimselere guvenip baktiramam
arkadaslar kimse bizim baktigimiz gibi cocuklarimiza bakmaz eger cok zor durumda degilseniz Kreis zamanina Kadar kendiniz bakmaya calisin yada buyuk annelerden birine baktirmaya calisin
bizim kiyamadigimiz yavrularimiza emanet ettigimiz kisiler zulm ediyolar allahda onlara bu yaptiklarinin cezasini burdada ordada cektirsin

yıllar önce okan bayülgen muhabbet kralında çocuk istismarını konu etmişti, orda bir anne bakıcısının eşinin minicik bebeğine yaptığı iğrenç tacizi anlatmıştı, günlerce yemek yiyemedim uyuyamadım... onun üstüne asla bakıcıya güvenmem değim ve güvenemedim de...
çok çok iyi seçin bakıcınızı, mutlaka kamera koydurun ve eve oğlu, eşi, kardeşi v.s. hiçbir erkeğin girmesine izin vermeyin.

ayy okurken kalbim sıkıştı ...
o canileri verseler elime kör bıçakla keserim. masum melek onlar ya günahsız sabiler. millet aldığı parayı hak etmekten aciz madem para alıyorsun paşa paşa da bakacaksın o çocuğa yada hiç bulaşmıcaksın o masumlara.
çok şükür çalışmak zorunda kalmadım. eşim sağolsun dünya tatlısı bir bey. bazen sıkıştığımız zamanlarda bende çalışsam mı diyordum da oda gelip sen zaten evle yavrumuzla benle uğraşıp yoruluyorsun dahada kıyamam sana der.
mecbur olmayan hiç bir anne de çalışmasın inşallah. her anne kendi çocuğunu büyütebilsin inşallah...
böyle cani bakıcıları duydukça arkadaş çalışmak zorundaysan getir çocuğunu bana benim kızıma kardeş olsun sabaktan akşama hoplasınlar zıplasınlar oynasınlar diyorum...

selam kızlar yazılanları okudm dehşet verici şeyler allah iyi insanlarla karşılaştırsın benm yakınlarımda bebek baktı hattı baktıkları çocukların biri şimdi eczacılık öğrencisi oldu biride orta okula başladı hala anne derler içinde Allah korkusu olan gerçekten o kazandığı paraya ihtiyacı olan temiz insanlarda var unutmayın emi herkes kötü değil önemli olan doğru insanı bulmak Allah iyilerle karşılaştırsın....

selam kızlar yazılanları okudm dehşet verici şeyler allah iyi insanlarla karşılaştırsın benm yakınlarımda bebek baktı hattı baktıkları çocukların biri şimdi eczacılık öğrencisi oldu biride orta okula başladı hala anne derler içinde Allah korkusu olan gerçekten o kazandığı paraya ihtiyacı olan temiz insanlarda var unutmayın emi herkes kötü değil önemli olan doğru insanı bulmak Allah iyilerle karşılaştırsın....

tabi canım benm bi tanıdıgın kızı annesinden sıkılıp haftasonu bakıcısında kalırdı yani canla basla yapanda var.. ama böyle canisi de yok değil işte iyice bilmek gerek

insanın içinde Allah korkusu olacak hayvan desen boylelerıne hayvana hakaret Allahım boylelerını cehennemınden cıkarmasın ınsallah

ücretsiz izin alma kararımda ne kadar haklı olduğumu bir kez daha anladım, anneanne ya da babanne bakamıyosa bakıcıya çocuk verilmez bence ben güvenemem yani, hele ki batmanda yaşıyorum eşim polis ne güvenirim burda kimseye ne de kültürlerini dillerini öğrensin isterim

Başka yerde olsanız oradaki insanlara güvenecekmisiniz yani ne tuhaf insanlarsınız burada başka birşey konuşuluyor sizin arada ettiğiniz lafa bak siZin gibilere gerçekten hiç tahammül edemiyorum kendisi hangi soylu Saray'ından çıkmış kimbilir pehh

X