Bıngıldağına iğne saplayıp bebek öldürmek.

ilkokulda bir öğretmenimiz anlatmıştı yanlış anlamayın dışlamak için söylemiyorum sonra polemik olmasın.herkes bizim insanımız.
özellikle doğuda anadoluda bazı köylerde hastalık sanılıp iğneyle patlatanlar varmış.ne kadar acı.

ilkokulda bir öğretmenimiz anlatmıştı yanlış anlamayın dışlamak için söylemiyorum sonra polemik olmasın.herkes bizim insanımız.
özellikle doğuda anadoluda bazı köylerde hastalık sanılıp iğneyle patlatanlar varmış.ne kadar acı.

evet doğuda pek insanların gözü açılmadıgı için hani internette arastırma imkanı ve ya benzeri seyler bilemeyebiliyorlar maalesef :KK14:

edit:yahu bazı insanlar o kadar uc noktalara cekiyorlar ki adam yorum yapmaya cekiniyor kırk özür dileyip bin acıklama yapsan da fayda etmiyo bi kere takınca bişeye. yani eminm hepiniz sikayetcisinizdir bundan aklıma geldi sölim dedim :44:

ücretsiz izin alma kararımda ne kadar haklı olduğumu bir kez daha anladım, anneanne ya da babanne bakamıyosa bakıcıya çocuk verilmez bence ben güvenemem yani, hele ki batmanda yaşıyorum eşim polis ne güvenirim burda kimseye ne de kültürlerini dillerini öğrensin isterim

Yorumun yorumsuz..

Ay ne diyorsunuz siz:S
Gercek mi anlattiklariniz?

Bir tuaf oldum, beynim karincalandi ya.

bıngıldak ne ki ben bunu anlamadım.ama ne kötü insanlar var bu dünyanın ahiretinde allah vericek bunların cezasını.hiç korkuları yok demekki.

ayy çok kötü oldum okuyunca daha önce de duymuştum bakıcıların hafif iğne batırdıklarını
Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın hepimizi

ay ben bunu duydum beynim sarsıldı

bizim burda bi köyde iki kuma varmış birinin çocugu olmuyo diğerininde çocugu en gec 40 gun içinde ölüyomuş.
sonra bilmiyorum artık görmüşler mi naapmışlar, meger cocugu olmayan kadın bebişin bıngıldağına iğne saplıyomuş.

ensem uyustu anlatırken bile ne caniler var. yahu kıskanclık insanın gözünü bu kadar döndüre bilir mi?

internette okumustum bazı bakıcılar bebişlerin bıngıldagına hafif hafif iğne batırıyolarmış cocuklar aksama kadar bayılıp gidiyomuş.
bitanesi böyle cocugu sakat bırakmıs tabi sakat cocuga bakıyo diye daha kıymetli bakıcı hanım. sonra anneannesi süphelenince bi film cektirmiş cocugun tepesi delik delik..

yani ne diyim ki bunlarda etten seytan olsa gerek.

ablamda 9 aylık yeğenime bakıcısı hırpalarken komsuları haber veridde koşa koşa eve gitmiş. artrık ne kadar bagırdıysa komsular numarasınıda bilmiyo ta işyerine gelmişler.
hastaymış kusmus allah senin belanı versin diye silkeliyomus meleğimi bi yandanda agzını kapatıyomus iniltiler duymuslar:KK43:..
sonra biz baktık görseniz sesli gülsek aglıyodu bagırdıgımızı sanıp. ilaç veriyomus herhalde aksama kadar uyusun diye.. ablam psikologlara götürdü hep boş boş bakıyodu

çalışan anne olmak zor, çoook zor :KK31:

ay yazık bee , yavrucak yazık günah ne acılar çekmiştir , hiç duymamıştım iğneyi ama bebeklerde bıngıldak denen yere çok dikkat edilir, darbe felan almasın die,

Okurken kanım dondu ya inanamıyorum nasıl insan ,nasıl kadın bunlar ..Yapamıyo madem nie zorluyo gerizekalılar :KK14:

Yarın bigün bizde evlenicez çalışıcaz bnm annemde çok genç sayılmaz ben evlenene kadar yaşlanıcakta,ben ona yüklemekte istemem çocuğu nasıl güvenicez bakıcılara napıcaz ya inanamadım valla ,çok kötü bişi :KK43::KK43: daha küçücük bedenlerin geleceklerini nasıl karartıyo şerefsizler :KK59::KK43:

aklım almıyor bir insan bebeklerden nasıl bu kadar nefret eder, nasıl bu kadar acımasız olabilir...
bence çoğu canlı olarak bile görmüyor bebekleri, iğne batırır gaz koklatır uyuturum yan gelir yatar paramı alırım diye düşünüyorlar
:KK50:

aklım almıyor bir insan bebeklerden nasıl bu kadar nefret eder, nasıl bu kadar acımasız olabilir...
bence çoğu canlı olarak bile görmüyor bebekleri, iğne batırır gaz koklatır uyuturum yan gelir yatar paramı alırım diye düşünüyorlar
:KK50:

Hayır yani başka iş mi yok,bebekleri çocukları sevmiyosan bakıcılık yapmıyıcaksın kardeşim!
haa doğru ama diğer işlerde bakıcılık gibi yatamazlar demi:KK47::KK47:

başlığı gördüğüm anda gözlerim doldu ne biçim insanlar var ya :KK43:

bıngıldağa iğne batırarak öldürme olayının olduğunu ve otopside bıngıldak incelenirse iğne batırıldığının tespit edilebildiğini duymuştum.

Zamane işte ilerde hepimiz, ben bile büyük ihtimal çocugum oldugunda kim bakacak derdi olacak..
Doktor avukat hemşire oluyoz iyi iyi hoş da çocuklar ortada büyüyo işte..

Basligi gorunce bayiliyordum.konuyu okudum ve sanirim ölücem.icim fenalasti.
Oglumun en dikkat ettigim korktugum yeri bingildak.tamam artik iyice paranoyak olurum.
Allah bebeklere,cocuklara eziyet edenleri iki dunyada da helak etsin insallah...

ay ben bunu duydum beynim sarsıldı

bizim burda bi köyde iki kuma varmış birinin çocugu olmuyo diğerininde çocugu en gec 40 gun içinde ölüyomuş.
Sonra bilmiyorum artık görmüşler mi naapmışlar, meger cocugu olmayan kadın bebişin bıngıldağına iğne saplıyomuş.

Ensem uyustu anlatırken bile ne caniler var. Yahu kıskanclık insanın gözünü bu kadar döndüre bilir mi?

Internette okumustum bazı bakıcılar bebişlerin bıngıldagına hafif hafif iğne batırıyolarmış cocuklar aksama kadar bayılıp gidiyomuş.
Bitanesi böyle cocugu sakat bırakmıs tabi sakat cocuga bakıyo diye daha kıymetli bakıcı hanım. Sonra anneannesi süphelenince bi film cektirmiş cocugun tepesi delik delik..

Yani ne diyim ki bunlarda etten seytan olsa gerek.

Ablamda 9 aylık yeğenime bakıcısı hırpalarken komsuları haber veridde koşa koşa eve gitmiş. Artrık ne kadar bagırdıysa komsular numarasınıda bilmiyo ta işyerine gelmişler.
Hastaymış kusmus allah senin belanı versin diye silkeliyomus meleğimi bi yandanda agzını kapatıyomus iniltiler duymuslar:KK43:..
Sonra biz baktık görseniz sesli gülsek aglıyodu bagırdıgımızı sanıp. Ilaç veriyomus herhalde aksama kadar uyusun diye.. Ablam psikologlara götürdü hep boş boş bakıyodu

çalışan anne olmak zor, çoook zor :KK31:

[sıze=3]ayy çok kötü oldum [/sıze]:KK53::KK53:

X