Çocuğu olmayanlar buraya sırayla dua edeceğiz bu dualarla hamile kalan çok fazla

Cokbilmisbayan

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2023
859
310
Arkadaşlar sırayla birbirimize okuyalım kimse yok mu acaba okunacak olanı yazıyorum bugün 10 kişi çıkarsa bu akşam sırayla başlıyoruz arkadaşlar

Huvallahul haligul bariul musavvir 1001
O Allah ki yaratandır yokken var eden şekil veren

Allahumme ya varis 707

Allahumme ya evvelü 101

Allahumme ya semiu 101

Sümmes sebile yesserahu 101

Rabbi hebli mines salihin 101

Saffet suresi 101. Ayet
Febeşşernâhu biġulâmin halîm(in) 101

Meryem suresi 19.21.22 1

Yasin süresi 82.83 ayet 1

Cumartesi duası 1900 tane

Hepimiz birbirimize okuyalım arkadaşlar var mı katılanlar 10 kişi ile başlayalım sırayla okuyalım
Abdestli bir şekilde olalım listeyi yapacağım bu akşam başlayın her gün birimize okuyacağız

Bu arada neden dualar tek sayı diye soran olursa bir tane hocamız Allah tektir bu yüzden duaları tek okumaya çalışın demişti Allah hepimizin dualarını kabul etsin bu cuma gecesi inşallah 10 kişi bulurux

Arkadaşlar bir kaç kişi gelirse başlayacağız olmadı kendi aramızda gören varsa konuyu beklemekteyim bu gece başlayacağız hayırlısı ile

Arkadaşlar sırayla birbirimize okuyalım kimse yok mu acaba okunacak olanı yazıyorum bugün 10 kişi çıkarsa bu akşam sırayla başlıyoruz arkadaşlar

Huvallahul haligul bariul musavvir 1001
O Allah ki yaratandır yokken var eden şekil veren

Allahumme ya varis 707

Allahumme ya evvelü 101

Allahumme ya semiu 101

Sümmes sebile yesserahu 101

Rabbi hebli mines salihin 101

Saffet suresi 101. Ayet
Febeşşernâhu biġulâmin halîm(in) 101

Meryem suresi 19.21.22 1

Yasin süresi 82.83 ayet 1

Cumartesi duası 1900 tane

Hepimiz birbirimize okuyalım arkadaşlar var mı katılanlar 10 kişi ile başlayalım sırayla okuyalım
Abdestli bir şekilde olalım listeyi yapacağım bu akşam başlayın her gün birimize okuyacağız
Bana da dua eder misiniz gebe kalıyorum ama sebepsiz şekilde kalbi duruyor

Bu arada regl olursak nasıl olacak? Bilemediğim için soruyorum
Regl olursak dualara ara ama sihirlere devam edebiliriz Meryem süresi Yasin ve cumartesi olana ara vereceğiz bitince devam cumartesi duası

Fe in tevellev fe kul hasbiyallâh(hasbiyallâhu), lâ ilâhe illâ hûve, aleyhi tevekkeltu ve huve rabbul arşil azîm(azîmi).

Bundan sonra eğer onlar dönerlerse, o zaman onlara şöyle de: “Bana, Allah yeter (kâfidir), O’ndan başka ilâh yoktur. Ben, Allah’a tevekkül ettim (güvendim). Ve O, azîm arşın Rabbidir.”

X