Çocuğu olmayanlar buraya sırayla dua edeceğiz bu dualarla hamile kalan çok fazla

Arkadaşlar sırayla başladım
Cokbilmisbayan Cokbilmisbayan Tuğçe
Z Zeynoyi
Humakaser Humakaser
Havasutoprakates Havasutoprakates

Arkadaşlar şimdi en üste konuda neler okunacak yazdım toplam okunacaklar onlar okuyan yazsın sıra listemiz 4 kişi Tuğçe olarak başlayıp sonra Zeyneb’e okuyacağız okudukları o kaç kez okuduğunuzu yazın bugün yarın bitirelim Allahım kabul etsin lütfen yarıda kesmeyelim 4 kişi olarak 4 ümüze sırayla okuyalım arkadaşlar

Huvallahul haligul bariul musavvir 1001
O Allah ki yaratandır yokken var eden şekil veren

Allahumme ya varis 707

Allahumme ya evvelü 101

Allahumme ya semiu 101

Sümmes sebile yesserahu 101

Rabbi hebli mines salihin 101

Saffet suresi 101. Ayet
Febeşşernâhu biġulâmin halîm(in) 101

Meryem suresi 19.21.22 1

Yasin süresi 82.83 ayet 1

Cumartesi duası 1900 tane

Fe in tevellev fe kul hasbiyallâh(hasbiyallâhu), lâ ilâhe illâ hûve, aleyhi tevekkeltu ve huve rabbul arşil azîm(azîmi).

neyi be kadar okuduğunuz lütfen yazın rakamlar ya larda ki gibi morpapatya bittikten sonra hemen zeynoyi başlayacağız neyden ne kadar okuyacağınızı söyleyin hemen ki ona göre okuma yapalım Allah kabul etsin 2 3 saate hepimizin bitmiş olur arkadaşlar önce niyet sonra kalpten inanın bu duaları okuyup o ay hamilelik haberi alan çok var ve mübarek 3 aylar

Z Zeynoyi
Humakaser Humakaser

Arkadaşlar şimdi en üste konuda neler okunacak yazdım toplam okunacaklar onlar okuyan yazsın sıra listemiz 4 kişi Tuğçe olarak başlayıp sonra Zeyneb’e okuyacağız okudukları o kaç kez okuduğunuzu yazın bugün yarın bitirelim Allahım kabul etsin lütfen yarıda kesmeyelim 4 kişi olarak 4 ümüze sırayla okuyalım arkadaşlar
Arkadaşlar hepsi yanlarda yazıyor sadece cumartesi duası 1900 4 kişiyiz 475 tane düşüyor diğerleri yanlarda yazıyor lütfen yanlışlık olmasın lütfen yanlarda olanları yapıyoruz durun hemen şiste yapıyorum

Z Zeynoyi
Humakaser Humakaser

Arkadaşlar hepsi yanlarda yazıyor sadece cumartesi duası 1900 4 kişiyiz 475 tane düşüyor diğerleri yanlarda yazıyor lütfen yanlışlık olmasın lütfen

Allahumme ya varis 707

Allahumme ya evvelü 101

Allahumme ya semiu 101

Saffet suresi 101. Ayet

Meryem suresi 19.21.22 1

Fe in tevellev fe kul hasbiyallâh(hasbiyallâhu), lâ ilâhe illâ hûve, aleyhi tevekkeltu ve huve rabbul arşil azîm(azîmi).

neyi be kadar okuduğunuz lütfen yazın rakamlar ya larda ki gibi morpapatya bittikten sonra hemen zeynoyi başlayacağız neyden ne kadar okuyacağınızı söyleyin hemen ki ona göre okuma yapalım Allah kabul etsin 2 3 saate hepimizin bitmiş olur arkadaşlar önce niyet sonra kalpten inanın bu duaları okuyup o ay hamilelik haberi alan çok var ve mübarek 3 aylar
Bugun mu başlıyoruz yarın mi?

Allahumme ya varis 707

Allahumme ya evvelü 101

Allahumme ya semiu 101

Saffet suresi 101. Ayet

Meryem suresi 19.21.22 1

Fe in tevellev fe kul hasbiyallâh(hasbiyallâhu), lâ ilâhe illâ hûve, aleyhi tevekkeltu ve huve rabbul arşil azîm(azîmi). Sadece bu duayı 380 tane okuyacağız Tuğçe adına niyet edeceğiz en son bu dua okunacak önemli olan gece 12 den sonra yani cumartesi olması lazım okunması için arkadaşlar

Liste böyle devam edecek kim sırayla yazdıysa listeye öyle ekledim lütfen herkes katılmak zorunda okumaya yapmayan mazeretsiz katılmasın arkadaşlar

Anlaşılmayan bir şey yok değil mi

Yukardaki duaların yanlarına kaçar tane okunacağını yazdım Tuğçe ye niyet ederek başlayacağız hepsi bitecek cumartesi duasına devam edeceğiz okuyanlar yazsın hemen sonra diğer sıraya ve isimlere geçelim abdest alıp başlayalım Allahım kabul etsin ve bu ay hepimiz güzel haberler alalım inşallah

Cokbilmisbayan Cokbilmisbayan
Z Zeynoyi
Humakaser Humakaser
A acitatlisos

Huvallahul haligul bariul musavvir 50 afet

Allahumme ya evvelü 101 adet

Rabbi hebli mines salihin 101adet

Saffet suresi 101. Ayet
Febeşşernâhu biġulâmin halîm(in) 50 adet

Cumartesi duası 50 adet

Mor papatya Allahin izniyle hayırlı sağlıklı evlatların olsun insallah

Allahume ya varıs 200 adet
Allahume ya semui 101
Febessermahu bigulamin hakimin 101

Mor papatya allahin izniyle hayırlı sağlıklı evlatların olsun inşallah.

Allahumme ya semiu 101

Mor papatya Allah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin tez zaman da inşallah 🤲

Meryem suresi 19.21.22 1 adet

Yasin süresi 82.83 ayet 1 adet
Cumartesi duası 40 adet ( 50 de dün okudum)
Allahumme Ya Varis 101 adet

Mor papatyanın niyetine okudum Allah dilegini kabul etsin. Amin

X