Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Ya bende tartilmadim şu son iki gün. Naptım bilmiyorum regl kapıda. Patlayacagim ama nasıl patlarim bilmiyorum. İyi yönde de kötü yönde de olabilir. Çünkü artık vücudumu taniyamiyorum.
biraz yesilcay biraz maydanoz kekik kaynatip koltukta hayatimiza devam edecegiz baska care yok malesef :KK70: bende nefret ediyorum bu regl den

İyi geceler kizlar
Misafirlikteydim biraz ucu kaçtı 🙄
Ama o olmasada bugün yorucu bir gündü. Ayaklarım bacaklarım şişti ağrıyor. Bide mens öncesiyim. Ben son tartima ulaştım sayılır bu hafta 69.9 gördüm. 70 dersek benim hedefim son 5 kg. Herkes çok zayifladin yeter daha fazlası kötü durur diyor ama birkere vazgecersem hep aklımda kalacak. O yüzden bu sonuca ulaşmayım. Bir şekilde yine kilo alırım. Ama heryerim sünük oldu giyinik halimle olduğum sürece sorun yok

İyi geceler kizlar
Ama o olmasada bugün yorucu bir gündü. Ayaklarım bacaklarım şişti ağrıyor. Bide mens öncesiyim. Ben son tartima ulaştım sayılır bu hafta 69.9 gördüm. 70 dersek benim hedefim son 5 kg. Herkes çok zayifladin yeter daha fazlası kötü durur diyor ama birkere vazgecersem hep aklımda kalacak. O yüzden bu sonuca ulaşmayım. Bir şekilde yine kilo alırım. Ama heryerim sünük oldu giyinik halimle olduğum sürece sorun yok
Kaçtan kaça düştün canım, bir de boy kaçtı

Dünki menüm
Sabah 11.30 1 tb ekmek 1 haş yumurta az beyaz peynir domates salatalık Bir çatal reçel
Ara 16.00 bir bardak bici buzlu
akşam 19.00 6 kaşık bulgur pilavı 1 küçük tabak taze fasulye 1 kase cacık
Su 2 lt
Bugünkü menüm Sabah 12:00 bir tam buğday ekmekle tost
akşam 16.30 1 içli köfte salata 1 kase döğmeli yoğurtlu çorba
21.00 bir küçük kase karışık çerez çay
Su 1 lt
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Beth18 Beth18 bugün bu menüyü yemesem iyi olucaktı ama davetteydik az yedim ama bakalım yarına inşallah

İyi geceler kizlar
Canım sarkman mı var

Kırmızı Takım

Beth18 Beth18 Takım Kaptanı
Cordelia Cordelia
HuzuRRR HuzuRRR
@ahlaadenn
@Kinoalihatun
sibel_84 sibel_84
_ASTRAL_ _ASTRAL_
zensim zensim
@Jasminium84
serap911 serap911
P Papatyamaviss
@gezegenfeza
@trueliving_
@Keira-
minerva1988 minerva1988
Nergis 35 Nergis 35
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Mavi Takım

Mthn83 Mthn83 Takım Kaptanı
P Papatyamaviss TRANSFER
LenaG LenaG
@sara_28
@tomrs
@Minicikfzt
@badem000
@zeyneppk
@74FRIDA
@Akrrep
@Lavinia_98
@uranus35
@Ceeeeeeeeeeee
@LESA76
@pastelfit
💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
Ve Hazırlık bölümündeki arkadaşlar,
Cumartesi tartı bildirimlerini saat 13.00' e kadar fotoğrafli tarih ve nick bilgisiyle paylaşmanızı rica ederim.

Canım 😘 🤣

Canım geçmiş olsun. Ben yarın uygunum inşallah yardımim olur listeye♥️
Eksiğim olursa Cordelia Cordelia gözlemci gelir bana diye düşünüyorum ♥️

Canısı çok geçmiş olsun ♥️

Canım bence yeşil sebze ile yapılan herşeyi kabak ile değiştirebilirsin.

Soğan ve kabağı sotele. Mercimeği kat. Baharatla harika yemek olur ♥️
Pratik ol cicegim hemen vazgeçme ♥️
Çok teşekkür ederim bitanem ❤️ Cordelia Cordelia geldiğinden beri her hafta bildirimleri tabloya ekleyip hesaplıyor özelden bana gönderiyor. Bir kontrol de ben yapıp kopyalıyor paylaşıyorum. Onun işi çıkarsa ilk olarak senden yardım isterim. Mesajın güven ve huzur verdi. Allah razı olsun. :dua::KK200:

Cok iyi yapmissin ben de tam o donemler deli gibi yürümeler sporlara adamistim kendimi ama kalıtsal oldu birakamiyorum😂
Aynen bende deli gibi spor yapmak istiyorum 😁😁 sanırım bende de bağımlılık olacak inşallah olur 😀
Çığlık terapi candır 😉 arada çığlık da at iyi geliyor 😃 ben evde bas bas bağıramayınca yastığa gömüyorum yüzümü 🤣
Attim attim hocanın her bağırmasina eşlik ettim vallahi 😂

İyi akşamlar herkese 🥰🥰
Zumbaya gittim çok eğlendim ihtiyacım varmış 😁😁
Hemen menümü yazıyorum
Sabah 7.00 sade kahve ve 2 bardak su
11.00 kepek ekmekli tost
15.00 bir avuç kuruyemis ve çay
17.00 bi ızgara tavuk but iki dilim fırın patates bir porsiyon salata
19.00 sade kahve içip zumbaya gittim
1 saat zumba ayrıca 7284 adım attım
Gayet verimli bir gündü
3 Litre su içtim

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Beth18 Beth18

açık havada yürüyüş benim de favorimdir, hiç sevmem spor salonunda yürümeyi :KK23:

zumba çok eğlenceli ya, ben de evde yapıyordum bir ara ama tek başıma sıkıcı oluyor

tepine tepine yap zumbanı, at bütün negatif enerjini üzerinden :KK60:
Aynen canim dediğin gibi yaptım çok şükür negatiflerden arindim😘😘 çok teşekkürler

Son düzenleme:
İyi geceler kizlar
Tebrik ederim canım 😘 darısı benim başıma inşallah 🙏

Beth18 Beth18 Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Menü
Kahvaltı (8)
Salata (Domates, kapya, salatalık, yeşil sogan, haşlanmış yumurta, beyaz peynir, avokado ve yeşil zeytin)
2 dilim ekmek
Çay

Ara (13)
Sütlü kahve

Akşam (18)
Köz sebze
Sarmısaklı yogurt

Su: 2.5 litre
Adım: 10.114 Puan: 1011
IMG_6218.png

X