Emziren anneler gelin beraber kilo verelim 😊

Saat 12 de kahvaltı yumurta peynir zeytin salatalık bu tarz şeyler yağlı şeyler değil akşam en geç 6 da son yemeğim bitmiş oluyor ara öğün de var normalde ama ben acikmadikca ara öğün yapmıyorum 6 dan sonra hiçbirsey yemiyorum aciksam bile dayaniyorum günde 3 litre de su bu arada abur cubur ve ekmek kestim
Emzirdiğin için acıkmıyor musuncanım bir de kaç günde ne kadar verdin

Merhabalar aranıza yeni katıldım 2aylik bebeğim var emziriyorum 13kilo fazlam var bana yardımcı olurmisunuz💞

Merhabalar aranıza yeni katıldım 2aylik bebeğim var emziriyorum 13kilo fazlam var bana yardımcı olurmisunuz💞
Daha cok küçük bebeğin en azından ek gıdaya geçsin, ben oğlum emdikçe içim çekiliyor sanki bide cok sık uyanıyor hala o yüzden malesef cok dikkat edemiyorum, etmememe rağmen gidiyor kilom cunki cok hareketli ve uykusuzum, sağlıklı beslenmek lazım kilo vermek için, hamur işi tatlı paketli gıdalardan uzak dur gider kilon

Bebeği n daha çok küçük en azından 6 aylık olmasını bekle derim öyle insanların tatlı ye sütun artsın falan dediğine takılma normal sağlıklı beslenme ve bol.bol emzir göreceksin çoğu kilon zaten gidecek

Merhaba canım hoşgeldin aramızabebeğin daha küçük diyet yaparsan bebeğin etkilenebilir ama şöyle yapabilirsin normal beslenmene devam edersin tb ekmeği yersin şerbetli tatlılar yerine sütlü tatlılar yersin haftada bir . Ara öğünlerde dönüşümlü olarak hurma ve incir yiyebirsin. İstersen bu şekilde devam et canım

Kızlar yarından itibaren düzenli günlük menü yazalım ? Gün sonunda menü su ve spor bildirimi yapalım fazla kaçırmışsak ufak cezalar verelim birbirimize caydırıcı olsun . Burdan uzaklaşınca artı olarak dönüşüm oluyor hep🤦🏼‍♀️
🎀 Yine asıl tartı günümüz cuma olsun
🎀pazartesi kontrol tartısı olsun
🎀haftada bir gün ödül günümüz o günde 🎀istediğimiz bir şeyi bir öğün yiyelim
🎀en fazla eksi çıkan iki kaçamak hakkı olsun
🎀 günlük en az iki lt su içilsin
🎀 hergün menü spor ve su bildirimi olsun
Eklemek istedğiniz birşey varsa ekleyelim
hytadair hytadair I LoVe You I LoVe You R Rwyfh burcusami burcusami Hadi yaaa Hadi yaaa

Kızlar yarından itibaren düzenli günlük menü yazalım ? Gün sonunda menü su ve spor bildirimi yapalım fazla kaçırmışsak ufak cezalar verelim birbirimize caydırıcı olsun . Burdan uzaklaşınca artı olarak dönüşüm oluyor hep🤦🏼‍♀️
🎀 Yine asıl tartı günümüz cuma olsun
🎀pazartesi kontrol tartısı olsun
🎀haftada bir gün ödül günümüz o günde 🎀istediğimiz bir şeyi bir öğün yiyelim
🎀en fazla eksi çıkan iki kaçamak hakkı olsun
🎀 günlük en az iki lt su içilsin
🎀 hergün menü spor ve su bildirimi olsun
Eklemek istedğiniz birşey varsa ekleyelim
hytadair hytadair I LoVe You I LoVe You R Rwyfh burcusami burcusami Hadi yaaa Hadi yaaa
Aynen cnm bende baslicam yarin resimli yapsak sanki daha iyi olur en azından utanma belası az yeriz 🤣

Aynen cnm bende baslicam yarin resimli yapsak sanki daha iyi olur en azından utanma belası az yeriz 🤣
Ben burnum kırılmadan önce diyetisyen e gitmiştim emziren anneler göre liste hazırladı ama daha uygulamadım isterseniz atabilirim o listeye göre gidelim

Ben burnum kırılmadan önce diyetisyen e gitmiştim emziren anneler göre liste hazırladı ama daha uygulamadım isterseniz atabilirim o listeye göre gidelim
Liste bnm de var da bi ara yapıp bıraktım senin listeni de atar mısın canım bi bakalım fikir olsun ama tabi diyetisyen herkese göre özel liste hazırlıyor bunun da bilincinde olalım

Liste bnm de var da bi ara yapıp bıraktım senin listeni de atar mısın canım bi bakalım fikir olsun ama tabi diyetisyen herkese göre özel liste hazırlıyor bunun da bilincinde olalım
Tabiki kişiye özel bunun bilincindeyim sadece fikir olsun diye dedim

Tabiki kişiye özel bunun bilincindeyim sadece fikir olsun diye dedim
20220823_232136.jpg

X