Emziren anneler gelin beraber kilo verelim 😊

Kızlar yarından itibaren düzenli günlük menü yazalım ? Gün sonunda menü su ve spor bildirimi yapalım fazla kaçırmışsak ufak cezalar verelim birbirimize caydırıcı olsun . Burdan uzaklaşınca artı olarak dönüşüm oluyor hep🤦🏼‍♀️
🎀 Yine asıl tartı günümüz cuma olsun
🎀pazartesi kontrol tartısı olsun
🎀haftada bir gün ödül günümüz o günde 🎀istediğimiz bir şeyi bir öğün yiyelim
🎀en fazla eksi çıkan iki kaçamak hakkı olsun
🎀 günlük en az iki lt su içilsin
🎀 hergün menü spor ve su bildirimi olsun
Eklemek istedğiniz birşey varsa ekleyelim
hytadair hytadair I LoVe You I LoVe You @Rwyfh burcusami burcusami Hadi yaaa Hadi yaaa
Evet yaa iyice saldık tamamdır yeniden başlıyoruzz

Ben hala ayniyim kilo verdikce gobegm daha belirgin oldu 🥴instada bes gunluk bir kamp vardi ona girdim iki gun yaptim . yememede dikkat ettim tabi . 3 gun ve ben yatak dosek hastayim . fanjit olmusum ,vitamimler dusmus ve usutmusum . su anda kolumu zor kaldiriyrm 😬

Ben hala ayniyim kilo verdikce gobegm daha belirgin oldu 🥴instada bes gunluk bir kamp vardi ona girdim iki gun yaptim . yememede dikkat ettim tabi . 3 gun ve ben yatak dosek hastayim . fanjit olmusum ,vitamimler dusmus ve usutmusum . su anda kolumu zor kaldiriyrm 😬
Cok geçmiş olsun canım bende sabah eşim sıcak poğaça almış küçük olanlarından 2 tane onda yedim sadece şekersiz çayla şimdide çocuklara makarna yapıyorum Bi kaç çatal alıp birakicam

Cok geçmiş olsun canım bende sabah eşim sıcak poğaça almış küçük olanlarından 2 tane onda yedim sadece şekersiz çayla şimdide çocuklara makarna yapıyorum Bi kaç çatal alıp birakicam
Burnumdan dolayı spor yapamıyorum anı hareket edince kanıyor

Kızlar yarından itibaren düzenli günlük menü yazalım ? Gün sonunda menü su ve spor bildirimi yapalım fazla kaçırmışsak ufak cezalar verelim birbirimize caydırıcı olsun . Burdan uzaklaşınca artı olarak dönüşüm oluyor hep🤦🏼‍♀️
🎀 Yine asıl tartı günümüz cuma olsun
🎀pazartesi kontrol tartısı olsun
🎀haftada bir gün ödül günümüz o günde 🎀istediğimiz bir şeyi bir öğün yiyelim
🎀en fazla eksi çıkan iki kaçamak hakkı olsun
🎀 günlük en az iki lt su içilsin
🎀 hergün menü spor ve su bildirimi olsun
Eklemek istedğiniz birşey varsa ekleyelim
hytadair hytadair I LoVe You I LoVe You @Rwyfh burcusami burcusami Hadi yaaa Hadi yaaa
Ben yine sizi izlemeye devam edeyim, oğlum çok sık uyanıyor geceleri, yemeyince elim ayağım tutmuyor hiç

Güncel kilo 79.3 tok tartıldım ama bu sadece kilomuzu bilelim diye asıl cuma günü tartısı hadi kızlar yüzleşelim kim ne kadar aldı veya verdi😊

Dünkü menüm
Sabah
İki haşlama yumurta
6 zeytin
İki dilim tb ekmeği
Bir dilim peynir
Domates
Ara
Humana anne çayı
Öğlen
İki kase çorba
Kraker