Esim benimle neden evlendi?

Yasadigim seylerden sonra artik sorgulama evresindeyim kafam cok karisik.Ilk olarak bana eski esinin tek tas yuzuguyle evlilik teklifi etmis haberim asla yok. Ikincisi eski esiyle sarilip koklastigi resimleri dugun fotolarini hala saklmis ve evimize getirmis bende buldum baktimki kizin dugun resimlerinde benim tektasim var.Tabi altin altindir sozlerini duydum ondan asla gonul alma ozur yoktu baslarda daha sonra artik ben susmayinca yaptigim hataydi dedi bu kadar hicbir cabasi olmadi sadece gittik yeni yuzuk aldik.Genel olarak icimde guven falan birakmadi sanki herseyi yalan gibi geliyor.bir kerede eski sevgilisine (kuzeniyle sevgili olmus )birsey sormak icin mesaj yazmis kuzeni olsa bile sonucta sevgili olmuslar bu beni cok rahatsiz ediyor cok basit yani biriyle konusmasi aldatmaya meyilli gibi geliyor.evden ise isten eve gidiyor aslinda, Ve evde surekli beni elestiriyor kaynanam gibisin diyorum guluyor dalga geciyor guluyo kendim olamiyorum yaninda gecen arabamizi (ortak parayla aldik ) hafif surttum benimle bir gun konusmadi kustu kizdi baya arabayla aramda bag var nasil dikkat etmezsin diye canin saolsun bile demedi sizce bu adam beni sevmiyor deil mi oyleyse niye evlendi anlamiyorum.gecen bir kavgada annesine senin yuzunden evlendim beni zorladin evlen diye al bak kavga ediyoruz gordun mu dedi.Zorla mi evlendi acaba kafam cok karisik...lutfen yardim
O kadar üzüldüm ki😔 Böyle biriyle asla hayat geçmez. Yol yakınken yaşınız da gençken bırak.Eminim ne kadar erken o kadar iyi olur. Hayatınızı düzene koyarsınız 😞😣

Son düzenleme:
Eski esiylede surekli kavga halinde olduklari icin ayrilmis.Sorguluyorum 6 aylik evliyim kirginliklarim cok fazla var.Soyleki ona bulasma yesin, otursun, kalksin, isine gitsin cani isteyince yanina gelir iyi davranir harici sohbetlerimizde hep onunla alakali isi arkadaslari arabasi hep bunlar kendimi ikinci planda hissederim onunlayken.
Canım lütfen boşan. Yoluna bak. Bu seni sevmiyor. Düzenli seks , sıcak yemek ve düzen için evlenmiş. Elin aptalı için kendini incittirme. Gönül değerlidir herkese emanet edilmez.

Asla elestirme olaylarini yasamadim.Uyumluyduk yada ben sakin yapiya sahibim alttan aliyordum genelde ama yuzuk olayi soyledikleri yalanlar sahit oldugum seyler beni cok yipratti.Hayatima bu sekilde devam etmek yada kabullenmek arasinda ikilemdeyim.Sinirliydi bunu biliyordum ama sinirden gozu donmesi her kavgada evden kovulmam siniri gecince 'sinirle soyledim sende uzatma ' diye yanima gelmesi bin tekrari buldu.

şimdi bende 2. evlilik yapan biri olarak eşimi sinirlenince evden kovdum bir kaç kere :KK70:

ama o an üstüme geliyordu sakinleşmek için çık git dedim

ben de çabuk öfkelenen bir deliyim zaten :)

ve fakat size şunu söyleyeceğim

buradan fikir alın da kendi iç sesiniz ne diyor ona göre karar verin

Asla çocuk dusunmuyorum.Hatta bosanma davasi acmayi dusunuyorum sevgisiz bir evlilik icinde olmak istemiyorum.Nisanliyken cok ust perdeden ask yasamadik ama degerli hissettirirdi. Zaten atamasi oldu son iki ayimizda ayri gecmisti.Pekte sorunlu gecmedi tanisma surecimiz.Şu an guvenimde yok, evliligimize inancimda kalmadi alti ay icerisinde hepsini tuketti ki her kavgada kufurle karisik evden kovulan biriyim.

annemle babamın evliliğine benzettim

pek mutlu olma ihtimaliniz yok gibi

Evet cok az hissettigim bir sevgiye tutunarak evliligimi devam ettirme karari almistim.Araba olayi tekrar basa getirdi beni arabamla aramda bag var ona nasil dikkat etmezsin diye bagirirken sorguladim.Benimle arabasi kadar bag kuramamis olucak ki uzuntumün onun gozunde araba kadar onemi yokmuş.Alip karsima konussam ne fayda vericek onuda bilmiyorum.
Yalniz adamlarin alayinin arabasiyla arasinda bag var. Benim ki kaportayi yakti garajda. 2 gün hem kendine hem hayata küstü bxbxb ben yapsam bana kusucekti.

Ama ben özür diledim. Ɓilerek yapmamis olmama ragmen. Ve araba sadece onun parasiyla alinmadi ortak alinan bir araba ki canin saolsun demek bu kadar zor deildir.Degersiz hissediyorum :KK43: Aslinda araba deil cok birikmisligim var . Resimler konusu, sarilip koklastiginiz ne bileyim evlilik yildonumleri romantik sozle paylasilan fotolar bunlar saklanir mi ? Saklandi diyelim yeni hayatinizi kurdugunuz eve getirilir mi ?Normal gelmiyor bana sizce ?

eski eşimin telefonda bile fotosu yok bende

yüzüğüme kadar boşanınca satmıştım

şahsi eşyalarım harici eşya bile almamıştım o evden

bana normal gelmiyor

Ama ben özür diledim. Ɓilerek yapmamis olmama ragmen. Ve araba sadece onun parasiyla alinmadi ortak alinan bir araba ki canin saolsun demek bu kadar zor deildir.Degersiz hissediyorum :KK43: Aslinda araba deil cok birikmisligim var . Resimler konusu, sarilip koklastiginiz ne bileyim evlilik yildonumleri romantik sozle paylasilan fotolar bunlar saklanir mi ? Saklandi diyelim yeni hayatinizi kurdugunuz eve getirilir mi ?Normal gelmiyor bana sizce ?

parça parça yazdım ama mesela ben araba kullanmaktan korkuyorum eşim alalım vur kır nolacak senden önemli mi diyor ki cimriyiz ikimiz de yani

ben hatta kendime dandik alayım vurursam değeri düşmesin dedim ne gerek var diyor

Aslında ben cok sakin ve sessiz biriyim yapi itibariyle dediginiz gibi kendini temize cekti benimle ve kendisinin farkinda mi bilmiyorum zaten ne yapsam ses cikarmaz sessiz sakin ne desem yapar gibi dusundu evlendi.Calisiyorumda destek oluyorum illaki eve oda arti olarak gordu. Kendini temize cikardi benimle aslinda dogru cumle bu olmali.Sakin sessiz gitmezde bir yere diye dusunuyor hicbir kavgamda evi terk etmedim bilakis onu sakinlestiren evden kovsada gitmeyen durus sergiledim.

adamın sicilini temizlemişsin resmen

Yasadigim seylerden sonra artik sorgulama evresindeyim kafam cok karisik.Ilk olarak bana eski esinin tek tas yuzuguyle evlilik teklifi etmis haberim asla yok. Ikincisi eski esiyle sarilip koklastigi resimleri dugun fotolarini hala saklmis ve evimize getirmis bende buldum baktimki kizin dugun resimlerinde benim tektasim var.Tabi altin altindir sozlerini duydum ondan asla gonul alma ozur yoktu baslarda daha sonra artik ben susmayinca yaptigim hataydi dedi bu kadar hicbir cabasi olmadi sadece gittik yeni yuzuk aldik.Genel olarak icimde guven falan birakmadi sanki herseyi yalan gibi geliyor.bir kerede eski sevgilisine (kuzeniyle sevgili olmus )birsey sormak icin mesaj yazmis kuzeni olsa bile sonucta sevgili olmuslar bu beni cok rahatsiz ediyor cok basit yani biriyle konusmasi aldatmaya meyilli gibi geliyor.evden ise isten eve gidiyor aslinda, Ve evde surekli beni elestiriyor kaynanam gibisin diyorum guluyor dalga geciyor guluyo kendim olamiyorum yaninda gecen arabamizi (ortak parayla aldik ) hafif surttum benimle bir gun konusmadi kustu kizdi baya arabayla aramda bag var nasil dikkat etmezsin diye canin saolsun bile demedi sizce bu adam beni sevmiyor deil mi oyleyse niye evlendi anlamiyorum.gecen bir kavgada annesine senin yuzunden evlendim beni zorladin evlen diye al bak kavga ediyoruz gordun mu dedi.Zorla mi evlendi acaba kafam cok karisik...lutfen yardim
Demiş ya adam zorla evlendim diye..zorla da saçma bir laf da evlenmiş olmak için evlenmiş sizi sevmiyor

Sen neden evlendin ?

çok çok fazla alttan almış ezilmişsiniz
böyle hayat geçer mi
en azından sıkı korunun

birisi sormuş cevaplamamışsınız
eşiniz evlenmeden önce sizinle ailesiyle mi yaşıyordu?
ve önceki evliliklerinden çocuğu var mı?
Ailesiyle yasiyordu. Hayir cocugu yok. EVET fazlasiyla iyimser oldum. Sevdim sandim yada sevmek idare etmek gibi geliyordu demekki gercekten baglanmis gibi salak salak alik gibiydim ama suan sabrim kalmadi artik hergun agliyorum.Aglamadigim gun yok.

.gecen bir kavgada annesine senin yuzunden evlendim beni zorladin evlen diye al bak kavga ediyoruz gordun mu dedi.Zorla mi evlendi acaba kafam cok karisik...lutfen yardim
Bu lafın üzerine halen neden evlisiniz

Bir de zorla mı evlendi acaba diyorsunuz

Evet sizinle zorla evlenmiş, daha ne duymanız lazım? Biraz gururlu olun

Hala evli kalman hata...

Sinirliyken söylenen her şey sakinken düşünülmüştür.
Sevilmediğiniz, değer görmediğiniz yerde kalmayın. Hakkınızı alın sessizce boşanın. Hayat karşınıza sizi bebek gibi seven insanları çıkarsın.

X