Eşimle tartıştım ve babamın evine küs geldim 4 gündür burdayım eşimden hiç ses çıkmadı eşimin bana dönmesini sabırla bekliyorum ne yapmam gerektigini

Öyle yapıyorum zaten inşallah faydası olur ama evimizde kalmıyor annesinin babasının yanında kalıyor şuanda o biz evde yokken kalmaz kendi evinde direk oraya gider dediğim gibi bi çocukla ilgili rahatsızlığı haber ettim sonrada konuyu kestirdim hadi eyvallah deyip kapattım başka hiç bir şekilde konuşmam olmadı ondanda birdaha ses çıkmadı zaten
Ama benim kocam akıllanmaz çünkü sürekli benden biseyler bekliyor kendisinde hiç bir şey yapmıyor yapmazsa hep benden bekliyor ben onun huyunu biliyorum ve bu durumdada kendini haklı görüyor hemde yüzde yüz kendi bilir o kaybeder ben degik

Bende dun geldim ailem getirdi biras ayri durun diye, kavga ettik bizde hatta konum da var burda hala aktif. Ama benimki yazdi oglunu sordu yani bugunde aradi gayet soguk bi konusma gecti. O aramasaydi bende asla aramayacktim. Hos hala o ararsa konsurum.

Bende dun geldim ailem getirdi biras ayri durun diye, kavga ettik bizde hatta konum da var burda hala aktif. Ama benimki yazdi oglunu sordu yani bugunde aradi gayet soguk bi konusma gecti. O aramasaydi bende asla aramayacktim. Hos hala o ararsa konsurum.
Iyi bu senin için çok iyi canım benim bak benim eşinde hiç bir hareketlilik yok ben oğlunun ateslendigini söyledim o kadar konuyu kapattım attım hala konuşmuyorum ondanda ses çıkmıyor 5 gün oldu ne bir arama ne sorma bende babasıdır diye soyleyim dedim vicdan yaptım hastalandığını dedim ama heryerden engellemiş beni düşün ne yapmaya çalışıyor bende anlamadım bizden vazgeçmiş durumda

Iyi bu senin için çok iyi canım benim bak benim eşinde hiç bir hareketlilik yok ben oğlunun ateslendigini söyledim o kadar konuyu kapattım attım hala konuşmuyorum ondanda ses çıkmıyor 5 gün oldu ne bir arama ne sorma bende babasıdır diye soyleyim dedim vicdan yaptım hastalandığını dedim ama heryerden engellemiş beni düşün ne yapmaya çalışıyor bende anlamadım bizden vazgeçmiş durumda
Yaziklar olsun ona gelip bebegine nasil diye bakacagina sizi gectim ama bebegine merak edip gelip bakmali. Ilerde o bebek buyuyunce de yavrum yavrum diye gezerler sanki kendileri cekmis gibi tüm sıkıntıları. Gercekten Allah eşin de vicdanli merhametlisini versin. Bende cok uzgunum insan baba evinde de olsa kendini rahat hissedemiyor. Sizi suan cok iyi anliyorum ayni durumdayiz

Yaziklar olsun ona gelip bebegine nasil diye bakacagina sizi gectim ama bebegine merak edip gelip bakmali. Ilerde o bebek buyuyunce de yavrum yavrum diye gezerler sanki kendileri cekmis gibi tüm sıkıntıları. Gercekten Allah eşin de vicdanli merhametlisini versin. Bende cok uzgunum insan baba evinde de olsa kendini rahat hissedemiyor. Sizi suan cok iyi anliyorum ayni durumdayiz
Ayne öyle sürekli aklım kendi yuvamda eşimde aynen allaha dua ediyorum allah doğru yoluna itsin eşimi diye dua ediyorum

Demekki gururu senden ve çocuğundan daha önemliymiş bacım işin çok zor Allah yardımcın olsun. Bu kadar bencil biriyle aynı çatı altında yaşamak dayanılmaz bişey olsa gerek🙁 o bu zihniyetten kurtulmadığı sürece malesef düzeleceğini sanmıyorum

Demekki gururu senden ve çocuğundan daha önemliymiş bacım işin çok zor Allah yardımcın olsun. Bu kadar bencil biriyle aynı çatı altında yaşamak dayanılmaz bişey olsa gerek🙁 o bu zihniyetten kurtulmadığı sürece malesef düzeleceğini sanmıyorum
Aynen öyle çok üzgünüm çok hemde anlatamam yasayan bilir boğazımda bir alev yanıp duruyor ne kadar yutkunsam geçmiyor ne kadar su içsem sönmek bilmiyor hicmi hatrım yokmuş benim onda hicmi ben onun için neler yaptım gurumu ayaklar altına sürekli aldım ben ona çok deg er verdim yeri geldi anamı babamı ezip rezil edip ele güne çektim onun yanına gittim karşılığı buymuş ben onun için herkesi çiğnedim demekki buymuş karşılığı yazıklar olsun yazıklar olsun hiç tanıyamamışım ben onu hiç

Ah ah benim ailem neler yapmadiki her kusup geldiğimde eşimi aradılar insan gibi gelin konusun ne oldunuz niye böyle oldunuz anlasin ama baktılar benim eşim insan değil aileside öyle bugün gitti yarın geldi diye herkese yaymışlar benim ve ailemin iyligini kullandilar ailemde adam olmadığını anlayınca elini eteği i çekti ve şimdi istesemde ben gitmeyi onlar göndermiyorlar ama benim kayın validem kayin pederim oyle insanlarki o kadar cahillerki ben şimdi çıkıp gelsem yine dalga geçerler aha yine geldi oğlan getirmeden kendi geldi diye
Allah sabır versin canım çok zor bi durum çok üzüldüm hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun 😞

Aynen öyle çok üzgünüm çok hemde anlatamam yasayan bilir boğazımda bir alev yanıp duruyor ne kadar yutkunsam geçmiyor ne kadar su içsem sönmek bilmiyor hicmi hatrım yokmuş benim onda hicmi ben onun için neler yaptım gurumu ayaklar altına sürekli aldım ben ona çok deg er verdim yeri geldi anamı babamı ezip rezil edip ele güne çektim onun yanına gittim karşılığı buymuş ben onun için herkesi çiğnedim demekki buymuş karşılığı yazıklar olsun yazıklar olsun hiç tanıyamamışım ben onu hiç

Hiç kimse ailemiz kadar bizi düşünemez
En çok karşılıksız seven düşünen ailelerdir ama tabi her aile de bir olmaz
Allah ıslah etsin vicdan merhamet versin
İnsan en azından çocuğunu düşünür çocuğu için ılımlı olur ama malesef bazıları böyle☹️

Sürekli beni her yerden engellemiş diyorsunuz. Arayıp oglunuzun hasta olduğunu soylemişsiniz ama. Baştan sona okudum üzülerek. Ailesine düşkün bir koca ve eş ailesine mesafeli bir gelin durumu nasıl çözülür öyle düşünüyorum. Eşiniz eve gelmeyecek misin deyince sanki kafa dağıtmaya ailene gitmişsin gibi düşünüyor .Kocani çok sevdiğini söylüyorsun ya bence çok sevsen eşini olduğu gibi sever değiştirmeye çalışmaz onun ilgisini kendi yuvana çekmek için tatlılıkla bir yollar bulmaya çalisirdin. Sen de erkek çocuk annesisin . Dikkatli ol bence. Dengeyi kurmakta zorlanan bir kocan var bunu halledemezsen hırçınlığinla evliligin bir şekilde biter. Sana tokat atmasına çok ama çok kızdım. Öncesinde senin yaptığın şeyler de hiç medeni değil. Tişört yırtmak için bir insanın kendini bayagi kaybetmesi lazım.

Bu ailesins ,eşinden daha düşkün olan erkekleri anlayamıyorum ,benim eşimde öyle ,ailesiyle altlı üstlü oturuyoruz , annesine ve kız kardeşine aşırı düşkün , bence böyle erkekler kişisel gelişimini tamamlamış , bunların hiç evlenmeyip ailesiyle yaşamaları gerekio

Bende defalarca eşimle bu konuda tartıştım ,canım seni anlıyorum, aramadan arama bence , biz ne kadar alttan alıp, değer verince kendini vazgeçilmez sanio böyle eşler

Heryerden engellemiş beni dün gece oğlum rahatsızlandı ateşlendi acillik oldu dış çıkarmış meğersem ondanmış dayanamadım bilmek hakkıdır diye düşündüm o nekadar merak etmeyip arayıp sormasana oğlunu babasıdır bilsin diye düşündüm eşime mesaj attım ve aradım oğlumuz rahatsızlandı ateşlendi ve acile gittik dedim şimdi durumu iyi dedim bilmek hakkıdır diye düşündüm dedim iyi yapmışsın haber vermen iyi oldu dedi resmini ve videosunu at iyimi şimdi geleyimmi hala hastanedemisin falan dedi hayri çıktık gayet iyi dedim gelme dedim ben bu durumdan haberda
r etmek için sana mesaj attım dedim hadi hoscakal deyip telefonu kapattım
Geleyim mi demişse o senden bekliyor demek ki ne ayıp cocugu ateslenmis o sorulur mu

Heryerden engellemiş beni dün gece oğlum rahatsızlandı ateşlendi acillik oldu dış çıkarmış meğersem ondanmış dayanamadım bilmek hakkıdır diye düşündüm o nekadar merak etmeyip arayıp sormasana oğlunu babasıdır bilsin diye düşündüm eşime mesaj attım ve aradım oğlumuz rahatsızlandı ateşlendi ve acile gittik dedim şimdi durumu iyi dedim bilmek hakkıdır diye düşündüm dedim iyi yapmışsın haber vermen iyi oldu dedi resmini ve videosunu at iyimi şimdi geleyimmi hala hastanedemisin falan dedi hayri çıktık gayet iyi dedim gelme dedim ben bu durumdan haberda
r etmek için sana mesaj attım dedim hadi hoscakal deyip telefonu kapattım
Sonra tekrar aradımı sizi

Iyimi kötümü yaptım bilmiyorum ama böyle birşey yaptım babasi sonuçta bilsin dedim bi anlik seyle aradim mesaj attim ama hala görüşmüyorum bu durumu bildirip tekrar görusmemeye devam ediyorum
Engeli kaldırmış o zaman keşke aramasaydnz bilmesin bilse ne durmda oldgunu sizi gelip alırdı orda annesinin afedersin gıçını beklemezdi bidaha yapmayın bişey olursa beni arar kafasında olur hiç umrunda olmazsınz

Ben eşimi önce mesaj attım ve sonra aradım ama arama sebebim oğlum rahatsızlandı gece acile götürdük ateşlendi diş çıkarma döneminde sürekli ateşi 39 lara kadar çıkıyor ve eşim bunu biliyor 5 gündür hiç bir şekilde bizi aramadi sormadı ve her yerdende engellemiş benimde vicdanım el vermedi bilsin istedim ateş bu sonuçta o onun babası ama sonradanda pişman oldum o oğlunu beni beş gündür aramadi ben ne diye haber etme gereği duydum anlayamadım bilmiyorum iyimi yaptım kötümü ama yaptım sonuçta bide şu şekilde yaptım ben dedim oğlunun rahatsızlığı belirtmek için aradım seni bilmek istersin diye düşündüm dedim sonrasında hoscakal dedim ve goturmigcem söyledim kapattım konuyu oğlunu aradı fotoğrafını istedi geleyimmi falan dedi gelmeni gerektirecek bir durum yok dedim şuanda iyi dedim iyi tamam falan dedi kalicakmisin hala orda dedi kalıcam dedim hoscakal deyip kapattım konuyu hala kus olarak duruyorum bilemiyorum yaptığın doğrumu yanlismi ama yaptım sonucta
Aramayacaktınz kesinlikle birdaha aramayın hala kalacakmısn diyor bide hazrlan yarın szi almaya geliyorum demiyorda diş dönemi zor olur demiyorda keyfı yerınde sorumluluk yok evde annesi yapar yer içer gezer tozar karışanıda yok valla sizin eşten bir cacık olmaz beklemek çok zor gerçekten bunu bende yaşadım bende evde eşimn eve gelmesini bekledim kavga ettik eve gelmedi bi kaç gün snra babası rahatsızlandı geldi yoksa gelmezdi kmseye çok değer verip cok sevmeyin üzülen ezilen yıpranan siz olrsnz o hayatını yaşıyorsa sizde yaşamaya çalışın bilmiyorum burdan yazması kolay gerçekten Allah sabır versin bi kere gtmişssnz arkasnda durun kararınızn

Video fotoğraf niye attnz cok merak ediyorsan gelip görürsun deseydn sanki çok umrunda da fotoğraf istiyorsun deseydn vala snr oldum hem size hemde eşinizn umursamazlıgına

Ben
Sürekli beni her yerden engellemiş diyorsunuz. Arayıp oglunuzun hasta olduğunu soylemişsiniz ama. Baştan sona okudum üzülerek. Ailesine düşkün bir koca ve eş ailesine mesafeli bir gelin durumu nasıl çözülür öyle düşünüyorum. Eşiniz eve gelmeyecek misin deyince sanki kafa dağıtmaya ailene gitmişsin gibi düşünüyor .Kocani çok sevdiğini söylüyorsun ya bence çok sevsen eşini olduğu gibi sever değiştirmeye çalışmaz onun ilgisini kendi yuvana çekmek için tatlılıkla bir yollar bulmaya çalisirdin. Sen de erkek çocuk annesisin . Dikkatli ol bence. Dengeyi kurmakta zorlanan bir kocan var bunu halledemezsen hırçınlığinla evliligin bir şekilde biter. Sana tokat atmasına çok ama çok kızdım. Öncesinde senin yaptığın şeyler de hiç medeni değil. Tişört yırtmak için bir insanın kendini bayagi kaybetmesi lazım.
[/QUOT
Sonra tekrar aradımı sizi
Yok aramadı ama mesaj attı oğlunu bu görüntülü görmek istedi ama buna izin vermedim hayır ben şu surecte yapacagimin fazlasını yaptım bana birdaha mesaj atma dedim noktayı koydum konuşacak birşeyimiz yok şu durumda dedim ve konuyu kapattım bidahada konuşmayı dusunmuyorum

Ben de evliliğimin daha doğrusu eski evliliğimin başında böyleydim.dayanamazdım gider sarılırdım çocuk gibi şımarıklık yapardım. En son kayınvalidem bigün dediki hep yapıp yapıp sonra gelip çocuk gibi ağlayıp, yalvarıyormuşsun. Benim oğlum da vicdan yapıoyomuş sana dedi. Ben özür dilemek erdemdir diye büyüdüm. Hatalı kimse özür dilemeli, gönül almalı, o yatağa küs girilmemeli diye. O günden sonra haklı da olsam özür dilemedim. He noldu iyi olmadı tabiiki hakaretler arttı, şiddet arttı. Bi baktım özsaygım yok özgüvenim yok. Şimdi onları geri kazanmak için paralar döküp doktorlara gidiyorum.
cumleler cok tanıdık geldi benim de eski evliligimde boyleydi kayinvalide kişisi de benzer cumleyi kurmus arkamdan ama emin ol normal olmayan onlar biz normaliz ama o ruh hastaları bunu oyle gostermeye çalışıyor

X